Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 29, 2007 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 12:52 am
Postovi: 6
nije tebi lako...radujesh se tudjoj nesreci...nedao Bog nikad da se tebi neshto tako desi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 29, 2007 7:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Dragi moj helloBG , ne mogu da verujem da si napisao da se radujem tudjoj nesreći, stvarno ne mogu !

Poenta onog što sam ti pre ovoga napisao je da na sistematskom nećeš rešiti taj problem jer sistematski ima skroz drugu namenu, dakle tvoj put ako želiš da se izlečiš , odnosno da se pronadje šta je problem kod tebe je : lekar opšte prakse - urolog ili dermatovenerolog .
Znači, sistematski koji ti pominješ nema blage veze sa tvojim problemom niti će imati.
Sledeće što hoću da ti kažem je: ako misliš da će da te prestane samo od sebe ti onda varaš samog sebe i nemoj da živiš u iluziji.

Znači, niko ovde pa ni ja se ne raduje tvom problemu i ne znam odakle ti uopšte takav zaključak. Samo sam reagovao na neprimeren rečnik i to je bila moja namera.
Dakle tebi ostaje da se obratiš lekaru opšte prakse da te uputi kod urologa ili dermatovenerologa da bi se videlo koji problem imaš. Rekao sam ti na početku iako si sa samo jednom devojkom i iako koristiš kondom možda ste imali oralni sex bez kondoma pa si dobio klamidiju jer je to jedan od njenih simptoma a ti najbolje znaš šta je i kako je bilo ili na neki drugi način neku infekciju.
Moža da bude i pesak , upala mokraćne bešike i još puno toga i zato je nezahvalno u tvom slučaju dati dijagnozu iole ozboljnom lekaru jer one analize koje ti je rekla vragolasta moraju da se urade da bi se konkretno videlo šta je problem.
Verovatno si i sam guglao i nisi ništa pronašao u vezi tvoga problema jer se takva dijagnoza uspostavlja na osnovu analiza i pregleda jer to i jeste specifičan slučaj pa može da bude svašta.
Da si rekao da imaš peckanje i beli iscedak pola foruma bi ti reklo da verovatno imaš klamidiju jer su to njeni simptomi kod onih "srećnika" koji uopšte i imaju simptome za razliku od ljudi kao ja koji nisam imao ni jedan jedini simptom pa sam to ustanovio sa zakašnjenjem od samo 20-tak god., verovao ili ne ! Naravno zbog toga imam i posledice !
Dakle, još jednom, niko se ovde ne smeje i ne raduje tvom problemu i to slobodno možeš da izbaciš iz glave i ne znam kako si uopšte došao na takvu ideju i to je stvarno ( nemoj da se ljutiš ) ali krajnje neukusno razmišljanje !
Nadam se da si me sada bolje shvatio !

Svakako ti želimo da ti što pre ustanove problem odnosno da ga rešiš !

Pozdravljam te !

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: