Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 17, 2006 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 17, 2006 7:17 pm
Postovi: 3
i meni je takodje ,ulevo i pomalo nagore,ali ono sto hocu da pitam je da li je normalno da strana na koju je zakrivljen pri erekciji bude tvrdja od suprotne a imam s te strane jednu izrazenu venu koja ide uzduz penisa previja se negde na glavicu i ide sa te zakrivljene strane pa me dodatno buni ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 24, 2006 2:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Ta vena nema veze sa zakrivljenjem.
To šta je tvrdo a šta meko ne razumem baš.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 28, 2006 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 12:02 pm
Postovi: 2
Lokacija: Bg
I ja imam slican problem. Mislim da imam ono sto je Vragolasta Amfibija rekla kao prvo, usled kratkog frenuluma, i krivi se na dole pri vrhu. I izvor je neprekidnih frustracija... Vec duze vreme pratim ovaj forum, i konacno sam odlucio da odem kod lekara opste prakse da mi da uput za urologa (hvala forumu :wink: ). I opet sam se podsetio zasto ne volim da idem kod lekara: ZATO STO NE ZNAJU ZA DISKRECIJU. (naravno, ne zelim nikoga da vredjam, nasuprot, hvala svima koji se ukljucuju u forum, a lekari su...)

Ne treba da napominjem da sam konacno skupio hrabrosti da odem kod lekara... Pod broj jedan, bila je lekarka opste prakse.Kazem joj ja da mi treba uput za urologa. Ona meni kaze da ovo nije samo skretnica, da su svi oni strucnjaci, a kada sam joj rekao za problem nije imala poooojma o cemu joj ja pricam, mislim da ja znam mnogo vise o ovome nego ona... I na kraju kada mi je dala uput, onda mi je sve isto ponovila, ali ISPRED ordinacije, u cekaonici, pred 7 8 devojaka i momaka koji tu cekaju jer imaju kijavicu! I naravno, nije propustila priliku da mi kaze kako ne treba da me bude sramota!!! Katastrofa... Zena nije normalna...

Ali necu odustati, ici cu kod urologa.


Valjda...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 28, 2006 4:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Strasno! Trebala je i da kaze da ti je penis mali pa te skroz upropasti pred ribama...

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 28, 2006 6:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 12:02 pm
Postovi: 2
Lokacija: Bg
Koliko sam ja skapirao, ti ovde samo zezas ljude. Lako je kad problem nije tvoj, pa mozes da kritikujes druge, ali ako se osecas bolje dok to radis, GO AHEAD, meni ne smeta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 06, 2007 1:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 22, 2006 12:51 am
Postovi: 6
Lokacija: Podgorica
Ovako Curve penis se resava hirurski, i to ako je indikacija krivine velika.
U Beogradu rade takve intervencije ali samo mali broj uroloskih hirurga.Operacija traje 2 sata. Krivljenje moze doci kao deformitet u razvoju usled disproporcije duzine i obima penisa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 23, 2008 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 7:29 pm
Postovi: 1
nemoj da se nervirash zbog takvih stvari, nikom nije prav kao strela... to su male krivine koje su apsolutno normalne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 25, 2008 11:15 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Naravno, a i ne kaze se dzabe razume se k'o... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 17, 2009 3:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 17, 2009 3:44 am
Postovi: 2
Imam 22 godine, i imam problem sa penisom, koji kad je u visokoj urekciji, je podignjen, kao citav ud na gore, ukrivljen u ljevo i ukrivljen na gore, znaci kad ga ispravim, pod kutom 90 stepeni sto je maximalno, izravnano sa mojim tijelom, on gleda na gore i u ljevo... Dal postoji kakvo rjesenje, stvarno me muci, iako sam imao vec dosta odnosa sa curama, al uvijek sam bio skeptican dal curi paše, neke su mi govorile i da imam super penis, da jim je odlicno, al ne bi voljeo da je to samo zbog toga da meni ne bude bad... Nadam se brzome odgovoru... Zahvaljujem se unaprijed...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 17, 2009 4:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 17, 2009 3:44 am
Postovi: 2
Nisam napisao da mi je jače ukrivljen na gore nego što je u ljevu stranu! Nadam se brzome odgovoru! Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 02, 2009 3:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 02, 2009 3:44 am
Postovi: 2
Ja mislim da je jedina solucija za ovaj problem operacija. Isao sam na operaciju pre nedelju dana i imao sam veliku kurvaturu na desno. Operacija traje nekih 2 sata, i za to vreme si pod totalnom anestezijom (spavas). Kad sam se probudio samo se secam da su me stavili u sobu na krevet i spavao sam do predvece. U bolnici se ostaje jedan dan, sutradan odma ides kuci. Posle operacije izgleda ko mumija :) skroz zavijen i imas jos nesto plasticno u mudima :) . Posle 2 dana skidaju zavoje i onda se javlja otok, i ti pijes lekove za to... Jedino sto boli je ona 2 dana sa onom plastikom u mudima, nista vise... operaciju ne osetis jer spavas posle operacije si osamucen od anestezije pa ne osecas nista, jedino dok ne skinu to boli malo... i posle toga cekas da ti spadnu konci, da zaraste rana i to je to... jedno mesec dana nema sexa zbog konaca, to jedino moras da istrpis :)

Ako ti to stvarno smeta, ako stvara psihicki problem pre svega, idi operisi. Ako mozes da kazes da te bas briga sta ce ona misliti, ili da vam ne smeta, onda nema potrebe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 02, 2009 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 02, 2009 9:11 pm
Postovi: 1
Imam 18 godina, i penis mi ide ulevo, tj. kriv je. Ocajan sam totalno, ne znam sta da radim, sramota me je da se obratim roditeljima povodom ovoga, a ne znam da li se isplati ici kod urologa. Sta on moze da ucini za mene? Molim za neki savet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 03, 2009 2:20 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Darko62 je napisao:
Imam 18 godina, i penis mi ide ulevo, tj. kriv je. Ocajan sam totalno, ne znam sta da radim, sramota me je da se obratim roditeljima povodom ovoga, a ne znam da li se isplati ici kod urologa. Sta on moze da ucini za mene? Molim za neki savet.

relativno cesta pojava je da je pesnis zakrivljen, bilo ulevo, bilo udesno, nagore ili nadole...ne treba da brines ako nije bas skroz prav, kod dosta ljudi je tako...jedino ako je bas toliko zakrivljen da mislis da ce ti praviti probleme prilikom seksa i uciniti ga neizvodljivim, tad bi trebalo da se obratis lekaru da se vidi sta se moze uciniti...a sve dok mozes da ga koristis da ne boli ni tebe ni partnerku uzivaj u tome sto imas...znam da su mladi ljudi uvek zabrinuti oko svog tela i da imaju odredjenu sliku perfekcije, ali vremenom sve dodje na svoje i shvate da neke stvari i nisu bas takav problem kao sto su mislili...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 07, 2009 5:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 07, 2009 5:31 pm
Postovi: 45
ovako imam 15 godina,i takodje mi je kriv penis,nije puno,pri vrhu ide na levu stranu...da li ce prestavljati problem pri seksu??hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 08, 2009 9:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Nece pretstavljati problem,ali nista dok ne probas :)

Sad sto se tice tih svih krivina...nemojte se opterecivati time...zene to ne primecuju i ne pridaju veliku paznju...(ja to iz iskustva)...tako da batalite operacije i uzivajte u zivotu !

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google Adsense [Bot] i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: