Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Penis
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 9:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:08 pm
Postovi: 44
Imam 16 godina i zanima me koja je prosečna veličina penisa za moje godine?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 10:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 14, 2010 1:10 pm
Postovi: 16
Crysis je napisao:
Imam 16 godina i zanima me koja je prosečna veličina penisa za moje godine?

ako je izmedju 10-15 budi zadovoljan ;)a i ako je manji ne brini se jos ce rasti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 2:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
Da li je normalno da penis bude zakrivljen u levo pri erekciji


Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 2:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:08 pm
Postovi: 44
jeste izmedju 10-15, hvala na odgovoru...
I meni je isto zakrivljen u levu stranu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 8:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
normalno je da penis bude zakrivljen u stranu...bitno je da to nije bas u abnormalnoj meri da onemogucava odnos, a ako ne pravi nikakve probleme onda uzivajte! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Ned Apr 10, 2011 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
zdravo.ne znam zasto me ovo muci,ali cu pitati vas.Svi znamo da penis treba da bude na dole kada je u gacama,ali kada skacem ili trcim on ode gore sto je normalno,ili na stranu,pa me zanima da li ako ostane gore ili na strani neko duze vreme recimo sat vremena,da li moze doci do nekakvog ostecenja,ili moze ostati tako gore ili na strani,

I dali je normalno posto imam 16 godina,da penis kada je u opustenom stanju bude samo 4 cm,molim vas za vas savet,samo mi recite da li je to sve normalno ili ne,molim vas,vrlo mi je vazno,hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Pon Apr 11, 2011 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
zdravo.Zeleo bih da zman samo radi informacije,ja sam do svoje 14 godine masturbirao tako,sto nisam prevlacio kozu preko glavica,nego samo gore dole u normalnom stanju,pa me zanima da li takvo masturbiranje moze podpomoci brzem razvijanju fimoze,i da li je takav metod uopste zdrav,i da li se uopste moze tako masturbirati,molim vas recite mi ,samo da znam da li sam gresio ili ne hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Uto Apr 12, 2011 7:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
sto se tice polozaja u gacama nosi ga kako ti je volja... :wink: neko ga nosi na dole, neko na dole, neko u stranu, nebitno je, bitno je samo da ti bude udobno...
velicina u spustenom stanju je nesto sto i kod jednog coveka varira od situacije do situacije, tako da o nekoj odredjenoj i normalnoj velicini ne moze da se govori...kad je hladno skupi se, kad je toplo opusti se, a na to variranje uticu i neke druge okolnosti...bitno je koliko je u erekciji...
sto se tice masturbacije treba praktikovati da se kozica potpuno svlaci kako bi se rastezala, jer ako je nikad ne zavrces i otvor se nikad ne siri nikad onda on moze da ostane suzen...znaci svlaciti kozicu skroz...inace ako je kozica urodjeno toliko tesna da se ne moze svuci onda tu ni masturbacija ne pomaze, potrebno je uraditi cirkumciziju cime se problem tesne kozice resava...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
Hvala,znaci moze da bude njegov polozaj kako meni odgovara,tj kako god on bio dobro je? samo ovo za ovu masturbaciju,da li ste imali jos slucajeva,da je neko masturbirao tako bez prevlacenja kozice ispod glavica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
Hvala,znaci moze da bude njegov polozaj kako meni odgovara,tj kako god on bio dobro je pa cak i na gore??? samo ovo za ovu masturbaciju,da li ste imali jos slucajeva,da je neko masturbirao tako bez prevlacenja kozice ispod glavica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 3:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
Znaci moze biti i na gore,posto ja praktikujem i gore i dole a uvuko mi se neki trip u glavu da mozda moze doci do neke povrede ako nepravilno stoji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Čet Apr 14, 2011 1:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
Imam jos neka pitanja:
1.u vezi raztezanja kozice,posto mislim da imam samo blagu fimozu,kako se kozica pravilno razteze,kada kozica prekriva glavic onda vucem kozicu prema korenu i vracam nazad da prekriva glavic,ili se to raztezanje praktikuje kao masturbacija,sve ispod glavica,prema korenu i ispod glavica,i da li to raztezanje treba da se praktikuje brzo ili je bolje polako??


2. da li mokraca moze da osteti glavic ili penis,ako nekad slucajno ostane posle mokrenja
3 da li je normalno da nekad dlaka uce u glavic penisa.

Nisu mi sva 3 pitanja prioritet,prioritet mi je ovo prvo,ali ako biste mogli da mi date odgovore i na ova dva posle postavljena

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Ned Apr 17, 2011 2:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
da, polozaj moze da bude kako god ti odgovara, od samog polozaja ne moze da se povredi, treba se cuvati od spoljasnjih uzroka povrede...i da, ima dosta momaka koji na taj pogresan nacin masturbiraju, i tu naviku treba promeniti, znaci cilj je da se otvor kozice stalno siri, tj. da se kozica potpuno svlaci...

1. kozicu treba da svlacis maksimalno prema korenu, rasteze se u tom smeru na dole, a dokle ces da je vracas to je vec tvoj izbor :wink: naravno nezno, polako, bez iritiranja i povredjivanja...
2. ne moze da osteti, ali je svakako vazno odrzavati penis cistim, znaci potrudi se da ne zaostaje mokrace ispod kozice jer to nije higijenski...
3. tesko da ce dlaka da udje u sam glavic, pretpostavljam da mislis da udje ispod kozice...normalno je da se to desava, kad primetis izvuces i to je to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
hvala vam puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Penis
PostPoslato: Čet Apr 21, 2011 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 2:03 pm
Postovi: 25
Za taj polozaj penisa u gacama pitam zbog toga jer kada mi je penis malo na gore,onda su testisi cesce vise spusteni a kada mi je penis na dole onda su testisi uglavnom skupljeni odnosno podignuti,pa da li to sad ima neke veze??


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: