Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 08, 2009 10:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 07, 2009 5:31 pm
Postovi: 45
Vragolasta Amfibija je napisao:
Nece pretstavljati problem,ali nista dok ne probas :)

Sad sto se tice tih svih krivina...nemojte se opterecivati time...zene to ne primecuju i ne pridaju veliku paznju...(ja to iz iskustva)...tako da batalite operacije i uzivajte u zivotu !

hvala bas si me obradovao.. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 09, 2009 1:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
...obradovaLA... !

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 09, 2009 12:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 07, 2009 5:31 pm
Postovi: 45
Vragolasta Amfibija je napisao:
...obradovaLA... !

au sry nisam znao :oops: ...bas si me obradovala.. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 5:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 18, 2009 5:35 pm
Postovi: 1
imam 14 godina i penis mi se polako krivi sad mi ne pravi problem ali me briine kad budem veci ne znam kako ce devojka reagovati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Avg 20, 2009 7:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
nije neuobicajeno da penis u manjoj meri bude kriv ulevo, udesno, na gore ili na dole, ne treba da brines ako nije bas potpuno prav, to je relativno cesto zastupljeno, tako da devojke i nece ragovati na to...ako mislis da je ta krivina znacajnija, da bi mogla tehnicki da pravi problem najbolje je da odes da te pogleda urolog (deciji)...a dokle god moze da obavlja funkciju nemoj da brines ako je malo kriv... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Avg 23, 2009 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 23, 2009 9:55 pm
Postovi: 15
I ja Imam jedno pitanje... Naime i meni je penis kriv na gore, i takav je koliko ja znam od uvek. U opustenom stanju neprimecuje se iskrivljenje, a pri erekciji nije iskrivljen niti u levo niti desno ali je znacajno savijen prema stomaku. Neosećam nikakvo zadebljanje na njemu niti bol pri erekciji. Pročitao sam da aparati za istezanje penisa utiču i na ispravljanje pa me interesuje da li neko zna da li on zaista moze da pomogne u mom slučaju?
Inače prosečne je duzine i njome sam zadovoljan.....
Hvala svima unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Avg 27, 2009 5:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
neki bi rekli da je ta zakrivljenost na gore cak i pozeljna... :wink: ukoliko ne ometa penetraciju, ako sve funkcionise kako treba, onda uzivaj!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Jul 04, 2010 10:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 04, 2010 10:15 pm
Postovi: 1
Evo ovako...
Procitao sam sve predhodne poruke ove teme i mislim da cu ovde pronaci odgovor na moje pitanje.

Ja takodje imam problem sa zakrivljenjem penisa. Tj. on meni ne stvara problem nikakve vrste. veoma je tvrd kada treba da bude i radi posao,ali ja psihicki nisam bas stabilan. Ja sam provalio foru i znam da "vozim" ,ali kada devojka hoce sama mora da se krivi i da trazi sebi "pravi put" sto je meni bzvz.Ili ako je nova devojka u pitanju,ne moze bas lako da se snadje.

Ne znam kako se to meri koliko je kriv ,ali recimo da je zakrivljen na levu stranu za 45 stepeni. Prilicno je primetno da skrece sa putanje.

Zamolio bih doktore na ovom forumu i momke koji su operisali svoj penis zbog istog da mi kazu nesto vise o toj operaciji nego sto je do sada receno.Interesuje me da li je operacija rizicna,da li postoji mogucnost nekih nezeljenih efekata,da li ce ostati iste velicine. Ako mi neko ne preporucuje operaciju,voleo bih da znam zbog cega.
Takodje me interesuje da li ici kod drzavnog ili privatnog lekara i koliko kosta od prilike.
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jul 07, 2010 4:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ako ti funkcionalno ne smeta, ako radi radnju onda uzivaj! :) zakrivljenja penisa je relativno cesta pojava...operacija se radi kada bas mora, kada je onemogucen sekualni odnos, kada ima bolova...mozes i iz estetskih razloga, ali se onda tako i tretira sto se tice indikacije, pa ako si u prilici da to sebi omogucis probaj, o razlozima zasto ne imas na prvoj strani...potrebno je uraditi pregled penisa da se vidi o kakvoj vrsti zakrivljanja je rec, u kom je stepenu, pa onda se moze konkretno govoriti i o vrsti eventualnog tretmana i o svemu sto on sa sobom nosi...ali savet je: ako radi kako treba, ne diraj nista! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Jul 12, 2010 2:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Dr011 je napisao:
ako ti funkcionalno ne smeta, ako radi radnju onda uzivaj! :) zakrivljenja penisa je relativno cesta pojava...operacija se radi kada bas mora, kada je onemogucen sekualni odnos, kada ima bolova...mozes i iz estetskih razloga, ali se onda tako i tretira sto se tice indikacije, pa ako si u prilici da to sebi omogucis probaj, o razlozima zasto ne imas na prvoj strani...potrebno je uraditi pregled penisa da se vidi o kakvoj vrsti zakrivljanja je rec, u kom je stepenu, pa onda se moze konkretno govoriti i o vrsti eventualnog tretmana i o svemu sto on sa sobom nosi...ali savet je: ako radi kako treba, ne diraj nista! :)

...jer nikad nisi siguran kako ce raditi posle :wink:

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Avg 26, 2010 7:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 26, 2010 7:17 am
Postovi: 1
Da pocnem i ja sa izlaganjem...
Ima 19 godina, redovno i cesto imam seksualne odnose, penis mi je duzine 18cm, moj problem je sledeci:
Kada imam erekciju, dosta je cvrs i tvrd, pomislim, mogao bih 10kg da drzim na njemu, ali je i zakrivljen na levu stranu, ali nije u pitanju krivina vec je nekako ravnomerno kriv (ma sta god mi to znacilo), stvarno nisam imao nikakvih problema sa tkz "voznjom" ili sa "izletanjem"....prilikom erekcije lakse mi je da ga pomeram na levu stranu nego na desnu, naime, nije da me boli, nego je to neki neprijatan osecaj kada ga pomeram na desnu stranu...
Kao klinac sam vrlo brzo dolazio do ejakulacije ali to se nastavilo i do dan danas, istina je da broj puta nije problem i da mogu uvek, ali prvi put je uvek brzo....da li to ima veze sa frenulum ili kako se vec kaze, da li duzina te zilice povecava moje nagone i cini taj cin uzbudljivijim pa lakse i brze dolazi do ejakulacije??
Da naglasim jos nesto, psihickih problema nemam zbog toga i pod noz mi ne pada na pamet da idem, ostavio sam poruku tek onako, jer me zanimaju odgovori.....

p.s. jedina stvar na koju su se neke devojke zalile jeste debljina, s'cim se slazem, ali nije da je dugacak a tanak, nego valjda uz takvu duzinu ide veci obim, ne znam ni sam...

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Nov 18, 2010 5:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 18, 2010 5:46 am
Postovi: 2
Imam 16 god i imam problema sa tim "kriv penis" zasad mi nestvara probleme ali mi je malo glupo i neugodno pred curom,prva mi se nasmijala tome,da li ima neko rjesenje bez da se ide urologu i ljekarima neki prirodni put?
:(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Nov 18, 2010 11:09 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Samo ce se guske nasmejati tome, a da je malo iskusnija videla bi da to nije tako neuobicajano.
Telo nije potpuno simetricno i to je sasvim normalno, kod zena npr skoro u 100% slucajeva jedna je dojka veca od druge.
Veruj da ce biti veci broj devojaka koje na to nece ni obratiti paznju nego onih koje hoce sa podsmehom.
Nema potrebe da ides kod lekara a nema ni prirodnog puta, prosto, to je tako i smatra se normalnim.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Nov 22, 2010 1:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 18, 2010 5:46 am
Postovi: 2
znaci to na tome ostaje,jel to bude tako citav zivot ili samo privremeno,ja sam cuo tokom puberteta se "popravi" ? ? ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Nov 23, 2010 8:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
sa 16 godina penis je otprilike vec dostigao potpunu "zrelost"...ako je kriv a mozes da ga koristis normalno, ako je seksualni odnos izvodljiv, onda ne treba ni najmanje da brines, dosta muskaraca ima neki stepen krivine penisa, tako da to nije nista neuobicajeno, zaista ne treba brinuti ako nije bas prav kao strela :wink: a ako se neka nasmeje, ta onda ne zasluzuje da ti bude neprijatno zbog nje, problem je u njoj, ne u tvom penisu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: