Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 12:21 am
Postovi: 19
Evoi sada sam došao od urologa , fimoza preporučuje operaciju . Kada sam mu rekao da sam do sada imao normalne odnose već više od dvadeset godina . Samo me je pogledao , da ali vi nemožete da prevučete sa lakoćom kožicu preko glavića a to je poželjno ne samo zbog odnosa nego i zbog održavanja higijene ? Sada sam u nedoumici nije problem i ta intervencija , ali se bojim zbog osetljivosti glavića da me to ne iritira i previše , inače kod mene se javljaju drugi problemi koje doktor povezuje sa fimozom povremeno mi se pojave krvni podlivi na glaviću ili oko vrha kožice ako je malo jači i žešči odnos :oops: . Doktor tvrdi da će se i ti problemi rešiti ako odstrani višak kožice .


Još razmišljam pa ću da odlučim . :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 5:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
kažeš da si imao normalne odnose, ali bi možda tek otkrio šta je ono pravo kad bi se oslobodio tog problema sa fimozom, verovatno bi bilo još bolje... :wink: a što se tiče osetljivosti glavića sve to dodje na svoje mesto, vrlo brzo ćeš se navići na otkrivenost glavića i neprijatna osetljivost će se izgubiti...i sigurno će se izgubiti ti problemi koji te sada muče...najbolje proceni sam koliko ti smetaju ti problemi, i onda odluči šta ti je ciniti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 6:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 6:17 pm
Postovi: 47
ako ti to nije smetalo 20 godina zasto bi sada to radio?!jedini razlog zasto jeste da bi taj doktor zaradio na tebi,ali ako tebi nije problem da ti neko sece penis,da primas anesteziju-otrov,moguce posledice koje mogu niti itekako lose sto ti naravno doktor i nece reci.ali ako to tebi ne smeta i zelis da pomognes doktoru da zaradi onda napred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 12:21 am
Postovi: 19
Zašto da zaradi ? zar to ne spada u osnovno osiguranje ? Što se tiče anestezije koliko ja znam to je lokalna anestezija ,mislim da je ova koja se daje kod zubara puno opasnija . Ili možta grešim ? Neznam koliko mi je potrebna ova intervencija , ali ako mi pomogne sa ovim problemom oko pucanja kapilara u glaviću , dovoljhno .Činimi se da mi je ova doktorka dobro objasnila. Da više nisam u cvetu mladosti koža postaje manje elastična i normalno je da je više zategnuta nego što je to bilo pre dvadeset godina , da sama ta košica sada povlaći glavić i stežega što baš nije normalno .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 7:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ukoliko radi u drzavnoj bolnici nece nista platiti, tako da ta prica o predlaganju zahvata zbog zarade nije fer...ako problem realno postoji covek ce odluciti da ga resi, i samo je to bitno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 7:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
26041967 je napisao:
više nisam u cvetu mladosti koža postaje manje elastična i normalno je da je više zategnuta nego što je to bilo pre dvadeset godina , da sama ta košica sada povlaći glavić i stežega što baš nije normalno .

tokom vremena sa svakom novom povredom, iritacijom, upalom, kozica ce se sve vise skupljati, gubiti elasticnost i tako ce se postepeno problem pojacavati...mozda je moglo da se funkcionise sa tim 20 godina, ali verovatno vec dolazi do pojave smetnji...a vremenom bi verovatno to jos napredovalo, pa ako mislis da trebalo, bolje resiti problem sada da bi nadalje mogao da uzivas ne opterecujuci se time...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 7:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 6:17 pm
Postovi: 47
zarada je tu na prvom mestu!samo je pitanje da li ce dobiti pare preko osiguranja ili ces mu ih dati ti u ruke.i jedna idruga anestezija je opasna.ali hajde ovako-SKALPEROM CE TI ODSECI DEO PENISA!ako ti mislis da je TO dobro za tvoje telo-zdravlje onda poslusaj njihove savete i srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 8:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ta anestezija nije opasna, a i sama intervencija spada u jednostavnije...doktor ce dobiti platu tolika kolika je operisao njega ili ne, tako da ti komentari nisu ok, a ni dobronamerni - ako postoji problem ne treba ga ignorisati, vec resiti, a niko nece operisati nekog ako je sve u redu, ako nema nikakav problem...da nije imao problem ne bi ni otisao kod lekara...a to sto ce mu odseci jedan deo - da, i to je zarad zdravlja...lepo je ako taj deo funkcionise, onda ga ne treba seci, ali ako taj deo postane problematican, naravno da ga treba ukloniti...i posle toga penis ce najnormalnije funkcionisati, kad se ukloni problem moze da mu bude samo bolje nego sa tim problemom...ovde treba da promovisemo zdravlje i pomognemo ljudima da rese probleme, da ih ohrabrimo, a ne da ih teramo da trpe probleme, da slucajno ne bi neko zaradio...ZDRAVLJE SE NE MOZE KUPITI!!! zato ga treba cuvati i unapredjivati... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 8:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 12:21 am
Postovi: 19
Naravno da ću intervenciju ako se za nju odlučim da je radim u državnoj bolnici . Što se tiće one druge varijante , da mi traži pare na ruke . :lol: To mu nebi preporučio , bojim se da bi završio u zatvoru a doca na traumatologiji . Stvarno ljudi čuo sam i ja svakakve priče ali zašto sve to potencirate ja se nisam odavno sretao sa takvim kretenima . Inače bi čitali u crnoj hronici .
Dr011 da postavim nekoliko pod pitanje : Koliko traje intervencija (Vremenski ) ? Koje je vreme oporavka ? Da li se dira i ona veza , resica (Između vrha glavića i penisa)?Posle nintervencije dali mogu da radim ili moram da otvorim bolovanje ? I na kraju koliko kontrola moram posle intervencije da odstojim u čekaonici :oops: ( To mi je najteže)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 10:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 6:17 pm
Postovi: 47
Dr011 je napisao:
ta anestezija nije opasna, a i sama intervencija spada u jednostavnije...doktor ce dobiti platu tolika kolika je operisao njega ili ne, tako da ti komentari nisu ok, a ni dobronamerni - ako postoji problem ne treba ga ignorisati, vec resiti, a niko nece operisati nekog ako je sve u redu, ako nema nikakav problem...da nije imao problem ne bi ni otisao kod lekara...a to sto ce mu odseci jedan deo - da, i to je zarad zdravlja...lepo je ako taj deo funkcionise, onda ga ne treba seci, ali ako taj deo postane problematican, naravno da ga treba ukloniti...i posle toga penis ce najnormalnije funkcionisati, kad se ukloni problem moze da mu bude samo bolje nego sa tim problemom...ovde treba da promovisemo zdravlje i pomognemo ljudima da rese probleme, da ih ohrabrimo, a ne da ih teramo da trpe probleme, da slucajno ne bi neko zaradio...ZDRAVLJE SE NE MOZE KUPITI!!! zato ga treba cuvati i unapredjivati... :)

ta anestezija jeste opasna,samo neko ko laze ili nista ne zna o tome moze napisati da nije.nijedna intervencija nije jednostavna,jeste njima ali za tvoj penis sigurno nije!doktor nece dobiti istu platu ako te operise ili ne operise to je cista glupost.isti problem mozes sam resiti imas to i ovde na forumu momak je opisao kako je sam povlacio kozicu polako svako dan i resio problem.ali vidim ja da dzabe pricam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 10:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
Citiraj:
ali vidim ja da dzabe pricam


zasto uopste govorite/pisete..ALI i REKLAMIRATE stvari takve kakve rekalmirate na sajtu koji se zove D O K T O R ???

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 10:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 6:17 pm
Postovi: 47
drbgd je napisao:
Citiraj:
ali vidim ja da dzabe pricam


zasto uopste govorite/pisete..ALI i REKLAMIRATE stvari takve kakve rekalmirate na sajtu koji se zove D O K T O R ???

ja koliko znam poenta reklame je da nesto prodas,da zaradis a sta je to prodajem?pisem zato sto zelim da pomognem al to je tebi i slicnima naravno lose,zato ako coveku ne odgovaraju moji saveti nece ih ni poslusati tako da nemas sta ti da se ubacujes sa glupim komentarima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Sre Avg 19, 2009 4:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm
Postovi: 141
Matija uredu je da imate svoje misljenje, ali nije uredu da govorite nekome da laze, pogotovo ne nekom ko zna vise od Vas, tj. nekom ko je strucan za ove stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Sre Avg 19, 2009 8:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
za 26041967 - traje oko 20min-pola sata...frenulum se moze odstraniti ili sacuvati, sve zavisi kakav je, to ces se vec dogovoriti sa lekarom koji ti bude radio...sve zavisi kakvim se poslom bavis, bolje bi bilo ako mozes da mirujes nekoliko dana, pogotovo ako je posao gde ima dosta kretanja...vec posle nedelju dana mozes se vratiti svim ostalim normalnim aktivnostima, osim seksa, dok se penis lepo ne oporavi, zaraste...tu ces mozda pauzirati i do mesec dana...ali prodje to...mozes da pogledas iskustva onih koji su to vec uradili u temi fimoza, verujem da ce biti korisno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 7:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Zakljucala sam ovu temu jer se vodi identicna rasprava kao i na temi o fimozi.
Postavila sam je za lepljivu zbog uvodnih postova koji su vrlo korisni tako da svi mogu lako da nadje i procitaju.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: