Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Konstantna erekcija
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 12:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2012 7:27 pm
Postovi: 19
Dok sam spavao prosle noci,i tokom jutra, imao sam konstantnu erekciju, znaci nije mogao da mi se spusti ni seksund, budio sam se cesto zbog ove jake grmljavine i kise pa zaspavao, i svaki put je bio cvrst?
Da nije sva ova vlaznost, kisa ili neki elektricitet uzrok ? a mozda je do sorca, bokserica sirokih laganih, obicno nosim bokserice i gace koje me stezu vise..
pitate se zasto nisam izmasturbirao do kraja, nisam sanjao neke vlazne snove, vec obicne, spavao sam cvrsto ,ali su me gromovi budili, tako pospan nisam mogao da se pomerim, i bio sam umoran od proteklog dana. A i osecam uvek i iscrpljenost, zamor 24h posle masturbacije, pa je izbegavam.. precesto.
Tako da sam kao u nekom limbo stanju niti idem do kraja niti mi se spusta.


Znam da su erekcije tokom spavanja normalne za muskarce, ali razlog ove teme je sto sumnjam da mi se ta neprekidna erekcija svake noci desava??? jer osecam se umorno svako jutro kad se probudim, ali onda se ne budim tako cesto pa i ne primetim, izuzev rano ujutro. To bi bio ogroman utrosak energije ako bi spavao sa erekcijom 8h??? Tokom dana nemam problema sa erekcijom. nemam ni problema sa nocnom ejakulacijom.

Koje je resenje za ovaj problem.. predlozite nesto...mozda je psiholski razlog...
Pamtim, jednom dok sam spavao pored bivse devojke, ukrutio mi se , ona je primetila i sagnula se i isisala spermu, a nisam se ni probudio.
nekako se bojim da me njen neki astralni duh posecuje, citao sam o sakubama, demonima koji posecuju muskarce nocu, kao da me neko siluje i crpi energiju... sta znam mozda taj njen potez bio i silovanje neko, ali nije mi smetalo tada, i ja sam nju ljubio ponekad tokom sna.
mozda je i neka druga, a mozda i neka komsinica nekim bliskim energetskim poljima me usisava ka njenoj vagini, moze li neki magnetizam biti uzrok...
iii podzemne vode, vremenske prilike.. a mozda infkecija opisana u temi ispod .
Evo sad idem na spavanje , brinem sta ce biti...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: