Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 07, 2007 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
jebes oziljke, bitno da kita fercera!

a ribe vole one sa oziljcima, jos joj kazes, jeste, mnogo sam potentan, inace bi bili manji LOL

salu na stranu, ja sam se mnogo tripovao, nervirao se zbog istih, mada su prilicno nenametljivi, a zapravo su sve to gluposti...

ovaj matori doktor je to lakonski formulisao:
bolje i da imas strasan oziljak, nego da ne daj boze dobijes rak, pa da ni nemas kitu(da ti odseku istu)

hehe

a od Saljica mislim da nema vajde... mada ja nisam bio uporan... mislim da je tu genetika najzasluznija. Ovo kazem da neki ne bi imali previsoka ocekivanja. Ja skoro nakon godinu dana stalno primecujem mala sitna poboljsanja, mada mislim da je sada estetski sasvim OK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 07, 2007 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
jebes oziljke, bitno da kita fercera!

a ribe vole one sa oziljcima, jos joj kazes, jeste, mnogo sam potentan, inace bi bili manji LOL

salu na stranu, ja sam se mnogo tripovao, nervirao se zbog istih, mada su prilicno nenametljivi, a zapravo su sve to gluposti...

ovaj matori doktor je to lakonski formulisao:
bolje i da imas strasan oziljak, nego da ne daj boze dobijes rak, pa da ni nemas kitu(da ti odseku istu)

hehe

a od Saljica mislim da nema vajde... mada ja nisam bio uporan... mislim da je tu genetika najzasluznija. Ovo kazem da neki ne bi imali previsoka ocekivanja. Ja skoro nakon godinu dana stalno primecujem mala sitna poboljsanja, mada mislim da je sada estetski sasvim OK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 11:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
Da vam se malo javim...eto, bio jučer kod doktora, previo me, skroz bezbolno... :D osjetljivost je već danima totalno podnošljiva tj. ne osjećam ništa, malo tu i tamo pri naglom pokretu, ali ništa strašno, naviknuo sam se i na to...noćas sam se probudio i skužio kako sam spavao na trbuhu...ju-hu! :D svaki dan stišćem glavić po nekoliko puta, obično nakon pišanja i ne boli ni najmanje, a fakat ga mogu jako stisnut...cirkulacija je odlična, glavić je poprimio normalnu boju...valjda mi je i osjetljivost ptije prošla upravo zbog stiskanja...u nedjelju moram skinut gazu i okupat se te 2-3 dana nakon toga doć na vjerojatno zadnji pregled...ostao mi još konac ili dva, ali do nedjelje će ispast reče doktor...i jedva čekam... :D

eto, sve je super, nemam nikakvih problema, ko nova sam, samo što još imam zavoj...sve ostalo je najnormalnije... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 11:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
franzferdinand je napisao:
ko nova sam


:o

:lol:

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 12:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
LOL!!!! :lol: :lol: :lol:

lapsus linguae... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 11:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
ja i dalje imam otok...smanjuje se neopisivo sporo, ali i dalje je tu...ne znam koja je fora sa tim......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 11, 2007 12:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
sutra skidam zavoje, kupam se i masturbiram!!!ju-hu-hu!!! :D

više fakat nemrem izdržat, moram ga bacit u nesjvest...lud sam totalno... :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 12, 2007 1:50 am 
OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 5:55 am
Postovi: 21
Pitanje za obrezane. Da li ima ovde nekog ko je posle te operacije imao sex?
Citao sam na jednom hrvatskom forumu da cak i posle godinu dana oziljci mu nisu skroz nestali i da ima blage bolove prilikom sexa na onim mestima gde su bili konci.
E sad razmisljam da uradim "prepucioplastiku". Da li neko zna nesto vise od tome i da li je izvodljiva kod svake faze fimoze ili samo kod delimicne fimoze?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 12, 2007 6:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
ovo za bolove ne znam, mene recimo malo boli na mjestima di su bili konci, na dodir...ali pošto su meni konci jučer ispali to je sasvim normalno...ne znam nakon koliko ta bol nestaje...malo mi čudno da bi tako dugo to trajalo... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 12, 2007 6:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
drwho je napisao:
ja i dalje imam otok...smanjuje se neopisivo sporo, ali i dalje je tu...ne znam koja je fora sa tim......


meni je isto otok još poprilično vidljiv i ide mi na živce...htio bih da što prije splasne i baš me zanima za koliko otprilike prolazi, ako zna netko?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 12, 2007 8:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
da, mene jos uvek boli na mestima gde su bili konci i jos uvek imam otok!


ZASTO NECE NIKO OD DOKTORA DA ODGOVORI KOLIKO OTOK STOJI DUGO!?!??!?!!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 12, 2007 8:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
ej drwho, koliko je tebi dana prošlo od operacije?

malo mi je nezgodno kad hodam dok mi se kita mrda u gaćama...onda mi smeta, inače ne...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 12, 2007 11:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
drwho je napisao:
da, mene jos uvek boli na mestima gde su bili konci i jos uvek imam otok!


ZASTO NECE NIKO OD DOKTORA DA ODGOVORI KOLIKO OTOK STOJI DUGO!?!??!?!!?


Ne odgovara ti jer se ne zna tacno u dan bas da ti se kaze.
Stoji onoliko koliko stoji,zato i postoje ovakve teme pa procitaj jednostavno sta su preziveli ostali operisani.Svakako ti njihovo iskustvo moze mnogo vise reci od mojih reci nprr "par meseci ili par nedelja,kako kod koga".

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 13, 2007 4:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
franzferdinand je napisao:
ej drwho, koliko je tebi dana prošlo od operacije?

malo mi je nezgodno kad hodam dok mi se kita mrda u gaćama...onda mi smeta, inače ne...


pa sada ce mesec dana.

obuci one tesne gace i fiksiraj ga pa ti nece smetati. ja njih jos uvek nosim, a idu mi na zivce, navikao sam na bokserice.

Citiraj:
Ne odgovara ti jer se ne zna tacno u dan bas da ti se kaze.
Stoji onoliko koliko stoji,zato i postoje ovakve teme pa procitaj jednostavno sta su preziveli ostali operisani.Svakako ti njihovo iskustvo moze mnogo vise reci od mojih reci nprr "par meseci ili par nedelja,kako kod koga".


hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 14, 2007 7:19 am 
OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 5:55 am
Postovi: 21
Zanima me gde udaraju anesteziju! Jedni kazu da su primali iglu u glavicu penisa a drugi kazu da su primali u korenu penisa? I koliko inekcije?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 103 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: