Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 06, 2008 9:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Ne brini nista iznad prosjeka si, meni je samo par cm veci pa se nijedna do sad nije bunila :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 07, 2008 6:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 08, 2008 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 08, 2008 12:28 pm
Postovi: 1
ja imam 20 god, duzina mi je samo 14, a sirina oko 11 :(
aj preporucite mi sta da radim,jedva sam nasao ovaj forum :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 20, 2005 1:11 pm
Postovi: 36
pbeck je napisao:
ja imam 20 god, duzina mi je samo 14, a sirina oko 11 :(
aj preporucite mi sta da radim,jedva sam nasao ovaj forum :(



Vise j***, manje razmisljaj 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 06, 2009 4:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
Jel moze neko da mi odgovori na sledece pitanje?Odakle dokle se meri penis?Tacno?Jel do vrha koze ili glavica? :lol:?!Da,da li je normalna ova velicina?Imam 16 godina,normalna duzina 9 a u erekciji samo 14?odg molim...sto pre!pozzz za sve... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 06, 2009 4:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
mittro je napisao:
znaci imam 16 godina i 16 cm, da bi trebalo da nesto radim po pitanju povecanja? nisam jos imao seks ali sam se gadno istripovao da mi je ispod proseka. molim vas pomozite



Tebra,sve ok...To ti u erekciji zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
Voleo bi neko bilo ko da odgovori... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 24, 2009 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 2:27 pm
Postovi: 1
cao, dodjoh na vas forum, 23 god imam, da mi je neko rekao da cu biti ovde, pre jedno 3 god, ne bih verovao, naime desilo mi se nesto sto nije nikome ovde, velicina penisa mi je bila uglavnom oko 17 (uvek sam zavideo drugu koji ima 25)...blabla...evo 3 godine posle, sa devojkom sam par meseci i pade mi neki dan napamet kako mi je mali, jer jeste mali (ja to uvidim), a secanje da nije bio mali je bilo daleko, metnem ja lenjih uz njega, imam sta da vidim ->14 u erekciji o_O i smorim se ko paprika u tursiji i dodjem ovde, ne po pomoc (nego da KUKAM), ja cu pokusati sa tim vezbama budjavim, znam da je na psihickoj bazi, ali opet nesto nemam nadu da ce mi se stara velicina vratiti (sad ne zavidim vama od 25, nego vama od 16-17-18)...devojka je bila pre mene 3 god u vezi sa nekim kurat*m i sada posle par meseci veze mene poceo mozak da maltretira (psiha) i ja sad kad god imamo odnos, mislim o tome kako je meni mali i kako ona nista ne oseca, i sta se desi kao proizvod spleta dogadjaja -> i ona i ja se smorimo, i uglavnom prekinemo odnos i krenemo da gledamo tv (il tako neka glupost)...razgovor je sve u zivotu, tako ja znam da to njoj nije presudno-bitno, nece ona meni da kaze, ali kapiram da je solidno-bitno...uglavnom kad vratim film unazad, vec 2 godine i jace ga gledam u takvom stanju (simu juniora) i cudno mi je sto sam se tek sad zapitao ... zanima me cisto vase misljenje, jer ne verujem u te vudu-pilule, cak i da rade, to je kratko a zeza organizam jer je garantujem nezdravo (sta god oni pricali)...vezbe cu od muke da pokusam, hvala za forum i hvala na vremenu, ipak je trebalo sve ovo procitati...uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 24, 2009 2:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 2:27 pm
Postovi: 1
cao, dodjoh na vas forum, 23 god imam, da mi je neko rekao da cu biti ovde, pre jedno 3 god, ne bih verovao, naime desilo mi se nesto sto nije nikome ovde, velicina penisa mi je bila uglavnom oko 17 (uvek sam zavideo drugu koji ima 25)...blabla...evo 3 godine posle, sa devojkom sam par meseci i pade mi neki dan napamet kako mi je mali, jer jeste mali (ja to uvidim), a secanje da nije bio mali je bilo daleko, metnem ja lenjih uz njega, imam sta da vidim ->14 u erekciji o_O i smorim se ko paprika u tursiji i dodjem ovde, ne po pomoc (nego da KUKAM), ja cu pokusati sa tim vezbama budjavim, znam da je na psihickoj bazi, ali opet nesto nemam nadu da ce mi se stara velicina vratiti (sad ne zavidim vama od 25, nego vama od 16-17-18)...devojka je bila pre mene 3 god u vezi sa nekim kurat*m i sada posle par meseci veze mene poceo mozak da maltretira (psiha) i ja sad kad god imamo odnos, mislim o tome kako je meni mali i kako ona nista ne oseca, i sta se desi kao proizvod spleta dogadjaja -> i ona i ja se smorimo, i uglavnom prekinemo odnos i krenemo da gledamo tv (il tako neka glupost)...razgovor je sve u zivotu, tako ja znam da to njoj nije presudno-bitno, nece ona meni da kaze, ali kapiram da je solidno-bitno...uglavnom kad vratim film unazad, vec 2 godine i jace ga gledam u takvom stanju (simu juniora) i cudno mi je sto sam se tek sad zapitao ... zanima me cisto vase misljenje, jer ne verujem u te vudu-pilule, cak i da rade, to je kratko a zeza organizam jer je garantujem nezdravo (sta god oni pricali)...vezbe cu od muke da pokusam, hvala za forum i hvala na vremenu, ipak je trebalo sve ovo procitati...uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 24, 2009 11:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ne treba da zavidis tom sa 25 jer on sigurno muci muku sa tim...14 je sasvim prosecno i ne treba da kukas...i u svakom slucaju mnogo je prakticniji za upotrebu...a to sto je bila sa ku*atim ne znaci da joj je bilo bolje sa njim, mozda joj tvoj vise prija...zato uzivaj u tome sto imas, nemas uopste razloga da se "maltretiras"...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
Ljudi,dajte,cekam odg vec pola meseca :roll: Jel moze neko da mi odg na moja pitanja?iza su...pozdrav aleo 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 6:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ALEO je napisao:
Jel moze neko da mi odgovori na sledece pitanje?Odakle dokle se meri penis?Tacno?Jel do vrha koze ili glavica? :lol:?!Da,da li je normalna ova velicina?Imam 16 godina,normalna duzina 9 a u erekciji samo 14?odg molim...sto pre!pozzz za sve... 8)

meri se sa gornje strane penisa, od pubicne kosti do vrha glavica...ako si tako izmerio, duzine koje si naveo su sasvim normalne i u proseku, i u spustenom stanju i u erekciji...zato bez brige, sve je u redu! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 09, 2009 5:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 5:00 pm
Postovi: 1
Ja sam uvek bio nezadovoljan velicinom svoga penisa (oko16 - 17 cm), ali mozda je vise doprinelo nezadovoljstvu to sto mi je ne bas malo, ali ne ni extremno mnogo zakrivljen na gore.
Ali jednom kad sam bio na letovanju, kupao sam se pola dana u moru i otisao sam da se okupam (u kupatilu). Kupao sam se i bio sam nesto sav srecan i zadovoljan (nemam pojma zasto) i onda mi je doslo da masturbiram pod tusem (sramota me sto ovo pricam, ali prica ima poucan kraj). I nekako nisam mogao brzo, vec je potrajalo nekih 10 min. Ali su na meni ostala zrnca peska. posle toga je bio bas crven. I odem ja posle u hotel (bio neki program) s sedim. Osecao sam samo kako u mojim gacama raste temperatura. Bio sam sav uplasen. Neka zena, sto je sedela pored mene, pogledala mi je sorc, pa krenula da mi se nabacuje (a bila neka starija, sa muzem i decom, sramota da je bude). Ja sam samo ustao i otisao. Apsolutno mi je bilo muka i briga u tom trenutku i o zenama i o seksu. Mislio sam samo o tome da moj polni organ ostane normalan. Otisao sam u sobu da vidim sta se dogadja... I kad sam se skinuo... I sam sam se zaprepastio. :o Bio je dugacak oko skoro 30cm. Ali nije izgledao normalno. Bio je razlicite debljine na razlicitim mestima, sav je bio otecen sa naduvenom kozom i sa nekim zutim modricama. Prestravio sam se. Sva sreca do sutra je vec bio mnogo bolje, a sledeceg dana se skroz vratio u normalu. I od tada sam zadovoljan sa svojih 16 -17cm. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ODG PLEASE
PostPoslato: Sub Feb 21, 2009 2:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
ne znam...stvarno se tripujem...kad vidim one *ebace stvarno dobijem komplekse... :lol: ovako.Koja je normalna velicina i debljina u spustenom i u erektivnom stanju!!!molim odg!!!cekam vec dugo!! :roll: znam kako se duzina meri a debljina?tacno?pozzzzzz i jel zna neko koje je normalno trajanje prvog odnosa? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 22, 2009 9:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
sheri je napisao:
Moram da se umesam, za devojke nije problem duzina, vec oblik, trebalo bi da radite vezbe za povecanje glavica, a ne duzine :D


meni se glavić posle operacije fimoze, uvećao kao glava u mačeta...samo što ne viče mijaaauuuu :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: