Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Cetse upala besike
PostPoslato: Čet Okt 14, 2010 4:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 27, 2010 4:17 pm
Postovi: 66
Zdravo svima,

Imala sam problem "medenog meseca" skoro 4 god non-stop, a i ranije se povremeno desavao (u sustini kad god imam decka). Ostavila sam detaljan post na temi Eserihija Coli, pa pogledajte. Nasla sam resenje, prirodno, efikasno - prosto ne mogu da verujem da je sve proslo kao rukom odneseno, kao da nikad problema nisam imala.
Lekar iz Nisa pravi proizvode od meda i nekih biljcica i salje Postom (ne morate ici kod njega). Ne bih ovde iznosila njegovo ime jer nemam pravo da necije ime i telefon javno objavljujem, ali cu poslati na pp svima koji zele da probaju njegove proizvode.

_________________
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja odraslog coveka stedi 64 dinara;
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja deteta stedi 200 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Cetse upala besike
PostPoslato: Uto Dec 07, 2010 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 06, 2010 10:45 pm
Postovi: 1
I ja izgleda imam isti problem.

Neizdrživo je :(

Prođe možda jedan sex da to ne zakačim, ali već nakon sledećeg- muke, muke, i samo muke :(

Da li ovo neko uspeo da izleči?!

Inače, urinokultura i antibiogram su sasvim normalni kod mene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Cetse upala besike
PostPoslato: Uto Avg 30, 2011 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 7:29 pm
Postovi: 1
Da li je neko od vas cuo za preparat koji se zove d-manoza? Radi se o prirodnom seceru koji se dobija iz sokova odredjenih vrsta voca (brusnica, borovnica..). Koristi se u cilju "ciscenja" mokracnih puteva, izuzetno pogodan protiv Eserihije... Moze da se koristi i usled upale besike, a i kao prevencija. Pogotovo hvaljen u prevenciji "cistitisa medenog meseca"... Valjda se koristi po jedna kasika pre ili posle odnosa. Jer kljukati se antibioticima pre ili posle odnosa i nije bas najpametnije resenje....
Zanima me da li je neko probao taj preparat i da li on uopste moze da se nadje na nasem trzistu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Cetse upala besike
PostPoslato: Uto Okt 08, 2013 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 08, 2013 8:58 pm
Postovi: 1
Odgovaram kasno, ali sa nadom da cu ipak nekome pomoci.Imala sam konstantne upale besike 7god. Sve sam probala od cajeva do antibiotika, isla kod razlicitih urologa ali bezuspesno, rekli su mi da leka nema, sve sto je pomagalo bilo je trenutno. Zapadao mi je svaki odnos sa verenikom. Ono sto je meni pomoglo je suva smokva. U pola case vode potopiti uvece suvu smokvu i ujutru na prazan zeludac popiti vodu i pojesti smokvu, i tako 40 dana. Nakon toga napraviti pauzu. Ako dodje do upale 7 do 10 dana nije nista zabrinjavajuce besika se cisti. Nisam ponavljala tretman jer sam otada imala jos dva puta upalu i tada sam popila Uricin (Norfolacin) (jedino mi on pomaze, a i iskreno malo sam lenja, kada je bila prva upala nakon godinu dana taj dan sam rekla krecem sa smokvom i cim je prosla zaboravila), ali pre neki dan sam pocela opet da pijem smokvu cisto iz predostroznosti.U svakom slucaju ne moze da skodi,a moja svekrva koja mi je i dala recept je istopila kamen u zuci sa ovim tako da pomaze i za to. Nadam se da cu nekome pomoci. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: