Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bela kozica na penisu
PostPoslato: Pet Jul 03, 2015 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2015 6:46 pm
Postovi: 3
Treba mi ocajnicki resenje za ovaj problem. Vece duzi vremenski period imam tvrdu belu kozicu na penisu koja se periodicno povecava pa je ja nekad kad moram mehanicki skidam (sto znam da nije dobro) a pored toga se pojavljuju na penisu i neke bele male bubuljice vise kao tackice. Davao sam krv i testirao se na gljivice i pokazalo se da nije to. Higijenu vrsim redovno, malo mi je smetalo pri seksualnim odnosima zato sto kozica boli kad se zategne, sad imam novu devojku i stvarno bih voleo da prevazidjem ovaj problem. Kako bih ublazio problem otisao sam na operaciju gde su mi odsekli vezicu glavica penisa sa telom penisa sto je malo olaksalo ali ova bela promena nije nestala. Da li neko moze da prepozna ovo i da mi kaze sta da mazem ili pijem. Isao sam kod koznog koji mi je prepisao da napravim neku kremu sa testosteronima sto vise nema u proizvodnji u apotekama. Mozda postoji neka zamena za to, stavicu sliku i hvala unapred :D [img]file:///C:/Users/Vlada/Desktop/IMG_20150703_183711.jpg[/img]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bela kozica na penisu
PostPoslato: Pet Jul 03, 2015 7:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2015 6:46 pm
Postovi: 3
http://www.dodaj.rs/f/1K/Fk/4rupDARw/im ... 183711.jpg
evo slika :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bela kozica na penisu
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 2:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
navatala ti se smegma ... operi k**** brate hahah


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bela kozica na penisu
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 10:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2015 6:46 pm
Postovi: 3
Davide, nzm da li si primetio da sam napomenuo u tekstu da veoma vodim racuna o higijeni, ja sam bio kod koznog i davao sam bris. Znam da nije gljivicno, kozni mi je rekao naziv ovoga ali je problem sto mi je prepisao da narucim rastvor u apoteci koji je nemoguce dobiti jer se pravi od testosterona koji su izasli iz prodaje, obisao sam sve apoteke moguce, raspitao sam se i u torijaku i jednostavno nema pa zato pitam da li ima neka zamena za to ili neki drugi narodni lek, bilo sta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bela kozica na penisu
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 6:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
druze salim se malo ... pazi imas jako jako dobrih dokotora u drzavnim bolnicama, koji su profesionalni i koji zaista vole svoj posao... a imas i one "naterali me mama i tata da upisem medicinu" i onda budu generalno losi... otidji u privatnu i resices problem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bela kozica na penisu
PostPoslato: Čet Jul 23, 2015 2:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 23, 2015 2:05 pm
Postovi: 4
Ja mislim da se radi o balanitisu samo neznam koji tip tacno, to ti je upala glansa, vidim modar je i natecen, to bijelo moguce je da prelazi u Balanitis Xerotica, ljeci se nekim korikosteroidnim kremama, to kod tebe nije ozbiljno odrzavaj higijenu i potrazi negjde te kreme mislim da bi trebalo povuci se za mjesec- dva...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: