Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nije samo kafa 3 u 1... !
PostPoslato: Uto Apr 21, 2015 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 4:19 pm
Postovi: 7
Pozdrav svima !

Unapred se zahvaljujem svima na komentarima, savetima i pročitanoj temi !!!

Pre nekih 2 meseca, počeo sam da osećam bol u desnoj preponi a ponekad i u korenu penisa. Sve se desilo nakon jednog treninga u teretani kada se, izgleda, nisam dovoljno zagrejao i radio čučnjeve a dan pre toga mrtvo dizanje. Bile su to kilaže koje nisu uopšte velike ( nekih 80ak kg max, ne više od toga ) ali je izgleda bilo dovoljno da krenem da osećam bol, koji se malko proširio i na koren penisa, kao i duž korena penisa. Stao sam sa treniranjem nakon toga, imao sam blago peckanje prilikom mokrenja i odmah sam sutradan uradio pregled, dao mokraću na analizu a dva-tri dana kasnije, posetio sam urologa i ispricao mu sve. Dole nije ni vršio pregled jer je rekao da je dovoljno to što sam dizao tegove i sve mu je bilo jasno. Uradio mi je samo ultra zvuk stomacnih misica, bubrega, prostate i sl, dakle tu je sve bilo kako treba. Imao sam bolove još par dana i sve je bilo kako treba, prošlo je. Erekcija standardno dobra, seks odličan. Trbušnjake sam zapostavio pa sam mislio da je to i bio razlog zašto imam bolove. Isto tako, desilo mi se da sam pomerio desnom nogom neki kamen ka unutra koji je bio na zemlji i osetio sam oštar bol u predelu penisa i prepona ali je prestao vrlo brzo. Isto kada sam se naglo spustio da nesto dohvatim, bolelo me je.

No dobro, to je prošlo. Teg nisam pipnuo 3-4 nedelje i sve je bilo taman. E onda se desilo da sam pre nedelju dana raskinuo sa devojkom, veza od 3 godine. Emotivno sam potpuno rastrojen i uništen, osećam se prazno i nije mi ni do čega, pa čak ni do seksa. Prolaze devojke, gledam, ali, ništa. Erekcije ni od kuda, libido kao da mi je srozan do najniže granice, samo bih sedeo u sobi, čitao i gledao bilo šta. Pokušavam da ne razmišljam o tome ali slabo, teško mi ide.

Da sebi zakuvam još veći bućkuriš, istog dana nakon raskida sam otišao u teretanu i od pomešanih emocija, hteo sam da izbacim bes tako što ću raditi što više i ne razmišljajući da je predhodni bol u penisu i preponama upravio bio proizveden od strane vežbanja ali je čak i tada seksualni nagon, libido i erekcija bila maksimalna.

Dakle, u poslednjih 7 dana nemam želju za seksom, erekcije tokom dana gotovo i da nema i da dodam da sam emotivno ubijen iako pokušavam da se otrgnem... može li slaboj erekciji, gotovo nikakvoj, biti uzrok slab abdomen/preteran trening ( ali velike kilaže dizao nisam ) ili ovo moje emotivno pražnjenje ili... miks svega ovoga ? Da li da posetim urologa ili da jednostavno iskuliram još nekih 2 nedelje, pa da onda vidim šta mi je činiti ?

Hvala svima još jednom na pregledu teme i odgovora !

Ostanite jaki, život ponekad i nije tako lep... !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nije samo kafa 3 u 1... !
PostPoslato: Uto Apr 21, 2015 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 4:19 pm
Postovi: 7
Još par napomena koje možda dovedu do pravog odgovora : testisi su u redu, nemam nikakve bolove i nepravilnosti. U protekla 2 dana, semena tečnost je dosta vodenastija ali je boja normalna - bela.

Da dodam da se i zadnjih dana dosta stresiram.


Zahvalan još jednom !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nije samo kafa 3 u 1... !
PostPoslato: Sub Apr 25, 2015 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 4:19 pm
Postovi: 7
...makar neko... ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nije samo kafa 3 u 1... !
PostPoslato: Uto Apr 28, 2015 9:32 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Nisam bas razumeo
nemas zelju za seks a semena tecnost se spominje??
Ma ne panici , nema potrebe, pusti malo vreme da ucini svoje, sad si pod stresom zbog tog sa devojkom, proci ce to.
Naravno ako ne prodje za mesec dana ili se pogorsava treba da odes kod lekara.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: