Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc
PostPoslato: Ned Avg 03, 2008 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 03, 2008 12:28 am
Postovi: 4
Pozdrav ljudi.Imam 27 god i zadnjih 6 meseci sam u ozbiljnom bedaku,najgore mi je sto cu najverovatnije i curu da izgubim zbog naseg sexualnog odnosa kojeg u stvari i nema.Jednostavno moj penis nema dovoljnu cvrstinu i imam veliki problem da udjem u moju devojku.Prosle nedelje sam bio kod urologa specijaliste koji je izvrsio neke ''provere'' i koji je rekao da je samnom sve ok (dao sam mokracu na analizu,koja je ok),sperma mi je bele boje,jednostavno gomila nekih stvari koje me je pitao su ok i bas onakve kakve trebaju da budu.Na moju konstataciju da nesto nije u redu jel moj penis kada se ''digne'' narodski receno digao se ali nije dovoljno cvrst i muku mucim sa mojom devojkom :) on i nije imao neki adevkatan odgovor. Na kraju mi je rekao da uzmem lek ''proviron'' a ako njega ne nadjem da pijem vitamin E.Posto doticnog leka nigde nema (cuo sam da je povucen iz prodaje),uzimam vitamin E,ali mi za sada nista ne pomaze jel problem je i dalje tu.Mene sad zanima kao prvo :
-da li neko zna kako doci do provirona?
-da li neko ima neki savet ili sta vec u cemu moze biti problem i kako da ga resim ?
-da li je mozda problem u mojoj glavi ?

Izvinjavam se ako je slicna tema vec postojala...aj pomazite ako znate..i nemoj da me zezate,dosta mi je nerviranja u zivotu.Pozdrav

Izvanjavam se ako nisam strucno opisao probleme koje imam,ali bolje ovako pa da svako zna o cemu je rec


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 03, 2008 8:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 03, 2008 8:25 am
Postovi: 3
Pa vidi ovako, to sto tebe muci desava se mnogim muskarcima. I meni se desavalo vise puta, dok nisam shvatio zasto sam imao taj problem. Po mom laickom misljenju, problem je cisto u tvojoj glavi. Barem je tako kod mene bilo. Naime prvi put se desio taj problem iz ko zna kog razloga, mozda sam bio umoran, ili nemotivisan ili vec ko zna sta, i onda se u meni javio STRAH kako ce biti sledeci put. Strah me je naravno paralisao da sledeci put bude ista bolje i tako je to islo neko vreme... Na srecu skapirao sam da devojku mogu da zadovoljim time sto cu biti nezan i voditi racuna o njenom zadovoljstvu. I onda posle nekoliko puta, kada sam video koliko ona uziva i sam se opustio i sve se vratilo u normalu. I da se ne lazemo (licno sam pricao sa vise mojih dobrih prijatelja - svi u rasponu od 25-40 godina, i svi su ovo potvrdili), gotovo svaki muskarac je prosao ili prolazi kroz slicne probleme. Vazno je ne napraviti sebi strah i opustiti se. Za pocetak ti savetujem da povedes racuna o devojci, kako bi ona ipak imala zadovoljstvo dok ste zajedno. Na taj nacin ces je zadrzati, a i tebi ce polako poceti da se vraca samopouzdanje, odnosno cvrsca erekcija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 03, 2008 7:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 03, 2008 12:28 am
Postovi: 4
Druze,moja devojka mene mnogo voli i ja nju zadovoljim na razne nacine i ona je srecna i zato me verovatno jos i trpi,ali jednostavno fali nam to sto njam fali i zaista pocinjem da brinem da li ce me trpeti,jel ovo je postala vec nocna mora.I ja mislim da je problem u glavi,mzoda taj strah ako jednom ovo nije uspelo,da li ce sledeci put...jednostavno ta psiha moguce da igra jaku ulogu.Milsim probali smo 10 puta do sada...i sve se zavrsilo na poljupcima i mazenju..a normalna veza ne opstaje na tome :( Zato sam se i obratio urologu koji nije imao pravi odgovor sem da mi kaze da uzimam tablete kojih nigde nema da se kupi...cvrca erakcija ce cinimi se u ludnicu da me odvede :( nema je bwe...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: