Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim pomoc!!!!!
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 2:57 pm
Postovi: 3
e pa da pocnem....
Pre dve godine na svom prvom uroloskom pregledu,u privatnoj klinici PARKS Novi Sad,testirao sam se na hlamidiju,i rezultati su bili pozitivni....Tom prilikom dobio sam terapiju:10 dana Visiren 2*2 a zatim nedelju dana Hemomycin 2*2....nisam imao nikakvih tegoba sem neizdrzivog svraba po glavicu penisa.Posle nekih 6 meseci,poceli su problemi:otezano mokrenje,cudan miris,sitne crvene tackice po glavicu,osecaj nepotpunog mokrenja....Otisao sam ponovo u gore pomenutu kliniku gde sam uradio bris uretre na Chlamydiu koji je bio negativan i u bakterijskoj kulturi eksprimata prostate nisu izolovane bakterije....Dijagnosticiran mi je egzacerbirani uretroprostatitis....Dobio sam terapiju hemomycin 2*2 nedelju dana pa zatim Alphapres tablete 2mg jedna tableta dnevno 10 dana.....Nakon terapije tegobe su samo manjeg intenziteta,ali su i dalje prisutne i u poslednje vreme se pojacavaju....Molim vas za vase misljenje....
Cak sam i bio kod drzavnog urolooga medjutim,on videvsi moje nalaze rekao je da trebam da uradim bris uretre,analize Urin I i Urin II i Urinokulturu...svi testovi su bili negativni....Prepisao mi je samo neke biljne tablete Cystone...medjutim ne pomaze....
Sta bih trebalo da uradim?koje testove?Kakav je to oblik uretritisa ako sam negativan na bakterije?Da li bi trebalo da probam sa Dovicinom?Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 3:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pre nego bilo ko odgovori o pitanju u vezi Dovicina,treba da zna da ce svaki takav post biti obrisan.
Neeticki i nestrucno davati takve savete na forumu.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 3:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 2:57 pm
Postovi: 3
izvini na mom losem izrazavanju...Nisam najbolje upucen u lekarsku etiku,i jedino sto mi je na pameti,je da ozdravim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 30, 2007 3:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 2:57 pm
Postovi: 3
Hvala svima na svemu.....Pozdravljam lekarsku etiku :evil:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: