Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Pet Jan 03, 2014 3:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 03, 2014 2:58 pm
Postovi: 5
Pozdrav.
Desilo mi se nesto prije par dana pa sam odlucio da trazim vase misljenje.
Imao sam sexualni odnos sa djevojkom, tacnije tri puta u toku jedne noci.U toku jednog od odnosa dobio sam iznenadan,prodoran i bas snazan bol u glavi.Malo sam usporio i nastavio.Kasnije sam popio tabletu protiv bolova i bol je nestala.Jutro nakon te noci imali smo jos jedan sexualni odnos i bol se opet javila,ali brzo i nestala.
No ono sto me je najvise zabrinulo je ovo: Dan nakon svega toga sam mastrubirao sam, jer mi je palo na pamet da se bol u glavi javio u toku odnosa pa rekoh da provjerim jesam li u pravu.Uglavnom, kada sam bio blizu kraja,probio mi je kroz glavu takav bol da sam mislio da cu pasti u nesvijest.Prekinuo sam mastrubaciu i kad sam vidio da bol nece skroz da prestane (umanjio se istina), popio sam tabletu protiv bolova i evo sjeo da vas pitam znate li razlog svemu ovome.
I da, imam 27 godina, nemam vanserijski veliki penis, ako to uopste moze napraviti problem, vec je neke standardne velicine. Zadnji put, prije ovoga, imao sam odnos prije 20-ak dana, i nikada nisam imao ni slican problem. Sta jos mogu reci je to da sam vec nekoliko dana malo prehladjen, tj standardna neka prehlada, malo kaslja, curi nos, malo bole sinusi.
Molim vas recite mi je li ova glavobolja nesto prolazno ili...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Ned Jan 05, 2014 1:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
E bas taj bol se i meni javljao evo ima 15 godina povremeno-pitao sam i doktore i upucivali me na snimanje glave-to je bol u potiljku prilikom ejakulacije.
Brzo me prolazilo a drugi put nista i tako u par godina.
Nista nisam preduzimao i ne znam zasto se to desavalo-bas sam istrazivao -mislim da je tu pritiosak i pojacana cirkulacija problem-mada samo nagadjam.
NIKAD NISAM OTKRIO STA JE-nije mi se desavalo u zadnjih 3 god al bilo je panikae prvih puta,uzimao sam andol recimo kad treba sledeci put da se seksam al posle ne i nije se ponovilo.Mozda stvarno neki krvni sud nije bas propustljiv koliko u tom trenutku treba al kazem-nagadjam-mozda bi trebalo snimiti glavu ako se cesce ponavlja
SVAKO DOBRO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Ned Jan 05, 2014 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 03, 2014 2:58 pm
Postovi: 5
Ma ne znam bgm ni sam. Nije mi se nikad prije desavalo, a ovih par dana nisam pokusavao ni sex ni mastrubaciju, pokusavam da se usudim. A iskreno i mene je panika uhvatila. Hvala ti na odgovoru, nadam se da cu cuti jos koje misljenje, ali i da ce ovo nestati :S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Pon Jan 06, 2014 11:24 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 26, 2013 11:09 am
Postovi: 82
Lokacija: Internet
Klasika.

Poremećaj cirkulacije krvotoka u ramenom pojasu i vratu. Vežbaj da opustiš mišiće. Imaš na forumu.

_________________
Pazite se foliranata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Pon Jan 06, 2014 6:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 03, 2014 2:58 pm
Postovi: 5
milannnm je napisao:
Klasika.

Poremećaj cirkulacije krvotoka u ramenom pojasu i vratu. Vežbaj da opustiš mišiće. Imaš na forumu.


Sto znaci da nije nista ozbiljno ukoliko sam dobro shvatio? Pod kojim naslovima da trazim na forumu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Pet Jan 17, 2014 2:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 26, 2013 11:09 am
Postovi: 82
Lokacija: Internet
Nije ozbiljno?! Biće ozbiljno ako ne rešiš problem.

Pokušao sam da nađem i nisam uspeo. Sećam se da se radilo o opuštanju ramenog pojasa. Ako je u grču dolazi do glavobolja prilikom naprezanja a kasnije dolazi i do povećanja krvnog pritiska.

_________________
Pazite se foliranata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Sre Apr 22, 2015 2:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 22, 2015 2:35 pm
Postovi: 2
E, druze, jel si se izvukao? Imam 18.godina i nikada ranije nisam osetio glavobolju tokom erekcije. Juce sam prvi put osetio bila je prilicno jaka, popio sam lek i prosla je posle 2 sata. Mislio sam da je to samo juce i da ce proci pa sam danas opet pokusao, sve do same erekcije nista nisam osetio. Ali onda kada je pocela erekcija osetio sam neverovatno probadanje u potiljku da je neverovatno bilo i sada sam popio 2 leka kako bi prosla, i bol se polako smanjuje. Da da li se tebi to opet desava? A ako ne, kako i kada je proslo? Hvala Vam unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Sre Apr 22, 2015 10:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Mislim da si pod nekim stresom, procitaj prethodne komentare.
Ako se bavis nekim sportom ili imas neko posebno fizicko naprezanje--opusti seeeee kako znas.
Mada i psihicki moze da se zgrce misici gore nego od fizickog napora--pa poradi i na tome--a sledeci put kad hoces da ejakuliras--popij jedan andol pre toga na pola sata, za svaki slucaj, ali nemoj da ti to predje u naviku, to nije trajno resenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Čet Apr 23, 2015 6:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 22, 2015 2:35 pm
Postovi: 2
I srce mi lupa jako, normalni su otkucaji ali lupa jako, tj.nekada ne mogu da zaspim koliko jako lupa. Ali sve je ok opusten sam, nemam zbog cega da se nerviram ali opet ne znam sta moze da bude..Sada se jako bojim da krenem sa tim. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaka glavobolja u toku erekcije
PostPoslato: Uto Apr 28, 2015 9:45 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Nema tu-jako bolim- sve gore ce biti ako nastavis odugovlaciti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: