Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim Vas pomozite mi-prostatitis!
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 4:49 pm
Postovi: 6
Imam 21 godinu, zivim u Hrvatskoj i samohran sam, zivim sa bakom pa se za sve moram snalaziti sam i molio bih vas pomoc. Bakterioloskim spermatogramom mi je utvrdeno da imam eserichiu coli tj. prostatitis. dva mjeseca sam pio antibiotike i zelim se rijesiti ove bolesti. procitao sam dosta tema o ovoj bakteriji i bolesti i totalna mi je zbunjoza u glavi.
-Citao sam da je brusnica dobra, ali da se ne smije jesti, piti skupa s antibioticima? Smijem li?
-Pijem caj urovital i uvin caj, da li su korisni?
-Citao sam da je caj AMER dobar, je li to istina i da li je lako dostupan?
Izbjegavam papreno, voznju biciklom, pusenje, alkohol, pijem mnogo
vode.
Molio bih sve dobre volje da mi udjele savjete, koje cajeve, preparate je najbolje koristiti.
P.S.Imam redovito povisenu temperaturu 37°C- 37,3°C, da li je to povezano sa prostatitisom?
Hvala vam i oprostite ako sam nepristojan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 11:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Sto se tice odgovora na pitanja u prvom delu posta,mislim da je najbolje da procitas teme koje inace od ranije obradjuju problem prostatitisa.Postoji par forumasa ovde koji su toliko otisli daleko u isprobavanju razlicitih praparata i mislim da ce ti njihovi saveti najvise pomoci.Pretrazi forum za "prostatitis".
Sto se tice pitanja za temperaturu,prostata moze da da povisenu temperaturu ali mi je to malo sumnjivo,iskreno.
Nego,od kada ti se javila ta temperatura?Da li si radio ispitivanja krvi?

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: s
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 11:51 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
moja iskustva sa amer cajem su pozitivna-a dosta sam pisao na forumu posto vec 15 godina zivim sa prostatitisom (temperaturu nikad nisam imao i preporucujem da ispitas zbog cega je) mislim da nema veze sa prostatitisom.
Da se ne bih ponavljao-ako ti nesto ne bude jasno sto sam ja pisao (nakon sto procitas) pitaj!
SRECNO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 11:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 4:49 pm
Postovi: 6
Temperaturu imam vec godinama, sigurno 4 i vise. Radio sam sve vrste pretraga, EPV, krv mi je uredna. U zadnje vrijeme mi se povecala na 37,3°C. Doktori mi govore da mi je povisen termostat i tako, ali se osjecam blijedo i bezvoljno kada je imam, takoder me peku oci. Jedino s cime sam povezao to je prostatitis, takoder kada sam ga lijecio ciprinolom stanje se poboljsalo, neko vrijem je nebi imao.
Zbunilo me kod brusnice kaze da je dobra za eserihiju coli jer zakiseljuje urin, a prostata ne voli kiselo pa sam zbunjen da li je trebam konzumirati. U svakom slucaju hvala i citati cu i dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: s
PostPoslato: Čet Nov 29, 2007 11:26 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
kiselo kao limunada ,brusnica su dobre jer bakterije ne podnose tako-kiselu sredinu a kiselinu kao kisele salate-sirce treba izbegavati-tako je meni objasnjeno.
(kakva je situacija sa seksom-dobro je imati redovan seks)
Sto se tice temperature ???? proveri dobro zube,sinuse,oci-pokvaren zub moze biti veliki problem npr
srecno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: