Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc molim vas :)
PostPoslato: Pet Apr 17, 2015 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 17, 2015 10:05 pm
Postovi: 1
Ovako, primetio sam da kada radim neke poslove, kao sto se konstantno saginjanje, nosenje tezih stvari (a ponekad i bez razloga) osetim tupu bol u testisu i zna tako da boli neko vreme i nakon odmora nestane, a u samom testisu sam primetio kao da imam hmmmm kako da kazem neku vrecicu koja je poprilicno velika pruza se od pocetka pa sve do kraja bukvalno kao da mi je testis obavijen sa njom i ispod testisa na stisak moze malo i da zaboli a u toj vrecici kao da imaju neki kanalici ili tako nesto, mozda umisljam ali cini mi se i da je i malo topliji u odnosu na drugi testis, sto se same velicine testisa tice deluju jednako mozda cak i manji nego sto bi trebalo, ali se ne primecuje zbog te vrecice.E sad imam 19 godina, ja sam primetio da nesto nije kako treba odavno jos, secam se pre 2-3 godine odem kod lekara on to pipa gleda kaze nista to su kao zlezde u razvoju i tu mi bude lakse, medjutim posle godinu dana i dalje mi je nesto sumnjivo nista se nije smanjilo mozda je cak i vece,isao sam kod hirurga imao sam neku operaciju (nije to sad bitno nema veze sa time) pitam njega da proveri i to za svaki slucaj, on kaze sve je u redu i tako tu se zavrsi prica.E sad citao sam razne simptome i bolesti testisa kao sto su:varikocele, upala epididymisa, hernije, rak e sad sto je najgore pronalazim se pomalo u svemu tome.Uskoro cu ici kod urologa ali toliko sam nervozan strah me je da nije rak ili tako nesto ozbiljnije poludecu, srce hoce da mi iskoci.Pa bih vas molio da mi kazete sta vi mislite da je u pitanju da me smirite malo, molim vas...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: