Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Maj 03, 2015 6:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
sokobanjafox, ретки су људи који се врате на форум и поделе своја искуства и решење проблема. Хвала ти.

Предлажем да лимунаду правиш са медом уместо са шећером. Само нађи квалитетан мед и онај који ти одговара. На пример, мени не прија таман мед.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pet Jun 26, 2015 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2015 7:35 pm
Postovi: 1
Probajte sa Kamagra Sumecim Tabletama - mozete koristiti pola tablete za puno dejstvo -

https://kamagrasumecetablete.wordpress.com/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Jun 29, 2015 10:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Још кад би на сајту написали састав таблета....

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Jul 13, 2015 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2015 7:57 pm
Postovi: 15
pozdrav svima, imam 25 i cesto mi se desi da imam problema s potencijom.Probao sam Cijalis, msm da je malo bolje ali naravno kratkotrajno.

ono sto vam zelim reci: pola nas na ovom forumu ima bakterije u prostati.
pola nas takodje ima gljivicno oboljenje kandidu a da to i ne zna. To se moze proveriti spermogramom,spermokulturom i brisevima uretre (mokracne cevi) na hlamidije, urea plazme, mikroplazme itd.Jedno od to dvoje (ili u kombinaciji oba) pravi probleme s potencijom.Ja osecam drasticno poboljsanje kada pijem caj od persuna.Takodje sam kupio caj od male mlecike (vrbovice) ,pa cu i to da dodam.Ja smatram da ako niko od nas nema 15,16 godina pa nikad nije j**o, :-D ,onda niko od nas ne moze da ima psihicki problem s sexom odnosno s potencijom.Takodje uzrast do sta znam, 30,40 ne moze da ima manjak testosterona.Tako da po meni, ostaje samo prostata.Upaljena,uvecana ili s bakterijama i gljivicama.Dakle, meni za sad a pomaze caj od persuna ,kupuje se u nekoj od prodavnica zdrave hrane, tako da srecno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Avg 09, 2015 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 10, 2014 12:45 pm
Postovi: 24
kakva su tvoja iskustva sa cijalisom?moze li se to nabaviti kod nas,koje su cene?nekako imam vise poverenja u te lekove nego one "prirodne",te prirodne niko ne kontrolise i onda boga pitaj sta pijes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Avg 13, 2015 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 13, 2015 1:47 pm
Postovi: 8
Za cajeve je problem sto je potrebno vreme da bi delovali,ne mozes da popijes caj i dobijes erekciju za pola sata.Ali svakako ih treba piti.Ja sam probao neke od tih lekova i zadrzao sam se na Bilive leku,najvise zato sto je dosta jeftiniji od Cijalisa i Vijagre,a deluje oko dva dana otprilike,mozda nesto krace,pa ko planira da uziva za vikend zna sta mu je ciniti. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Avg 23, 2015 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 22, 2015 11:49 pm
Postovi: 13
Ja bih iz licnog iskustva mogao da preporucim kamagru u gelu.Prezadovoljan sam,mnogo brze i bolje deluje od slicnih preparata a jeftiniji je. Mogu i preporuciti gde narucujem
https://www.facebook.com/pages/Kamagrag ... 445?ref=hl


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Avg 26, 2015 12:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 12, 2014 11:46 pm
Postovi: 14
meni je lekar (uro) isto rekao da potrazim taj bilive jer ima da se kupi i u manjim dozama,ne mora da se preseca tableta,a uz to bi trebalo da je i neskodljiviji,pa ako neko zna gde to mogu da nadjem i koliko kosta?zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Sep 15, 2015 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
imam 41 godinu, i problem sa potencijom.

Naime od pre par meseci, samo odjednom, gubim zelju za seksom, a i potencija mi je nikakva.
Ozenjen sam, imam dvoje dece.

Radio sam provere hormona, i ustanovio da mi je testosteron bio na donjoj granici:

Kod:
                      Apr-15      May-15       Jun-15       3/8/2015      27/8/2015
Zn (7-23)          12.5         12.9            13.8          13.4           11.8
testosteron       13.44        13.58          13.01        11.72         14.63
free test           5.6           5.8            6.52           6.1            6.74
VItamin D                                      45.87               
kalcijum                                        2.35   


Sa nekim cajevima i teretanom sam podigao nivo za malo, kao sto se vidi iz gornje tabele, ali i dalje mi je zelja za seksom nikakva.

Imao sam slican problem pre 2 godine koji sam resio, koriscenjem levitre (10mb, podelim na 6 delova), medjutim od nje iako sam pio minimalne kolicine mi se pojavila KATARAKTA pa sam morao da prestanem pa sam krenuo sa malom mlecikom i ni sam neznam kako ali sam se vratio u normalu.

Sad opet, zelja za sekom mi je cita nula, a imam i strah od neuspeha.

Ostaje mi da jos probam sa kontrolom prolaktina kako je neko napisao, i to cu uraditi, pa imam pitanje, kako se nivo prolaktina skida ako je to slucaj a vidim da su neki skinuli nivo i resili problem.

Preporucene vrednosti za gornju tabelu:
Testosteron (Muškarci od 20-49 god:8.64-29.0 Muškarci preko 50 god:6.68-25.7)
Free testosteron (2.60-9.79)
Vitamin D (> 75)
Kalcijum (2.2-2.65)

p.s.
probao sam libido 2 meseca i rezultat je vrlo malo vidljiv.
zatim caj babin zub zajedno sa libidom i kombinacijom mlevenog susama i domaceg meda, i za 10tak dana sam imao vrlo jaku zelju, ali obzirom da sam caj pio vise od 2 meseca, morao sam da pravim pauzu, pa se sve opet vratilo na staro..

Tako da kombinacija iznad sve tri stvari ili samo dve od gornje tri dala dobar efekat.

Sada probam sa crvenim korenom a porucicu opet i malu mleciku (travar na kalenic pijaci ima)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pet Sep 18, 2015 2:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То више личи на психички узрок јер се десило одједном.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Sep 22, 2015 2:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
Ma da je bilo bar ikakvog razloga za to, slozio bih se...

No kao sto rekoh, izgleda da je meni donji prag za testosteron malo visi od ponudjenog..

U medjuvremenu, izmedju ova dva posta, tragajuci za 'prirodnim resenjem', kombinacijom: caja za upalu prostate i crvenog korena, za 5 dana, resih fizicki problem :)

Ko bi rekao, sad sprava radi bez problema...Jos samo da dovedem psihocno stanje u normalu i nadam se da je to to...

Izgleda da je kod mene prostata pravila problem, ali bez bilo koje druge spoljasnje manifestacije a i prvog puta pre 2 godine je bilo slicno..Odjednom, bez ikakvih naznaka problem, posle nekog perioda i dosta cajeva itd...sve proradilo bez problema.

Da podelim i sa Vama, pa mozda nekom i pomogne:
- caj od babinog zuba
- Tahini sos (mleveni susam, gledajte da je mleven od sirovog semena - ima nas Bioland) i med u mesavini pola/pola, i ja jos dodam malo sirovog semena.
- Caj za upalu prostate (kupio kod kiroprakticara Vasica) ili u prvom slucaju od male mlecike (kalenic pijaca NBG)
- Crveni koren - ruske tabletice za prostatu
- 3 kg manje :) za 3 meseca
- teretana
- zdravija ishrana - 95% manje pekare i psenicnog/belog brasna

Nije pomoglo:
- Libido tablete 3 meseca koriscenja

Takodje je neko na forumu pomenuo hipnozu pozivajuci se na konkretnog lika, pa eto da znate zvao sam i tog coveka - misleci da je stvarno hipnoza u pitanju...Sami procenite, nakog detaljnog ispitivanja preko telefona, i cekanja od jednog dana da bi on proverio sta mi je, rekao mi je da imam vlasku magiju i da mi neko radi o glavi i ponudio se da mi skine magiju i uradi trajnu zastitu da se to Vise ne ponovi za naravno 'skromnu; novacnu nadoknadu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Sep 22, 2015 2:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
Zaboravih ovo iznad - naravno ne sve odjednom :)

- tahini sos i med mislim da moze
- caj probajte jedan od ponudjena tri
- tabletice mi rekose da mogu 2x dnevno pa posle popijene kutije (30 dana) 10 dana pauza..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Sep 22, 2015 9:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Хе, хе, хе, који си ти лик. Имам само два пара: један пар кечева и још један пар кечева. :lol:

Па бабин зуб илити трибулус је чај-препарат који се користи баш за поправљање "мушкости". Кажу да би сви мишкарци старији од 40 година требали да га користе.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Sep 22, 2015 9:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Заборавих да напишем да су га зато у Србији забранили да се продаје као суплемент, тако да се по апотекама може наћи само разно смеће од препарата трибулуса. Хоће и на тај начин да нас упропасте.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Sep 23, 2015 3:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2015 2:35 pm
Postovi: 17
Ma sta da ti kazem...

Takav kakav sam..nemam drugog :)

No ozbiljno, babin zub mi se cini da je skroz OK, ima ceo sajt o njemu, i tu sam ga kupio, 3 kese po 600 rsd - bez plavanja postarine.

No kazu posle 2 meseca, pauza dal mesec dana ili 2 nedelje ne secam se - sigurno ima i neki razlog za to :)

Pakovanje lepo, sa sve slikom, nadam se da je i caj taj sto pise da jeste :)

Mada i ovo drugo sto sam napisao obzirom da nije hemija, nadam se da ce nekom pomoci. Svi se uglavnom jave sa problemom, a kada ga rese, ne pise svako kako ga resio....da ne budem jedan od tih :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: