Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Mar 27, 2015 5:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2015 8:41 pm
Postovi: 10
Mozes mlakom kamilicom,nemoj hladnom.Mani se setnje koliko mozes.Odmaraj,ja sam iskoristio ovaj period za ucienje jbg izvrnem se i spremam ispite.Ne razmisljas o zenam,iako je tesko u pm.Radi se polako,da sto vise ubrzas zarastanje,odrzavaj to cistim,to ti je nabitnije,previjaj,ne znam da li ti je doco rekao da pijes antibiotike.Ako nije nabavi i njih,oni ce te zastiti od infekcija zajedno sa Chloramphenicolom,jer je to vrlo osjetljivo podrucje i naravno nama muskarcima najbitnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Mar 27, 2015 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 27, 2015 9:48 am
Postovi: 9
Nakon koliko spadne otok??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Mar 27, 2015 7:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2015 11:25 pm
Postovi: 9
Juce sam imao operaciju fimoze i zanima me da li je normalno da ne osetim ama bas nikakvu bol? Sutra skidam gazu i idem na kontrolu pa me zanima sta se dalje radi i posle koliko spada otok?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Mar 28, 2015 11:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2015 8:41 pm
Postovi: 10
@Fim123
Otok je individualan veoma...znaci kod nekih je trajao mjesec dana kod nekih 10ak dana,sve zavisi od tvog organizma i jacine tvog organizma...Kod mene evo otok ima samo jos malo ispod kod frenuluma i to se povlaci,svaki dan je sve manje i manje,vec hodam vez zavoja i icega.Nemoj da se sikiras zbog otoka,to je sasvim normalna stvar.

@stostolica
I to je normalno,nemoj da se sikiras,osjecasces vise neugodnost neko peckanje nego bol.
Vidjeces kad pocnes sam da previjas,pa ostavis malo glans,da viri,pa ces poceti malo da osjecas tu neugodnost...Ali nemoj da se sikiras,procitaj malo postove na ovoj temi,meni su dosta pomogli u toku oporavka..

Sretno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Ned Mar 29, 2015 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2015 11:25 pm
Postovi: 9
Opet ja smaram :) juce mi skinuli gazu i samo mi juce bilo malo neprijatno, a danas sve normalno. Pa me zanima da li je normalno da tako bezbolno traje oporavak??? Doktor mi je rekao da ga ne previjam i sad mi non stop landara u gacama. :)) ispiram samo sa nekom tecnoscu koju sam zaboravio kako se zove... Inace danas mi je 4ti dan od operacije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Mar 30, 2015 1:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 27, 2015 9:48 am
Postovi: 9
Prijatelju necu da te plasim, meni je sutra sest dana od operacije i imam ujutru pregled kod doktora pa budem opsirnije malo pisao ali, svakako po meni nije normalno da ne previjas penis 4 dana nakon operacije to je isvusise rano i konci su jos tu tako da trebao bi da ga previjas i da konce mazes dva puta dnevno kremom koja se zove Chloramphenicol i isto tako da na svakih 12 sati pijes antibiotik Ciprobay 500mg i da redovno cistis glavic, a nikako da ga kvasis skroz. Kupanje ti je na sopstvenu odgovornost, zamotaj kesom ili tako nesto... Uglavnom necu da te plasim ali po meni to nije normalno sto si napisao... Ali nisam doktor, ako ti je urolog tako rekao onda ne znam sta da ti kazem... Pozz i obavijestavaj nas kako ide...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Mar 30, 2015 9:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2015 8:41 pm
Postovi: 10
Meni je doco,na kontroli dan poslije ooeracije,isto rekao da ne moram nositi zavoj.Nisam ga poslusao,i mislim da sam dobro uradio.Prestao sam zavoj nositi tek juce 12 dan od zahvata.Tusiranje isto nakon 5 -6 dana sasvim normalno mozes,bar ja jesam,ali pokusaj da ti kupka ili pjena ne odu na to.Ja sad sasvim normalno hodam bez zavoja,iako su konci jos tu.U srijedu ih vadim.Nema vise ni otoka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Mar 30, 2015 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2015 11:25 pm
Postovi: 9
Evo sledeci dan jos bolje... sutra se tusiram posto mi je receno da tada smem i da izbegavam kupku na penisu i da ga ne trljam, naravno... doktor mi rece da imam jako dobar taj neki "odbrambeni mehanizam" ili kako god, sto je individualno... Mozda je to i do urologa, posto smo dosli do nekog kucnog prijatelja koji je vrhunski hirurg i cenjen jako u inostranstvu, a ovde je kontam najbolji... Ispiram svaki dan 2 puta sa bor, bori nesto, zaboravio sam kako se zove i to je to... Neprijatnost pri erekciji, mada sam napravio folder "debele i brkate zene" pa me to nekako spasava :) :)
Ne pisem ovo da bih nekog ohrabrio, nego zato sto mi je cudno sto ovoliko lako podnosim oporavak... Pozdrav narode i sretno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Mar 30, 2015 5:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2015 8:41 pm
Postovi: 10
Upravu si za oporavak dosta je induvidualan...Mada ako se sve radi kako treba i prate uputsva oko sprecavanja erekcija nocnih (ne znam da li si citao prosle postove,ja nisam spavoa prva tri cetiri dana da ne bi imao erekcije) pravilna higijena,medikamenti (antibiotici i kreme),ne bi trebao imati prevelikih problema,zapravo ne bi trebao imati problema uopste....Ja idem,ako bog da,u srijedu da vadim konce,ako i ti budes pazio vjeruj mi nakon 13-14 dana,zaboravices da si imao operaciju,tek kad pogledas u njega sjetices se...Bice ti sve normalno.

Sretno i brz oporavak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Uto Mar 31, 2015 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 27, 2015 9:48 am
Postovi: 9
Jutros sam bio na pregledu, 7 dana od zahvata. Prekodam sa onim antibioticima i nastavljam Amoxiclav od 1000mg na svakih 12 sati 5 dana i kremu Chloramphenicol 2-3 puta dnevno isto jos 5 dana i onda mogu poceti tusiranje normalno i sve, rekao je za 20ak dana bicu ko bombona i konci ce samo ispadati. Napredak je vidljiv, prezadovoljan sam!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Uto Mar 31, 2015 5:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2015 11:25 pm
Postovi: 9
Jos jedna stvar, kad moze da se pocne sa masturbiranjem? znam da nema seksa mesec dana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Uto Mar 31, 2015 8:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2015 8:41 pm
Postovi: 10
Mislim da sam pisao vec o tome,svakom erekcijom rizikujes povredu,jer sto ga vise rastezes sporije ce zarastati...strpi se dok konce ne izvadis,ja ih sutra vadim,pa cu sacekati mislim do vikenda sa bilo kakvim experimentima,pa cu da vam javim sve.

Jer gledaj ovo,ti si operisan 28og jel tako? to je 3-4 dana ,nema sanse da se rana formirala kako treba,jos ti je rizik da ti se digne skroz,a kamoli da ga jos "siljis"...Nemoj rizikovati,kao sto sam citao na nekim forumim,pa se oporavak oduzio na vise mjeseci a ne par sedmica... To ti je moj savjet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Apr 01, 2015 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2015 11:25 pm
Postovi: 9
Ma nisam ni mislio da ga siljim sada pobogu :))) ne mogu ni punu erekciju da dobijem zato sto pocne da pecka tu oko koncica... cisto informativno sam pitao posle kolko vremena mogu da pocnem s obzirom da sam svuda okruzen polugolim zenama, tv internet novine... pa mi je vec sada frkica :))) javljam se u skorije vreme da podelim nove utiske


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Apr 02, 2015 5:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2015 8:41 pm
Postovi: 10
Ja sam juce bio na kontroli,ostala su jos dva-tri konca da ispadnu,doco je rekao da ce i oni ispasti vrlo brzo.Kaze da nije vidio nikad sa neko skroz zaraste za 13 dana,rekao mi je da se suzdrzim od sexa jos 20ak dana i i onda mogu nazad u boj...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Apr 04, 2015 9:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 27, 2015 9:48 am
Postovi: 9
Momci danas mi je 10 dana od operacije otok minimslsn, doco je prije 5 dana rekao fa danas pocnem sa normalnim tusiranjem, smiju li se isprati konci da zategnem malo kozicu i sve pokvasim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: