Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 6:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 05, 2008 6:22 pm
Postovi: 1
pozdrav svima

imam 17 godina i primetio sam da na penisu imam crvene tackice

naime, tackice se nalaze ispod kozice i moram da povucem kozicu do kraja da bi ih video, uvek se pojave i nestanu

nacrtao sam mesta na slici na kojima se odprilike nalaze http://www.fotorola.com/uploads/afb50bb8ff.jpg



da li neko zna u cemu je stvar?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 1:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Ne znam da li je ovde mesto za ovo pitanje...

Primetio sam pre nekih 2,3 nedelje da na glavicu imam malecku braon flekicu. Nista se ne menja, niti nestaje niti se siri,... Sta je to?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 05, 2008 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 05, 2008 10:39 pm
Postovi: 1
Dal li postoji neki poseban uzrok da mi se ljusti koza na penisu.
To mi se desava s vremena na vreme, ali ne mogu da odredim neki poseban razlog. Da li moze biti zbog upotrebe prezervativa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 10:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Beki-Reki je napisao:
Ne znam da li je ovde mesto za ovo pitanje...

Primetio sam pre nekih 2,3 nedelje da na glavicu imam malecku braon flekicu. Nista se ne menja, niti nestaje niti se siri,... Sta je to?


Ljudi mene ovo ne prolazi. Ne primecujem nikakve promene ali ne znam zasto se javilo. Jel moze neko da prepostavi zbog cega se to pojavilo i cime bi mogao da mazem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: crvenilo na glavicu
PostPoslato: Sub Avg 16, 2008 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 16, 2008 4:08 pm
Postovi: 1
ponekad mi se javi posle odnosa sa devojkom crvenilo blago nisu bas tackice na donjem delu glavica sa gornje strane.svrbi me kozica ali ne i glavic mozda jedan dan nekad i dva pa se povuce ovo mi se desava treci mislim put za skoro dve godine od kako sam sa tom devojkom ja sam njoj prvi ali za to vreme ja ni jednom nisam bio ni sa jednom drugm u krevetu.sve su ovo slicna pitanja na forumu a svaki je malo drugaciji.ja mislim da je to zbog toga da posle odnosa ne odemo odma na tusiranje,kupanje nego kasnije malo jer nikad kod kuce to ne radimo.kad mi se to desi ja samo ga spiram kad god me zasvrbi mlakom vodom i sapunom i sve prodje kazem nije kao ostali sto su pricali ali je slicno i gledam ali nikako ne znam sta je meni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 22, 2008 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 22, 2008 7:29 pm
Postovi: 2
Da li se to prenosi i na druge delove tela?
I sta moze biti ako se to ne leci na vreme?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: DUREX MAX PLEASURE
PostPoslato: Čet Okt 16, 2008 6:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 08, 2007 10:38 am
Postovi: 2
Lokacija: Beograd / Bela Crkva
Meni su se posle odosa pojavile crvene tackice na glavicu. Da li je moguce da je iritacija od kondoma, jer je na sebi imao tackice ili je neka polna bolest?
Znaci nisam ih imao pre...

Da ne idem dzaba kod doktora :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DUREX MAX PLEASURE
PostPoslato: Čet Okt 16, 2008 6:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 08, 2007 10:38 am
Postovi: 2
Lokacija: Beograd / Bela Crkva
Velimir86 je napisao:
Meni su se posle odosa pojavile crvene tackice na glavicu. Da li je moguce da je iritacija od kondoma, jer je na sebi imao tackice ili je neka polna bolest?
Znaci nisam ih imao pre...

Da ne idem dzaba kod doktora :)


inace, kondomu je istekao rok, to sam zaboravio da napomenem....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 18, 2008 1:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 1:47 am
Postovi: 2
Evo i ja sam citao cesto ovde topic-e! I sada imam i ja problem ali vidim da su ovde ljudi dosta slicnih stvari naveli! Pa bih da iznesem i ja svoj problem i neko svoje misljenje! Naime, ovo mi je 3 put da mi se pojavljuje neki osip ili alergija ili kako bi vi rekli crvene tackice na glavicu! I prva dva puta kada si mi se pojavile bilo je posle odnosa sa partnerkom i to bas kada sam koristio kondom! Ja inace ne praktikujem kondom jer sam svaki put bio sa sigurnom partnerkom ali bilo je i par puta da sam ga koristio! I sada ponovo kada sam stavio kondom posle duze vremena kako ga nisam koristio ponovo mi se posle odnosa vec sutradan pojavila ta alergija! Ja sam razmisljao i trazio dosta po net-u i zakljucio sam da postoji verovatno neka vrsta alergije na kondome tj mozda na latex! A ta alergija sto mi se pojavila izgleda odprilike ovako! Glavic mi je 60% prekriven tim crvenim tackicama koje su se povecale i sada mi vise lice na neki osip ili bubuljice, a i kozica mi je jako zategnuta i na njoj mi je takodje ta alergija,i ponekad jako svrbi i pece! Traje vec 3-4 dana i ne povlaci se jos uvek! Takodje vodim racuna da operem penis posle odnosa mlakom vodom i naravno svakodnevno radi higijene redovno! Sada me zanima sta vi mislite,dali je moguce da je problem do kondoma ili je nesto drugo u pitanju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 18, 2008 2:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 1:47 am
Postovi: 2
evo kopirao sam sliku kako to izgleda odprilike

http://www.astradur.is/menu/kynsjukdoma ... anitis.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 25, 2008 6:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 01, 2007 1:51 pm
Postovi: 32
Idi kod urologa i radi bris. Ja sam imao problem slican kao i ti. Nije nista strasno veruj mi, samo odvoji malo vremena za sebe. Taj balanitis moze da izazove svasta od iritacije, nehigijen, bakterije ili gljivice. Brzo prolazi, al nemoj da ostavis tako da ti se ne vraca opet. Ipiraj to bornom kiselinom 3 % i koristi puder, da glavic bude suv. Ponavlajm ti, idi na bris i kod urologa. Trazi uput za urologa, nemoj da te lece lekari opste prakse, mene su zeznuli jako. Bez pregleda su mi prepisali antibiotike, ne znajuci uopste koja bakterija je u pitanju i samo mi se pogorsalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 31, 2008 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 01, 2007 1:51 pm
Postovi: 32
Ja sam uradio bris penisa i dao urin i nisu mi nasli nista. Pitao sma lekara i urologa jel to genitalni herpes, oni kazu da nije. Crvenilo i te bubuljice se same povlace, namzem malo borogalom i cisti se polako. Nije mi jasno sta se to meni desilo. Pre brisa nisam mazao nista niti sam pio lekove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 31, 2009 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 31, 2009 12:38 pm
Postovi: 4
Ne znam da li je ovo tema koja je zamrla, al aj da probam, da ne otpocinjem novu.
Dakle, situacija je sledeca: pojavile su se crvene tackice, ja se nakanio da odem i proverim, tj. uradim analizu.
Uradio sam bris glansa i uretre, bris uretre nema nista.
Bris glansa kaze da ima veliki broj enterococcusa spp, osetljive na penicilin, ampicilin i ciprofloxacin.
Doktorka opste prakse mi rekla da uzimam Ciprocinal od 500mg narednih 10 dana, 2x na dan, pa da onda nakon terapije sacekam 4-5 dana i odem opet da proverim. Nisam insistirao da mi napise uput za urologa.
Partnerka takodje ide na kontrole i ceka da joj kazu terapiju.
Konkretno pitanje - da li da se drzim samo terapije ili da mozda nesto mazem ili ispiram rastvorom hipermangana? Da li bi mi urolog nesto drugacije rekao? Tackice se polako povlace, mada jos uvek povremeno osetim svrab ili neko peckanje...
Ako niko ne odgovori u narednih par dana, otvoricu novu temu. Bicu dosadan, videcete :)
I ako moze neki link da se procita vise o tom Enterococcusu, da se malo informisem. Mnogo slabo sam nasao na internetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 1:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 29, 2008 11:37 am
Postovi: 10
Pozdrav svima!
Muce me te crvene tackice,bio na pregledu,uradio bris glansa,i odredjena mi je terapija da koristim acidi borici i kanesten kremu...
E sad ja nemam pojma kako se to koristi,tj. sta da radim,kako se to nanosi,ako bi mogao neko malo da mi pojasni...
I interesuje me koliko otprilike traje ta terapija?
Da li se to leci za stalno ili se obnavlja?
I posle koliko vremena sme da se stupi u seksualne odnose?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 4:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 4:21 pm
Postovi: 1
Bio bih zahvalan ako bi mi neko ko je već radio bris glansa penisa rekao gde to može da se uradi bez da se prethodno ide kod doktora opšte prakse. Dakle, interesuje me koje privatne ordinacije to rade i zna li neko koja je cena tih pregleda.
Takođe, zanima me šta se prilikom uzimanja brisa radi, odnosno koliko je taj postupak neprijatan/bolan.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: