Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Čet Sep 20, 2012 3:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2012 2:47 pm
Postovi: 5
Citao sam dosta komentara, pa hajde da i ja podelim svoje iskustvo s vama. Naime, obrezan sam 23. avgusta, za 3 dana ce biti tacno mesec dana od kako je to uradjeno. Sto se tice masturbacije, mogu reci da maltene ne mogu da se zadovoljim, cak imam probleme i da odrzim erekciju. U toku samozadovoljavanja, zadovoljstva gotovo i nema i da bi doslo do necega, treba maksimalna koncentracija i napregnutost, kao i sat-dva slobodnog vremena... Verovatno je samozadovoljavanje za mene proslost, ne preporucujem ovo da uradi svakome ko nema uspeha kod zena :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sub Sep 22, 2012 2:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Vrlo je moguće da ti se koža nije potpuno oporavila od intervencije, kao i da se ne opustiš potpuno prilikom masturbiranja jer se plašiš da ćeš nešto "pokvariti"?

Znaš li samo koliko je masovna populacija ljudi koji su obrezani i nemaju nikakave probleme sa samozadovoljavanjem niti sa samim odnosom, pa u Americi je prava retkost naići na neobrezanog muškarca? Sve će biti ok, pusti samo da vreme učini svoje, da sve to lepo zaraste i da se sam ti opustiš :)

Siguran sam da će sve to biti ok i da ćeš uživati i dalje kao i pre, pa i više :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2012 2:47 pm
Postovi: 5
Prvo, hvala na odgovoru. Ne mogu da se kladim da sam 100% opusten jer mi je operacija zajedno sa oporavkom bila najgori deo zivota. Ali mi je sada zao sto sam to uradio, iako sam morao zbog zdravstvenih razloga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 5:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Ne mogu sad da pronadjem statističke podatke o tome, ali siguran sam da je veliki procenat svetske populacije obrezan (mislim na muške). Pusti da malo vreme prođe, da sve dodje na svoje, opusti se, nemaš šta sad da žališ, kad je moralo - moralo je, zamisli samo koliko ljudi to radi i kad ne mora iz estetskih razloga. Uživaćeš i dalje, samo je potrebno da sve dodje na svoje i da se opustiš :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 6:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2012 2:47 pm
Postovi: 5
Nego, interesuje me koliko je vremena potrebno da otok prodje? Meni je vec vise od mesec dana od operacije a i dalje imam lep otok, iako nista ne radim... Planiram da posetim ponovo lekara ove nedelje jer mi nije jasno da mesec dana imam otok....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sub Okt 06, 2012 4:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
Obavezno idi kod lekara!
Trebao is i ranije otici.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Ned Okt 07, 2012 7:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2012 2:47 pm
Postovi: 5
Necu sad ici kod lekara, jer jedino sto moze da se sredi je sigurno operacija ponovo a sad ne mogu opet 2 nedelje da lezim nikako, krece mi fakultet od sutra...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sub Maj 11, 2013 9:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 08, 2013 7:52 pm
Postovi: 8
Pozdrav
Imam 17 godina i imam fimozu
Najvjerovatnije ću to riješiti operativnim putem
Gledao sam takođe i alternativne metode kao što je rastezanje,ali se bojim kad povučem kožicu nazad da ne napravim sebi probleme kao što je parafimoza
Molio bih vas za savjet da li da nastavim alternativnim putem ili da odem na obrezivanje
Hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Sub Sep 14, 2013 1:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 14, 2013 12:56 pm
Postovi: 2
Imam nekoliko pitanja.
Obrezan sam 28.08. Doktor mi je skinuo konce 07.09. Rekao mi je citiram: " mogu da ga pustam u pogon kroz 3 nedelje :D "

1. I dalje imam veoma mali otok, pa me zanima kako da resim taj problem? Da stavljam led ili nekim drugim putem?
2. Proslo je nedelju dana od kad su mi skinuli konce a dve i po nedelje od operacije, pa me zanima da li mogu da masturbiram?
3. Glavic je i dalje po malo osetljiv na dodir, da li je to normalno i da li to prodje vremenom ili ipak moram da korisitim neku kremu ili nesta slicno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Ned Sep 15, 2013 11:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 5:24 pm
Postovi: 112
userp51 je napisao:
Imam nekoliko pitanja.
Obrezan sam 28.08. Doktor mi je skinuo konce 07.09. Rekao mi je citiram: " mogu da ga pustam u pogon kroz 3 nedelje :D "

1. I dalje imam veoma mali otok, pa me zanima kako da resim taj problem? Da stavljam led ili nekim drugim putem?
2. Proslo je nedelju dana od kad su mi skinuli konce a dve i po nedelje od operacije, pa me zanima da li mogu da masturbiram?
3. Glavic je i dalje po malo osetljiv na dodir, da li je to normalno i da li to prodje vremenom ili ipak moram da korisitim neku kremu ili nesta slicno?


Otprilike sam i ja tad obrezan 27,28..

Potpuno obrezivanje je bilo...

Otok je normalan i proci ce vremenom, za mastrubiranje verovatno mozes ja sam vec uveliko :D , Za osetljivost jeste to je normalno i proci ce vremenom kao i taj otok, ja za osetljivost nisam nista koristio, vise mi glavic nije osetljiv proslo me je jer sam odma oblacio odecu i sve na sebe da se sto pre naviknem jeste lose prvih 5-10 dana ali je***a .. Neko lupa gluposti pa govori za "osetljivost" da traje i po mesec/dva al to nije istina ako odma pocnes da nosis gace i sve sto je normalno jeste da ce da vredja nenormalno al se tako najlakse naviknes sto i jeste istina, tako sam i ja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Uto Sep 17, 2013 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 17, 2013 12:19 am
Postovi: 1
Moze li neko da mi preporuci nekog dobrog urologa za totalno obrezivanje (rec je o fimozi) na teritoriji Beograda u drzavnoj klinici ili privatnoj (akcenat na drzavnoj)? Hvala :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Čet Sep 19, 2013 8:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 5:24 pm
Postovi: 112
marko01 je napisao:
Moze li neko da mi preporuci nekog dobrog urologa za totalno obrezivanje (rec je o fimozi) na teritoriji Beograda u drzavnoj klinici ili privatnoj (akcenat na drzavnoj)? Hvala :D


Kod biranja urologa mislim da ti je svejedno kog ces da izaberes . . .

Jer sve jedan urolog zna ovu intervenciju da odradi koja traje 15-20min, ali eto kad vec biras urologe savetovo bi te da nadjes nekog starijeg urologa 50 - 55 god, zato sto su puni iskustva nemam ja nista ni protiv ovih mladi ali nisu iskusni npr kao ovi, imali su mnogo operacija sa uroloske strane i to mnogo gorih od tog obrezivanja (fimoze) ..

Ali nemoras da se brines operacija je bez bolna i savet da oblacis gace posle operacije i to ajmo reci kao neki (sorc) malo siri prvih dana zato sto ce rana biti "sveza" jer je u pitanju totalno obrezivanje, srecno i pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Nov 24, 2014 1:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 24, 2014 1:39 pm
Postovi: 4
Obrezan sam prije 14 dana imam 30 g pa mozete pitati tacno sta vad sve zanima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Nov 24, 2014 3:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
sasa20 je napisao:
Obrezan sam prije 14 dana imam 30 g pa mozete pitati tacno sta vad sve zanima

Зашто си се обрезао.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Masturbacija posle obrezivanja???
PostPoslato: Pon Nov 24, 2014 3:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 24, 2014 1:39 pm
Postovi: 4
Najvise radi boljeg sexa,i izgleda jer stalno navlacenje te kozice preko glavica stvarno smeta i mislum da sam je imao malo vise


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: