Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol kod penisa
PostPoslato: Uto Jun 17, 2014 1:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 17, 2014 12:57 pm
Postovi: 2
Ovako, ne znam odakle da pocnem, ali mi se javio neki problem, pa cu pokusati da vam opisem, ili ako moze slika, onda cu i slikati ako je potrebno.
Prvo sam imao problem pri mokrenju, peckalo me je , pa sam odradio urinokulturu i dao krv, i rekli su da je to zbog neke prehlade i tako dalje. Pio sam neke antibiotike, i proslo mi je tokom nekog perioda, ali se vratilo i ne uvek, ali povremeno me i dalje boli. Pa ako moze neko da mi kaze, ako je imao neki slican problem, da me posavetuje sta da uradim?
Inace, javlja mi se jos jedan problem. Nakon odnosa, kada zelim da pomerim kozicu na dole, bilo da je opusten penis ili podignut, boli me. Sad, ne znam do cega je, ali nekako mi je i mnogo suv, a nije pre bio takav. Sta to moze da bude? I na "zilici" su mi kao neke bele tackice, tjnesto belo, i duzi vremenski period to imam, pa ako mozete da me uputite sta da radim. I opet kazem, ako je lakse da posaljem sliku, to cu i odraditi, jer nisam od onih koji trce lekaru, mada opet, mozda bi i trebalo, cisto radi provere. Hvala na unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol kod penisa
PostPoslato: Uto Jun 17, 2014 7:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
Bris ce ti reci mnogo vise,a u urinokulturu ako pise da imas dosta bakterija,bilo bih pozeljno uraditi antibiogram,neka upala izavana nekim bakterijama,ali bitno da znas koje su,a to ces videti brisom i antibiogramom,odes kod urologa i recici te konkretnije,samo nemoj da cekas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol kod penisa
PostPoslato: Sre Jun 18, 2014 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 17, 2014 12:57 pm
Postovi: 2
Ok, hvala na odgovoru. Meni je ujak urolog (ako se ne varam), i nekako me dodje sramota da odem kod njega, mada mi je on gledao analize kada sam uradio to sto sam vam vec rekao, i rekao da je to zbog prehlade i pio sam neke antibiotike i stvarno mi je bilo bolje, ali mi se opet vratilo i tako povremeno dok mokrim osecam bol (ne znam kako to da vam objasnim), neko peckanje, neprijatno. Kada mi je rekao da nije nista opasno, ja sam prestao da brinem, ali sad me tek brine jer se vratilo. A inace, devojka mi ide redovno na preglede, i isla je posle naseg odnosa, i nista nije nadjeno, sto znaci da meni nije nista ili moze ipak da bude nesto? Ako se njoj to ne pokazuje. Ili to bas ima specijalne neke analize? Brinem se pa mi je lakse prvo od vas da cujem, nego da odem. A hvala na savetu inace.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol kod penisa
PostPoslato: Sre Jun 18, 2014 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 14, 2014 2:38 pm
Postovi: 10
Nema sta da te bude sramota, sa genitalijama se ne treba zezati nego ti polako pravac kod doktora jer ces jedino tako siguran biti da li je ozbiljno ili ne jer ti niko odavde ne moze to reci sa sigurnoscu da li je opasno ili ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol kod penisa
PostPoslato: Sre Jun 18, 2014 8:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
pregled je sasvim drugo od ovoga,desava se,sto ne znaci da neznam sta fali u vasem odnosu ,sve najbolje :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: