Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Poruka
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Pet Maj 31, 2013 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 31, 2013 6:51 pm
Postovi: 3
Najbolji je caj od rastavica, nema kome nije pomogao, samo mora da se pije u velikim kolicinama i jedno 10 dana, mozda i vise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Sub Avg 03, 2013 10:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 03, 2013 1:34 am
Postovi: 5
marija035 je napisao:
Imala sam problema sa ešerihijom 2 godine.Počelo je sa proteusom,pila sam antibiotike po antibiogramu,a onda se javio enterokok, zatim nakon druge doze lekova ešerihija.Sve što sam čula od narodnih lekova pila sam:beli luk i belo vino,mešavinu svakojaku sa medom,nevenit (manastirski čaj) 3 meseca bez ijednog dana pauze itd,itd.,ali ništa nije pomoglo,primiri se neki mesec pa sve ispočetka.Lekari su mi na kraju dali koktel od 3 antibiotika odjednom,udarnu dozu i to jedan venozno,drugi muskularno,treći oralno i tada se najbrže vratila,a uz nju sam dobila i opštu kandidijazu pa sam 20 dana mogla da jedem samo tečnu hranu na cevku.
Krajem aprila meseca ove godine čula sam od snaje za travara iz Jagodine.Moj brat je imao problema sa eserihijom u spermi zbog čega 5 godina nije imao dece,sada ,Bože zdravlja iščekujemo rodjenje bepca. Iste večeri potražila sam pomoć i nećete verovati BEZ IJEDNOG ANTIBIOTIKA ZA 13 DANA MOJI NALAZI ( URINARNI I vAGINALNI) BILI SU STERILNI.Ispila sam dozu od 20 dana i do danas se nije vratila.Moj brat je ispio dve doze (2 puta 20 dana) i nakon toga je test bio konačno pozitivan. Pakovanje jeste malo skuplje (tada je bilo 2000),ali je količina u njemu dovoljna za dve doze.
Ako nekog interesuje neka mi se javi na privatnu poruku.


Pozdrav Marija. Necu te zamarati celom mojom situacijom, ali ukratko ti mogu reci da sam dva puta radio spermokulturu i prvi put su mi nasli jednu bakteriju pa mi je urolog prepisao terapiju koju kada sam ispio i uradio ponovo spermokultiuru nestala je ta bakterija, ali se pojavila druga i posle ove poslednje terapije je nestala prethodna bakterija, ali se pojavila eserihija koli i to u velikom broju kako stoji u nalazu koji sam radio u Pastel laboratoriji u Jagodini. Citao sam da je travar iz Jagodine pomogao tebi i tvom bratu pa bih te zamolio ako me mozes uputiti na tog travara i dati mi njegov broj. Pokusao sam da ti pisem privatnu poruku i navodno pise da je poslata, ali se bojim da nije poslata jer je ne vidim u folderu poslate i obe poruke koje sam navodno poslao stoje u folderu ZA SLANJE tako da ti verovatno nisu stigle pa te zato molim ako mozes da mi poslajes privatnom porukom broj telefona tog travara iz Jagodine. HVALA PUNO UNAPRED. POZDRAV


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Čet Mar 06, 2014 3:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2014 3:18 pm
Postovi: 1
I ja se mucim s tom bakterijom vec 5 god. Nema sta nisam probala ali nista. Zanima me broj tog travara iz Jagodine, moj muz je ima u spermi i vestica je jaca od svega :cry: .
Radimo na bebi pa je svaki savet dobrodosao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Pet Apr 11, 2014 2:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 11, 2014 1:00 pm
Postovi: 1
Da li je Marija nekome poslala broj tog famoznog travara iz Jagodine??? AKo jeste MOLIM VAS [size=200][/size]da mi neko posalje!! I mi radimo na bebi, ali nam ta bakterija smeta izgleda... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Pon Apr 20, 2015 9:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 20, 2015 8:53 pm
Postovi: 1
Da li moze neko da mi posalje broj od travara iz Jagodine? Imam 10 godina problem sa eserihijom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Sre Apr 22, 2015 10:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 22, 2015 10:33 am
Postovi: 1
Da li je neko pio Uro Vaxom? Juče sam bila kod urologa zbog učestalih problema sa EC i dao mi je da pijem Uro Vaxom... Malo me mori to što se pije 90 dana...
Da li neko ima neko iskustvo sa ovom vakcinom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Pet Jun 05, 2015 9:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 24, 2015 1:38 pm
Postovi: 3
Poštovani posetioci foruma,

U skladu sa farmakološkim delovanjem lekovitih biljnih sastojaka, preporučuje se njegova primena kod urinarnih infekcija. Kako je Escherichia coli jedna od najčešćih prouzrokovača urinarnih infekcija i upalnih procesa urinarnog trakta upotreba Zodeks čaja je opravdana i poželjna.
Detaljnije informacije vezane za Zodeks čaj možete naći na našem sajtu amedica.rs

Srdačan pozdrav,
ALTERNATIVA MEDICA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Pon Jul 06, 2015 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 10:08 am
Postovi: 6
Moze li mi neko reci da li je moguce preneti eserihiju preko oralnog seksa
Moja devojka i ja smo danas saznali da ima bakteriju, ali nigde na internetu ne pise nista o prenosu oralnim putem. I ako je moguce mozete li mi reci kako se muskarci testiraju na nju. Da li daju urin ili vade bris uretre kao kod prenosivih bolesti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Uto Dec 01, 2015 1:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 1:55 pm
Postovi: 1
Pozdrav ljudi.Evo vec neko vreme mucim muku sa eserihojom.Mnoge antibiotike ne smem da pijem jer pijem Roakutan.Ako bi neko bio ljubazan da mi posalje u PP telefon ovog travara iz Jagodine.Hvala unapred... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: eserihija koli
PostPoslato: Sre Nov 16, 2016 8:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 2:31 pm
Postovi: 22
Ljudi evo vam dva sjajna recepta prvi je za odrasle
uputstvo je na yutubu

https://www.youtube.com/watch?v=XBqWWHAV6no

drugi je za decu i zaista neverovatno uspesan
evo i za njega recept

https://www.youtube.com/watch?v=iGn9enQ0vp8

zelim vam brzo ozdravljenje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: