Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 02, 2007 3:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
boy20 je napisao:
Citao sam sinoc sve moguce forume o tome i mislim da nije neophodna operacija, ima nekoliko slucajeva koji su to posle 3-4 meseca resili vezbanjem cak i bez tih steroidnih masti. Daj razmislite malo, ta operacija vidite i sami godinu dana ce da vam sjebe dok se ne vratite na normalu. To je samo za one teske slucajeve za urodjene! Moja teorija je da kad-tad svako prvi put mora da povuce kozicu do kraja dal ce to da bude prvi put u 2 u 12 ili u 20 godina...verovatno je sve u vezbanju i treniranju. Neko se mozda grozio to da uradi kao ja na primer zato sam to odlagao sve do 20 godine. Ja mislim da je samnom sve u redu ali plasim se da povucem do kraja...Zato sto nisam siguran dal mi je dovoljno sirok otvor kozice i duzina frenuluma. A to da idem kod urologa mi je zadnja opcija ako budem 100% siguran da moram OK ici cu, ali trenutno nabavljam dovoljno podataka o netu da saznam sve o tome i da utvrdim da li sam ja OK, da li je moj problem samo u strahu da odradim to do kraja. E sad ja bi rado okacio ovde sliku svog penisa u erakciji, ako nemate nista protiv i ako je to dozvoljeno na ovom forumu?


najbolje ti je da ides da karas neku ribu i usred sexa da ti pukne frenulum i da krvaris ko svinja pa da te krpe na urgentnom i da se izblamiras i pred devojkom i pred ljudima u urgentnom i doktorima nego da odes da uradis ovu "intervenciju".(ovo se meni hvala bogu nije desilo, ali da sam ignorisao i dalje desilo bi se; frenulum ti je vezan za arteriju koja se puni krvlju kad ti se digne kita i tako moze da ti se to desi.)

mozes da kacis koje hoces slike, na kraju ces morati da odes kod urologa, a i ovo sto smo mi preziveli nije uopste strasno. imas ljude koji se bore celog zivota sa 500 puta tezim bolestima i sacuvaj boze cime ne, pa su zivi.

mislim da ti jednostavno nemas hrabrosti to da uradis, ali ponavljam nije nista strasno i bice ti mnogo bolje posle toga, u svakom smislu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 1:39 am 
OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 5:55 am
Postovi: 21
Inspektor_luki, pa jeste ti si prosao kroz mnogo gore tako da ti je ovo maciji kasalj. A prvi put je uvek najtezi za sve!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 2:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
drwho je napisao:
mozes da kacis koje hoces slike, na kraju ces morati da odes kod urologa, a i ovo sto smo mi preziveli nije uopste strasno. imas ljude koji se bore celog zivota sa 500 puta tezim bolestima i sacuvaj boze cime ne, pa su zivi.

mislim da ti jednostavno nemas hrabrosti to da uradis, ali ponavljam nije nista strasno i bice ti mnogo bolje posle toga, u svakom smislu!


poptisujem u cijelosti... :wink:

istina je, nije uopće tako strašno i ne govorim to sada kad je kao sve gotovo jer još nije gotovo, još to traje i trajat će još par dana dok se sve ne vrati u normalu i dok ću prestat posjećivat urologa zbog previjaja...već sad ti mogu reći da se meni to činilo puno strašnijim...nisam ni pomišljao da ću već drugi dan moći sam da se prošećem do urologa, a da danaws većć de facto mogu trčat, najnormalnije se saginjat itd. itd....oporavak je zapravo teži dio izlječenja od same operacije, ali nije uopće tako grozan...to što ti čitaš naše postove kako imamo problema pri mokrenju, pa gaze, pa previjanja...bla bla...nisu to sad neki strašni problemi koliko ti ide to na živce jer se noću budiš s erekcijama pa nemaš kvalitetan san, kako ne želiš popit 3 pive jer bi išao 6 puta na wc, a neda ti se zapišat pol wc-a, kako ti je bed jer ne možeš prvih par dana na cugu, a da te netko ne pita zašto čudno hodaš ili si malo teže sjedneš, kako se ne smiješ tuširat, kako dlake pikaju kad počnu rast...eto, to su ti ''problemi''...više stvar psihe...ok, jedino su previjanja neugodna, to moram iskreno priznat...ali s tim se brzo pomiriš kad si obrezan jer znaš da sad to moraš obavit...ali izdržiš, pa ****, nisi mimozica...

jedan savjet: ako ćeš ić na obrezivanje, totalno rasterećeno, nemoj previše o tome razmišljat, nemoj previše čitat forume, analizirat, kaklkulirat...obavezno si par dana prije operacije nađi neku zanimaciju, druži se s društvom, izađi van s ekipom, izludiraj se jer nećeš moć slijedećih tjedan-dva...poanta je u tome da nećeš razmišljat o tome...da ćeš doć na operaciju kao da ideš po cigarete na kiosk...nemoj si dopustit da imaš vrijeme na raspolaganju za pretjerano razmišljanje o tome...e da, i ne pišem ti toliki post jer sam obrezan, zamotan i nemam što sad radit nego bit doma i visit na kompu, nego iz čisto dobronamjernih razloga...e da, i nisam non stop doma, večeras sam bio s ekipom na cugi... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 2:54 am 
OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 5:55 am
Postovi: 21
franzferdinand, hvala ti na savetima ali drwho je u pravu da nemam hrabrosti. I jos sam u dilemi, jednog trena kazem sebi ma cu da idem sta to, cu da izdrzim znam da mi je to zivotno pitanje, a posle opet kad mi padnu misli na operaciju i na ta sranja...odmah se predomislim i padnem u depresiju :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 11:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
vidim da nemaš hrabrosti...i ja sam dugo razmišljao o tome, mislio sam pa dobro mi je i tako, sve funkcionira kad nisam saznao kakve sve pizdarije mogu nastat ako ne liječim fimozu...onda kad sam se malo zamislio, odlučio sam da to moram riješit...što ako dobiješ karcinom penisa? kako ćeš to onda riješavat? razmisli malo o tome...i definitivno pročitaj koje su prednosti obrezanih...odmah ćeš drugačije razmišljat... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 3:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
boy20 je napisao:
franzferdinand, hvala ti na savetima ali drwho je u pravu da nemam hrabrosti. I jos sam u dilemi, jednog trena kazem sebi ma cu da idem sta to, cu da izdrzim znam da mi je to zivotno pitanje, a posle opet kad mi padnu misli na operaciju i na ta sranja...odmah se predomislim i padnem u depresiju :cry:


ma covece nije to nista strasno, skupi muda i odradi to, evo svi mi sa foruma koji smo odradili i pricali o tome smo ok, tako da nema sta da brines.

meni je posle 20 dana sve zaraslo, rekao mi je doktor i da mogu da karam :D, ali ja necu bar jos 15tak dana, da ipak sve to slegne.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 5:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
ej drwho, što je reko doktor za ono pucanje konaca? jel sve u redu?

eto, ja sam odradio 11 dana od operacije, računam da ću drugi vikend bit sve zakon, da ću moć izać van da se rasplešem i izludim jer mi to već kronično fali...

btw drwho, kako ide masturbiranje? jesi probao? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 6:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
franzferdinand je napisao:
ej drwho, što je reko doktor za ono pucanje konaca? jel sve u redu?


pa rekao je da je sve u redu, ali na tom mestu se stvorila krasta precnika 5mm koja ce uskoro otpasti i verovatno ce ostati oziljak...medjutim, kada mi otpadne ta krasta pocecu da mazem saljicev melem koji se pokazao kao uspesan u ovakvim slucajevima, tako da ce i to biti u redu, nadam se.

Citiraj:
btw drwho, kako ide masturbiranje? jesi probao? :lol:


haha ide extra! verovali ili ne, ali MNOGO je bolje nego sa kozicom preko.

neko je spomenuo na forumu da mu nije kasno kako obrezani masturbiraju...ne znam sta tu nije jasno..uhvatis ga i ides gore dole :lol:, samo sto nema kozice da smeta, nego ide smooth. sada je sve nekako prirodno, otkud znam...imam osecaj kao da mi je kozica bila neko strano telo koje se zakacilo na penis... nije mi nikad smetala u sexu, ali me je u nekim situacijama mnogo nervirala...ovako je lepse 1000 puta, jos kad nestanu oziljci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 1:48 am 
OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 5:55 am
Postovi: 21
Samo mi kazite da ovako izgleda operacija i da odmah skocim u moravu :D



http://allyoucanupload.webshots.com/v/2004507947662829183


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 2:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
2 boy20: sad zamisli kad ti konci otpadnu i kad se otok povuče, kakvu će mašinu imat taj frajer... :lol: čovječe, pa žene obožavaju obrezane...

2 drwho: drago mi je da je masturbacija mnogo bolja nego prije...samo mi reci još jednu stvar, je li istina da je ponekad malo neugodan osjećaj pošto ti je glavić suh?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 2:13 am 
OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 5:55 am
Postovi: 21
Meni bi ti konci otpali odmah prvo vece, dize mi se ko lud i kad mislim na bilo sta nocu dok spavam. Nikad se nisam do sad probudio da mi nije dignut :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 4:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
ali zato ti doktor sve dobro zamota sa zavojima i gazom i sve to skupa stisne tako da nema straha od pucanja konaca... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 5:15 am
Postovi: 2
E ja se stvarno izvinjavam ali ne poznajem ove strucne izraze ali mislim da je i ovo "moje" fimoza. :(
Kozica na otvoru mi je u redu i kad je u erekciji sa lakocom mogu da je prevucem ali ne dovoljno... Prevucem je preko glavica i stigne negde do pola i onda se javi problem kod one male kozice koja spaja frh glavica i kozicu posto je ona malo kratka ( ili ja bar mislim da treba da bude duza... :-? ) ... Pa me zanima da li je to normalno? :(








Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 7:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 4:18 pm
Postovi: 55
franzferdinand je napisao:
samo mi reci još jednu stvar, je li istina da je ponekad malo neugodan osjećaj pošto ti je glavić suh?


pa kazem da nije, sve je ok.

jedino sto je sada neugodno je izgled penisa sa oziljcima, ali proci ce i to, treba samo malo vremena. otok je takodje bezveze, ali je***a, proci ce.


@male:

pa to ti je sranje sa frenulomom. mozes da ides na punu cirkumciziju ili da ti skrate frenulum.

naravno, idi kod urologa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 05, 2007 12:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
da to sa ožiljcima malo debilno izgleda...vidio sam neke slike obrezanih ljudi kod urologa, ožiljci su im se vidjeli par mjeseci nakon operacije, ali prođe i to...u mraku ih ona neće ni primijetit... :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: