Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: impotencija - vasa prakticna iskustva
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 12:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2007 12:29 am
Postovi: 2
Da li vam se ikada desilo, i zasto?
Kako ste se ponasali?
Gde ste se informisali?
Je li proslo i kako?
Da li nesto uzimate i da li je to bezopasno?

Vi cete posle a sad malo ja

Jeste pre skoro mesec dana. Pretpostavljam da je stres i umor u pitanju. A i godine, skoro ce 40-ta.
Ubedacio se, povukao u sebe, izbegavao ljubavnicu (sa zenom i tako nemam nista vec dugo)
Blam me da pitam, drugari bi se smejali. Idem po netu ali tu stvarno ima svega i svacega.
Posle dve nedelje sam imao oralni seksi bilo je OK ali se bojim da "idem unutra"
Frka mi je, sve te tablete mozda nisu zdrave. Mozda nisu ni toliko stetne. Vidim da ih klinci masovno gutaju i hvale se time.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 11:43 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
malo nejasno...."unutra"....sta znači ....

ok, pošto znate da je stres i umor u pitanju, uzimajte neke multivitamine, ili B-complex drg. 3x2, ili Betavitevit Q-10 i Vitamin E do 400 i.j. dnevno, i nakon 10tak dana bićete bolje, pa se javite!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2007 12:29 am
Postovi: 2
boban202 je napisao:
malo nejasno...."unutra"....sta znači ....


Malo mi je frka od penetracije, da ne omanem "u pola posla"
Razmisljam zato da uzmem neku hemiju da mi da samopouzdanje, ali nisam siguran u vezi ucinka i pratecih efekata
Koliko kapiram sve te tablete nabijaju pritisak a i ovako mi ponekad skoci!? :-? :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 6:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
nisi dao osnovne podatke o sebi, o godinama, uzroki i td...ali ok je

uzmi za sada vitamine koje sam ti preporučio, neće ti povećavati pritisak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 13, 2007 6:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 8:46 pm
Postovi: 1001
Ne znam koliko si blizak sa ljubavnicom, ako vec nisi sa zenom :roll: ali mislim da je najbitnije popricati o tome sa partnerom. Nazalost, muskarcima je padanje zelje u toku sekse vrlo ocigledno, a mi zene nekad mozemo i da se provucemo. :oops:

Mom muzu i meni se desavalo nekoliko puta da izgubi erekciju u toku seksa. Prvi put smo o tome pricali, najnormalnije, i ispostavilo se da se osecao nekako nateran s moje strane, t.j. da sam ja insistirala na seksu a on se osecao glupo - kao da ce me razocarati ako to ne uradi. Medjutim, kada se desilo sledeca 2-3 puta, osetila sam se strasno odbacenom i nevoljenom, glupo je znam. I sebicno.

Ono sto je nama pomoglo je to sto imamo prijateljstvo kao bazu nase veze pa smo o tome mogli da pricamo, ali nije da nam nije kvarilo raspolozenje nekad danima posle. Bitno je da ne vidis penetraciju i orgazam kao jedini vid seksa i odrzavanje erekcije kao jedini cilj - jer, onda, naravno, neces to moci. Poslednjeg puta kda se to desilo, nismo nista prestali, izasao je iz mene ali so nastavili da se mazimo, ljubimo, i posle 20ak minuta, mogao je opet. Ako osetis da je atmosfera opustena, da nema nekih neizrecenih stvari i zadrski, i ako shvatis da je penetracija samo deo igre a ne i cilj, bice ti lakse, povratices sampouzdanje a samim tim i potenciju (ako nema fizickih razloga za to - a iz tvoje situacije naslucujem dovoljno psihickih razloga).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: