Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 12:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 10:44 pm
Postovi: 5
Evo ovako pre 3 dana su mi se pojavileonako nekoliko sitne crvene tackice na glavicu penisa, imao sam odnos s devojkom sa kojom sam skoro pola godinu u vezi i do sad nismo imali taj problem, zastitu nismo koristli za svo to vreme koliko smo zajedno jer joj verujem a i ona meni znamo da je kod nas sve ok...

E sad posto ja od kako sam s njom uvek pre nego da odem do nje ili ona dodje kod mene obavezno se sredim operem se pre i posle sexa, lepo odrzavam higijenu i lepo operem sapunom glavic penisa...Nikad do sad nisam imao ovaj problem...

Pustio sam dan da prodje i vec sutradan nije ih bilo, i mislio sam da je problemu kraj, no uvece onako malo usamnjen sam gledao neku seriju i dobio zelju da masturbiram i posle toga opet su izasle tackice...Opet sam kao i uvek lepo oprao glavic penisa sapunom i ujutru opet ih nije bilo...Proverim ja opet popodne evo ih opet tu ali se jedva vide...Evo sad je 4 dan kako se pojavljuju, opet ujutru ih nije bilo jedva da mogu da se vide gotvo ih nema ceo dan sam pratio situaciju i 3 puta prao penis i nekako se glavc penisa kao da se osusio dodje mi malo suviji sa one jedva vidljive tackice na njemu, a tu a kozici sam primetio da se pojavilo nesto malo sitne bore kao kad ispuca koza na vetru...

Ne znam sta je u pitanju da li sam ja to pokupio od nje, ako se nije oprala, ili sam ja nekako stvorio sam sebi iritaciju...Jos nisam pricao s njom o tome, niti smo imali sex, ne znam da li je ona kod sebe primetila nesto i slicno...Meni je nekako glavic penisa za nijansu suviji nego sto treba da bude nekako pored svega sto sam nave izgleda malo naboran kad se bolje zagleda a crvene tackice gotovo da ih nema ...

Ne znam da li je uzrok to sto stalno perem sapunom pa da sam napravio neku iritaciju ili je u pitanju neka infekcija...

Evo vec 4 dana cekam pratim kako se odvija situacija, pa sad ne znam da li da se javim lekaru opste prakse ili moram odmah urologu u bolnicu, a izgleda cu morati oba i kod lekara opste prakse da bih dobio uput u bolnicu kod urologa ili to moze da resi i oobican doktor...

Malo mi je frka jer ako je nesto u pitanju moram mojima da kazem da bi mi dali pare novac za lek jer jos uvek zivim kod njih a trnutno nemam poso, a i sad ako je nesto moram da cimam devojku da ide i ona kod ginekologa na pregled...

Pa hajde djte doktore savet sta da radim, i vase misljenje od cega je to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 12:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 10:44 pm
Postovi: 5
Moram da napomenem da nemam nikakve smetnje sto se tice peckanja, nekih bolova itd sve je normalno osim sto su se pojavile te crvene tackice i ostalog sto sam gore naveo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Jan 31, 2013 10:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
@Dylan89"]prvo ispiras, pa kad bude skroz suvo mazes...jer kad namazes ne vredi posle ispiranje...rastvoris onoliko granulica kalijum p. da bude blago rozikaste boje...

@DaRkFreedomFighter88: moguce da je doslo samo do iritacije...i to se brzo povlaci...odrzavaj higijenu redovno, svaki dan jedanput operi penis i nakon toga ga obrisi dobro, izbegavaj iritaciju dok se ne sredi, koristi kondom pri odnosu...ako ne prolazi javi se na pregled koznom lekaru da se vidi ima li mozda neke infekcije, u tom slucaju trebalo bi da se lecite oboje, ona nek poseti ginekologa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Feb 01, 2013 2:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2013 5:16 pm
Postovi: 2
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Ned Feb 03, 2013 8:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 27, 2013 1:33 am
Postovi: 5
Slika


sta da radim sa ovom bubuljicom kako da nestane sta da mazem ? HELP
BRINE ME JAKOO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Ned Feb 10, 2013 12:20 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
Marko95 je napisao:
Slika


sta da radim sa ovom bubuljicom kako da nestane sta da mazem ? HELP
BRINE ME JAKOO



Probaj da kupis oktenisept i prskaj sa tim mozda pomogne jer sluzi za ciscenje rana ili osle npr obrezivanja. Odlicna je stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 8:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2012 3:28 pm
Postovi: 20
Ja imam malu flekicu na donjem djelu glave penisa sa prednje strane(strane koju ja vidim odozgo) ali ne svrbi me, ne peče me ni kada mokrim ni kada se krećem niti kada obavljam bilo koju drugu aktivnost. Samo kada dotaknem tu flekicu osjetim trenutnu neprijatnost(peče me) ali to brzo prođe. Ja iskreno mislim da nije ništaozbiljno ali u svakom slučaju mi se ne ide kod doktora niti mi se piju raznorazni lijekovi ili mi se mažu masti.Znate li možda šta je to i kako da mi na prirodan način prođe ? Prije dva dana kada mi je to i počelo tuširao sam se i naravno kako održavam higijenu čistim i penis , mislim da sam ga malo grublje nego inače prao. Možda je i to razlog ali šta znam.Dajte neki odgovor. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 9:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
moguce je da je samo zbog fizicke iritacije, grubljeg dodira, to bi trebalo brzo da se smiri, odrzavaj dobro higijenu, izbegavaj dalju fizicku iritaciju narednih dana, trebalo bi da se povuce...ako ne prolazi javi se onda na pregled...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pon Mar 25, 2013 9:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 9:09 pm
Postovi: 1
Zdravo imam jedan problem i nisam nasao bolji forum da podelim . . .

Imao sam seks bez zastite sa jednom devojkom za koju sam posle saznao da je lakog morala, e sad mesec dana posle toga pojavio se jedan problem iz glavica konstantno je curela neka tecnost nekad providne nekad zelene boje, otisao sam kod doktora pripisao mi je Visiren tablete, i posle koriscenja to curenje se veoma smanjilo, ali danas sam primetio jednu veoma sitnu pradavicu na glavicu i sad sam hteo da pitam jel zna neko sta je od prilike problem i da li je to nekako povezano ? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Apr 26, 2013 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 26, 2013 10:32 pm
Postovi: 1
interesuje me da li ove tackice o kojima svi pricamo mogu da izadju iako ti je partner neka osoba koja spava sa vise osoba,,nadam se da ste razumeli moje pitanje :P:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Apr 26, 2013 11:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 21, 2013 12:24 pm
Postovi: 13
Ovako peckanje dok mokrim i dok se tusiram(kada perem glavic)imam duze vreme bas i to bas dugo,a sad su se pojavilo to crvenilo i stalan bol...ovo je verovatno pojacana infekcija?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Maj 21, 2013 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 17, 2013 2:37 am
Postovi: 2
Pitanje! Nekoliko puta do sad su mi se pojavljivale crvene tackice na glansu, zadnji put pre 3 nedelje i mala posekotina na kozici na zadnjem delu penisa koja povezuje glans sa ostatkom koze na penisu. Imam odnose samo sa svojom devojkom, a pre par meseci kad sam otisao na rutinski uroloski pregled i pitao doktora za te ranice koje su mi se pojavljivale, rekao mi je da imam kratku kozicu i da je potrebna neka rutinska operacija od 5 min da se to samo recne i nece vise praviti probleme. Buduci da zivim u Americi, a ovde je jako skupo ici kod doktora, a jos uvek nemam zdravstveno osiguranje, zanima me dali ovo sto mi je kozica prekratka izaziva ovu iritaciju, koja je neugodna jer svrbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pon Okt 14, 2013 9:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 14, 2013 7:36 pm
Postovi: 1
Zdravo svima.Imam jedan neobjasnjiv problem.Pre nekog vremena pojavila mi se jedna crvena tacka otprilike na sredini glavica sa desne strane.U sledecih 10 dana pojavile su se jos 3 ili 4...To se pretvorilo u nesto kao osip crvene boje.U poslednja dva dana izgleda kao fleka nepravilnog oblika.Na glavicu je otrilike 1.5cm duzine i 0.2cm sirine i na unutrasnjoj strani kozice sa desne strane oko 0.5cm duzine i 0.1cm sirine.Ne osecam nikakve tegobe.Nema peckanja,bola niti neprijatnog osecaja(osim ako je u erekciji),ne postoji nikakav iscedak niti neprijatan miris.Sutra idem da uradim analize,ali bih ipak hteo da cujem i misljenje ovde.(ne uzimam nikakve lekove,a kozmetika koju koristim za licnu higijenu je manje-vise uvek ista)
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Okt 24, 2013 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 12, 2013 5:30 pm
Postovi: 8
Desava mi se vec da zadnja 2-3 puta poslije seksa sa svojom jednogodisnjom djevojom , posle seksa mi izadju crvene tackice po glavi penisa i sa unutrasnje strane kozice, malko me svrbe ali se povuku nakon 2 dana , jel moze neko da napise ako je imao problem sa ovim kako da ga rijesim i sta je u pitanju ?????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Nov 05, 2013 12:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 20, 2013 7:02 pm
Postovi: 3
Imam jedan problem za koji vise nemam ideja kako da resim i kod koga da idem. Naime pre oko godinu dana mi je pronadjena hlamidija i enterokoka u uretri. Posle silnih antibiotika i lecenja koje je trajalo vise od 6 meseci dobio sam prve negativne nalaze. Posle njih jos 2 negativna nalaza na hlamidiju DIF metodom, sto znaci 3 za redom na mesec dana. Pre oko 2 meseca su pocele da mi se pojavljuju crvene tackice po kozi glansa kao kad se opecemo na koprivu ili nesto slicno. Odradio sam spermokulturu, urinokulturu, bris glansa, bris uretre na gljivice i bakterije, sve u dva navrata i uvek sve negativno. Crvenilo se pojavi i nestane za dan dva, i da napomenem da nisam imao nezasticen odnos od pocetka lecenja i higijenu odrzavam minimum dva puta dnevno dove sapunom. Jel ima neko ideju sta da radim i kome da se obratim? Ni urolog ni doktor opste prakse nema ideju sta bi moglo biti. Svi govore nalazi su negativni nije ti nista, a problem ne nestaje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: