Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Nov 24, 2014 4:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Sada je još rano, ali ako ne zaboraviš forum bilo bi lepo da napišeš utiske kasnije, kroz par meseci, kada sve lepo zaraste a ti se navikneš i temeljno isprobaš kakav je sada sex.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Nov 24, 2014 9:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 24, 2014 1:39 pm
Postovi: 4
Pomalo isprobavam djeluje ok zena je vec odusevljena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sre Nov 26, 2014 8:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 24, 2014 1:39 pm
Postovi: 4
Evo 16 dan od obrezivanja bio je i prvi jutarnji sex,ne sad neko divljanje ali normalan je bio i nije bilo problema mada je doktor rekao za 20 dana malo ga nisam poslusao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sub Mar 21, 2015 8:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2015 8:33 pm
Postovi: 1
Ja sam odlucio da u ponedeljak odem kod lekara opste prakse po uput jer imam taj problem sad ne znam koliko je to pametno nije mi bas svejedno :o :3


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sub Apr 25, 2015 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 15, 2013 12:49 pm
Postovi: 43
Ja sam obrezan 9.4.2015 i evo prošlo je 16 dana i skinuti su mi juče konci,obrezan sam zbog relativne fimoze,mogu reći da je bilo onako,teško i bolno prvih dana.
Gaće sam počeo da nosim tek juče,jer mi je bilo mnogo nezgodno zbog konaca jer me je peklo dosta,a ako nisu bili konci tu je bio onaj ružan osećaj na penisu koji je i sada pristuan,ali sam primoran da nosim gaće jer moram u školu da idem.Problem mi je da hodam normalno,ne znam koliko će da traje to.
Zanima me i zbog mastrubiranja,juče sam probao prvi put,poosle skinutih konaca i bolelo me je,pročitao sam da ako boli ovako,moraću lubrikante da koristim onda?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sub Maj 02, 2015 7:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 09, 2015 1:48 pm
Postovi: 9
Evo i ja svoje iskustvo da podelim sa vama drugari.Imam 24 godine,i od fimoze sam poceo da patim pre jedno dve godine.Naime,intervencija je obavljena pre 10 dana u Subotici,u jednoj privatnoj klinici.Dosao sam prvo na pregled,posle toga mi je intervencija zakazana za sedam dana nakon toga.Dosao sam bez imalo treme,jedina bol koju osetite tokom intervencije je kada dobijete lokalnu anesteziju,jedna ide kod korena penisa druge dve idu u sam penis.Anestezija je pocela da deluje nakon 30s i doktor je poceo da radi.Nisam osetio ama bas nista.Intervencija je trajala oko 25 minuta.Nakon sto me je zavio i ostavio samo glavic da viri malo kako bih mogao lakse da idem u wc,rekao mi je da se svaki dan previjam posle svakog odlaska u wc,da isperem hidrogenom i da naprskam samo Octeniseptom(antiseptik) i da pijem Cefaleksin 500mg na 12h po 2tbl.Prvih 2-3 dana za zavoju je bilo sukrvice a nakon toga na mestu gde je bio frenulum,na gazi se talozila samo neka svetlo zuta tecnost,u malim kolicinama.Posto sam zavrsio srednju medicinsku znao sam da nije gnoj jer znam kako izgleda,ali nije mi bilo jasno sta je,pa sam se raspitao malo.Rana se cistila,rosila sama od sebe i tecnost se slivala na taj deo.Nakon nekoliko dana je i to prestalo i zatim je pocela da se javljam sluz koju rana luci kako bi rana sto pre i samostalno zarasla.Poceo sam da spavam bez vesa i sto vise da budem bez njega,tako da mi ni glavic vise nije osetljiv,navikao sam se,erekcije su sada vec normalna pojava preko dana i ujutru i nisu bolne.Sve u svemu moje iskustvo je super,i sve je proslo ok i bez bola.Drugari,nemojte da se tripujete,i da se plasite,sta je koji dan mucenja sa previjanjem i oteklinom za ceo zivot dobrog provoda ;) Ko god ima neko pitanje u vezi klinice,doktora,cene neka mi pise poruku ;) Pozdrav i ziveli mi obrezani!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pet Maj 08, 2015 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 09, 2015 1:48 pm
Postovi: 9
Da li neko moze da mi se javi na PVT ko je obrezan da se malo bolje informisem o nekim stvarima? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pet Jul 17, 2015 12:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2015 12:20 am
Postovi: 1
Pozdrav svima! Drago mi je što sam pronašao relativno svež topic na ovu temu! Ovako, 22 godine imam, i planiram otići do opšte prakse i tražiti uput za urologa i sve to. No, sve se odužilo jer je doktorka na godišnjem bila a potom sam izgubio zdravstvenu tako da sad od keve čekam novu i da je overi i tra la la. Interesuje me, koliko se plaća cela procedura u državnoj klinici? Negde pročita da je besplatno, ali to se možda odnosi na maloletne? Hvala vam u napred , i srećno penisovanje! :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: