Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POMOC
PostPoslato: Uto Nov 13, 2007 3:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 06, 2007 5:16 pm
Postovi: 5
pre dva meseca mi je ustanovljena preponska kila sa leve strane.pre 6 godina sam operisao isto samo sa desne strane.imam 27 godina,redovno se bavim sportom,radim u kaficu i imam problem jer svaki dan osecam bol u preponi posle malo duzeg stajanja(posao).operacija mi je zakazana za 19. novembar 2010.nisam naglasio da sam iz NOVOG SADA.doktora sam pitao da li postoji druga opcija da mi se to uradi u skorije vreme a on se samo nasmejao i rekao da dam pare i to uradim privatno.posto su krizna vremena a ja te pare nemam,moze li mi neko pomoci i dati mi savet sta dalje uraditi?da li probati sa nekim drugim gradom ili nesto drugo(Senta,Vrbas,Zrenjanin) MOLIM POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 13, 2007 4:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Da čekaš do 2010 ? :o

Mislio sam nešto ružno da napišem iritiran ponašanjem tih " kretena " ali sam se u zadnjem momentu suzdržao !
Da čekaš do 2010 da bi ti neko operisao najobičniju kilu ???
Šta da uradiš ?
Ja bih na tvom mestu u saradnji sa policijom pokušao da platim to što su ti tražili, pa bi možda mogli da postignu da te operišu uskoro !
Nemoj da me shvatiš pogrešno ali nikome nije lako a sobzirom na plate koje su u zdravstvu u odnosu na ostale plate u ostalim sektorima i plus dodatne mogućnosti zarade prekovremenim radom ne vidim razloga za takvo ponašanje lekara. Da je meni to neko rekao od doktora veruj mi da bi mu "jaja" isčupao na licu mesta jer mi je pun k... kretena koji žive i iživljavaju se na tudjim mukama !
Ne znam ali stvarno ne znam šta doktori umišljaju ko su ? Ako mene pitaš u više od 90% neznalice koje nemaju pojma sa životom a kamoli sa medicinom i koliko sam shvatio ne postoji gora sorta ljudi, što može svakodnevno i da se vidi u njihovim medjusobnim odnosima ( čast jako malom broju onih koji nisu ovakvi ).


I moram ipak da dodam ! Bem ti i ovakvu zemlju i ovakav narod ! :x

Koji sam ja kreten, gde sam se vratio ? :x

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 13, 2007 5:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Evo još razmišljam o tebi ! Nadam se da zbog mog prethodnog javljanja ova tema neće biti zaključana.

Hteo sam da ti dam još jedan savet i zbog toga sam se i javio :

Možda bih mogao ministru zdravlja Tomici Milosavljaviću da pošalješ jedan mail da vidi šta se radi po zemlji Srbiji u njegovom sektoru ! Verujem da bi to pre upalilo nego bilo šta drugo jer koliko se sećam njegove priče po TV stanicama takvo nešto po njemu je stvar prošlosti a ovo što si ti napisao je krajnje alarmantno a pogotovo za jednu tako jednostavnu operaciju !

Takva lista čekanja ne postoji nigde u svetu pa se evo još hvatam za glavu i pitam se da li si dobro napisao godinu u kojoj ti je zakazana operacija ?

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 13, 2007 8:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
COvece...pa to je nevidjeno.
Ustvari,vidjeno je,ali se tako kaze.
Tuzi skota !!!!
Ili nadji neku vezu.
Koliko "kosta" operacija kile tamo?

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 26, 2008 1:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 06, 2007 5:16 pm
Postovi: 5
Zavrsio sam sve u Senti bez ikakvih problema(dve nedelje posle pregleda),platio operaciju i sad je sve ok.POZZ


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: