Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Fimoza
PostPoslato: Čet Jul 29, 2004 3:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2004 1:39 am
Postovi: 2
Imam 25 godina ! Posto sam vec prilicno upucen u stvari vezane za fimozu (ne pitajte me zasto to nisam ranije resavao), interesuje me da li postoji mogucnost kontraindikacije/posledice operacije u mom dobu, kao i mesto gde se moze obaviti profesionalan pregled i operacija (NS, BG), bez suvisnih papirolosko/birokratskih komplikacija (privatna klinika bi bila idealna, a kako ne bi izgledalo kao reklama, saljite informaciju kao privatnu poruku->PP).

Hvala svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 17, 2004 12:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 16, 2004 11:51 pm
Postovi: 1
Pozz svima! I ja imam uglavno isti problem pa me zato interesuje neka privatna klinika u NS ili negde u blizini,i cena operacije ako zna neko.Pisite mi na priv ili ovde.Mnogo ce te mi pomoci. Hvala svima unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 17, 2004 1:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 17, 2004 1:29 am
Postovi: 2
pozdrav,

i mene ineresuje ista stvar ali za podrucje BGD-a, koji je postoperativni period tj. koliko se ostaje u bolnici, kao i cena operacije fimoze

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 25, 2004 1:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 24, 2004 4:15 pm
Postovi: 17
moze da se uradi svuda,i u drzavnoj i u privatnoj klinici specijalizovanoj za takve stvari-urologija!
a operacija je rutinska!
pozz

_________________
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Fimoza OPERACIJA
PostPoslato: Pet Nov 26, 2004 12:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 23, 2004 2:00 am
Postovi: 15
Lokacija: Belgrade
magican je napisao:
pozdrav,

i mene ineresuje ista stvar ali za podrucje BGD-a, koji je postoperativni period tj. koliko se ostaje u bolnici, kao i cena operacije fimoze

pozdrav



U Beogradu mozes operisati fimozu u Gradskoj bolnici (Zvezdara). Operacija kosta oko 3000 din (manje od 50 EUR). Zakazuje se. Posle operacije ides kuci istog dana - zavisno od anestezije koju dobijes. Previjanja su svakog ili svakog drugog dana.
Pozdrav

Ako ima extra pitanja: PM ili mail.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fimoza OPERACIJA
PostPoslato: Pon Nov 05, 2007 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 31, 2007 11:18 pm
Postovi: 22
Lokacija: Belgrejd,mori.
ja cu je obaviti na VMA(za koji dan).zbog toga sam morao da radom EKG,snimak pluca,testove krvi,urina,kao i misljenje lekara da primim opstu anesteziju.molim da mi neko kaze(ko je prosao kroz taj "pakao")koliko traje postoperativni period i da li je sve to (ceo taj proces operacije i postoperativnog perioda)bolan(jer sam procitao da jeste).unapred hvala i pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fimoza OPERACIJA
PostPoslato: Pon Nov 05, 2007 5:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 31, 2007 11:18 pm
Postovi: 22
Lokacija: Belgrejd,mori.
ja cu je obaviti na VMA(za koji dan).zbog toga sam morao da radom EKG,snimak pluca,testove krvi,urina,kao i misljenje lekara da primim opstu anesteziju.molim da mi neko kaze(ko je prosao kroz taj "pakao")koliko traje postoperativni period i da li je sve to (ceo taj proces operacije i postoperativnog perioda)bolan(jer sam procitao da jeste).unapred hvala i pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 05, 2007 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
U ovoj temi imaš sve što ikad može da ti zatreba.

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=12577


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 05, 2007 10:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 07, 2006 9:35 pm
Postovi: 126
Samo cekaj da te amfibija izmasakrira kad vidi da si otvorio fimoza themu vec pored postojece :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fimoza OPERACIJA
PostPoslato: Uto Nov 06, 2007 8:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
lepotan je napisao:
ja cu je obaviti na VMA(za koji dan).zbog toga sam morao da radom EKG,snimak pluca,testove krvi,urina,kao i misljenje lekara da primim opstu anesteziju.molim da mi neko kaze(ko je prosao kroz taj "pakao")koliko traje postoperativni period i da li je sve to (ceo taj proces operacije i postoperativnog perioda)bolan(jer sam procitao da jeste).unapred hvala i pozdrav.


srecno sa vma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 10:57 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
@ka1

nece mu odgovoriti.
Ali uvek moze da obrise poruke koje reflektuju nivo tvoje gluposti i da zatvori temu :)

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: