Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Blaga fimoza
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 12:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 04, 2015 3:11 am
Postovi: 2
Cao! Imam 19 godina i problem sa tako reci blagim oblikom fimoze i volio bi da mi pomognete ako jeiako moguce da to riesim bez hirurgske intervencije...Ovako.. Stalno sam mislio kako imam drugaciji penis od vrsnjaka ali tek juce sam saznao da je to zbog fimoze. Moj slucaj i nije tako tezak zato bi volio ako je ikako moguce da mi date neki savjet. Kada m je penis spusten mogu potpuno prebacit kozicu, a kada mi je u erekciji mogu takodje skroz preko glavica ali malo teze, i kada je ostavim ona se lagano vraca nazad vjerovatno zato jer je uska. E sad.. Slusao sam da postoje masti i ulja koje pomazu takodje i razne vjezbe. Da li trrba da nastavljam sa vjezbama oprezno jer najvise bi volio kad bi se tako rijesio problem. Opet ponavljam ja i u erekciji mogu prebaciti kozicu preko glavica ali tada je malo ztegnuta i vrace se sama. Molim vas dajte mi odg???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Blaga fimoza
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 3:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ako i u erekciji ide gore dole bez problema to nije fimoza, to zatezanje pri kraju i vraćanje može biti i kratak frenulum.

U svakom slučaju na pregled, pa da se vidi, ako je ipak do kožice ima i rešenje bez operacije, ako je frenulum mora intervencija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Blaga fimoza
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 04, 2015 3:11 am
Postovi: 2
Pa i frenulum je kratak jer kad krenem da prevucem kozicu vrh glavica je povlaci prema dole, nije to sad nesto previse ali imam smetnji.. Zato sam mislio ako moze bez hirurgske intervencije. Kada mi je u opustenom stanju kozica u potpunosti prekriva glavu i ima viska.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Blaga fimoza
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 6:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
mikida sluasj, da ti ja nesto kazem, vecin ljudi koje nisu muslimanske vere obrezivaju se ili zbog problema , estetike ili higijene... ja bih te svetovao da skines tu kozicu i da si miran higijenski ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: