Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Pet Okt 16, 2009 1:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 2:25 am
Postovi: 17
nesat je napisao:
Pa i ja ne verujem nesto mnogo u te vezbe, iako sam postavio taj post.

Ne treba biti nezadovoljan time sto imamo, posebno ako je to normalno. Onda te vezbe nisu ni potrebne. Sve ostalo su gluposti, sto sam i pokusao da napisem ovde, posebno za ove nezadovoljne klince.

I ti ne treba da budes nezadovoljan, sto i nisi. A devojke koje sumnjaju, tu je dobar stari krojacki metar, da ih razuverimo.




U pravu si Nesat, ali je pomalo glupo da nosim krojacki metar i merim ga pred svakom devojkom,da bi ona bila svesna koliki mi je,da se ne bi tripovala da mi je manji. E to mene nervira!!! :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Ned Okt 18, 2009 11:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 10:52 am
Postovi: 48
mn je penis duzine 15 cm srednje debljine i ja sam zadowoljan,,,,,imam 16 godina,,,,pa da li ce on jos rasti jer koji cm ne bi skodio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Pon Okt 19, 2009 12:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
aleksandar11 je napisao:
mn je penis duzine 15 cm srednje debljine i ja sam zadowoljan,,,,,imam 16 godina,,,,pa da li ce on jos rasti jer koji cm ne bi skodio?

moze a i ne mora da znaci...ja sam tovjih godina i meni je oko 16.5 i u obimu oko 14-15 kako kad,zavisi koliko sam "napaljen"...dakle,imas savrsenu duzinu i ne moras da se opterecujes time... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Pon Okt 19, 2009 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 10:52 am
Postovi: 48
a imas prawo.....sto je majka priroda dala dala je.......mada sam cuo da moze da se penis zadeblja ako jedemo neke namjernice poput plazme oraha ili tako necega....ali ja ne wjerujem u to.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 9:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ne znam stvarn,ja sam u zadnje vreme jeo jako puno tih stvari,pa nema efekta...ako hoces probaj,pa javi ima li efekta...uostalom,na prosloj strani je neko rekao da ti zenska nikad nece reci kako ti je mali ili tanak...samo ti opleti!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 10:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2009 4:56 pm
Postovi: 18
ej ljudi,zanima me nestho

kada merite obim penisa,jel merite na vishe mesta i uzmetu prosek ili merite tamo gde vam je najdebli pa onda napishete dimenziju

meni je deblji na bazi(korenu) nego na glavicu i to skoro 1 cm

negde sam procitao na nekom sajtu da se obim meri na onom delu gde je najdeblji,a negde da se uzima prosek izmedju najdebljeg i najtanjeg dela


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 5:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
meni stvarno nije jasno zasto vi muskarci gubite vreme na merenje penisa,pa jeste li normalni bre?kojoj se svidja neka ga izvoli,kojoj ne nek se tera u p.m.verovatno ste i vi takvi pa gledate izgled kod devojke.meni je to uvek bilo svejedno,dal mu je 5,10 ili 15,meni penis moga muza u potpunosti odgovara i da znate da kod zena pri sexu nije bitna velicina uopste.ne mogu da verujem da se merite i raspravljate oko toga.
a ako vam neka devojka kaze da vam je mali ili cudno pogleda,recite joj samo da je ostalim dvadesetak (ili vise) bio super,a ona neka stavi bejzbol palicu i neka ide.pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 6:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
:lol:

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 7:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
dzabe sve,oni ce i dalje da se zale kako je nekome 20 cm,a njima "samo" 16


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 14, 2009 11:08 pm
Postovi: 9
e bre zene ....to vam je isto kao kad vi udjete u prodavnicu sa cipelama..... da li ce vam lespe stajati crne ili bele, dali ce vam listovi biti tanji na stikli 5 ili 10cm.... jos ako u radnji ima i tasni ....... xaxaxaxaxa

Salim se naravno... i ja sam za da velicina nije bitna dok je god zena zadovoljna .... uvek ce biti i velikih i malih ... kako kome zapadne jbg....
I ja sam merio dok sam bio omladinac i nisam obracao paznju kako da zadovoljim devojku...sada posle 6god braka moze da bude i 25cm i 5cm moja draga je zadovoljna i zaspi sa osmehom:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 8:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
hahhahaaaa,ali ako se zeni ne svide jedne cipele,ona ce otici u drugu prodavnicu i naci ce bolje,a vi ne mozete da trazite nove penise :D .To je kao, recimo,visina.To ti je-sto ti je,ne mozes da menjas.Jedino mozes da naucis kako da uradis najbolje sa tim sto imas.

Citiraj:
...sada posle 6god braka moze da bude i 25cm i 5cm moja draga je zadovoljna i zaspi sa osmehom:)


tako i treba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 9:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
ma ni stikle mi nisu bitne,zamislite,siromasna zena ne moze toliko bas da bira,uzme sta joj se da ili za sta ima,bitno je da ima nesto na nogama,da joj nije hladno i da moze da hoda.,tako i vase penise nece da bira neka normalna devojka.one koje su isprobale oko 50 njih naravno da ce da se bune,ali gledajte da na takve ne naletite,posto mozda uvatite neku jevtiku :lol: .pu,pu ali sada svacega ima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 10:52 am
Postovi: 48
pa dbr nije nesto mnogo wazno ali eto da je to pristojna welicina ne mora sad da bude nesto prewise,,,,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 11:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jun 03, 2009 2:00 pm
Postovi: 62
perica.nikolic je napisao:
ej ljudi,zanima me nestho

kada merite obim penisa,jel merite na vishe mesta i uzmetu prosek ili merite tamo gde vam je najdebli pa onda napishete dimenziju

meni je deblji na bazi(korenu) nego na glavicu i to skoro 1 cm

negde sam procitao na nekom sajtu da se obim meri na onom delu gde je najdeblji,a negde da se uzima prosek izmedju najdebljeg i najtanjeg dela



Druze,ti si ovo pitanje postavio jedno 10 puta
AJDE PO POSLEDNJI PUT AKO ZNASH ENGLESKI

http://www.how-to-enlarge.info/measure.php

Finding your penis length

Measure Penis LegthPenis length is defined as the linear distance along the dorsal side of the erect penis extending from the mons veneris to the tip of the glans. In terms you and I would understand, this means the penis length is measured in a straight line on the top side of the erect penis, from the skin of your belly to the tip of your penis. Penis circumference is defined as the linear distance around the widest, thickest, part of the erect penis (see below).

1. Stimulate yourself using your method of choice until your cock is hard as a rock.
2. Place your ruler on the skin of your belly, at the base of your erect penis. Do not press in against your belly, why cheat yourself?
3. Press the ruler against your penis and read the nearest quarter-inch measurement at the tip of your penis.

4. Record this number, and keep this paper in a safe place.

Finding your penis circumference

Measure Penis GirthPenis length is not the only factor in determining penis size. The width, girth, or fatness, of a penis is also an important aspect when considering how you compare. Most people have a penis that is either longer and thinner, or shorter and fatter. Use the instructions below to determine your penile circumference (distance around the widest part of your penis).

1. Stimulate yourself using your method of choice until your cock is hard as a rock.
2. Place a fabric ruler or a string end at the widest part of your penis and wrap it carefully around one time. Mark the spot where the string first touches itself.
3. If using string, take the marked string and lay it against the ruler. Read to the nearest quarter-inch measurement.
4. Record this number on your paper.

ZNACHI,KOD DUZINE SE NE PRITISKA LENJIR,NEO S SAMO PRISLONI,NAJBOLJE JE SA STRANE DA GA POSTAVISH U RAVNI SA PENISOM A DA KRENE OD PUBICHNE KOSTI

A STO SE TICHE OBIMA,IZMERI TAMO GDE TI JE NAJDEBLJI,TAKO OVDE PISHE I TO JE CELA NAUKA

JEL KOD OBIMA,AKO TI JE NA JEDNOM MEST 13.5CM,A NA NEKOM 12.5CM,DEVOJKA CE DA OSETI TIH 13.5 CM OBIMA,BEZ OBZIRA STO CE OSETITI I 12.5, ZNACHI NE GLEDA SE PROSEK OD 13CM JER ONA OSETI NAJVECU DEBLJINU,A NE PROSECNU DEBLJINU !!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VEZBE ZA POVECANJE PENISA
PostPoslato: Sre Okt 21, 2009 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 4:09 am
Postovi: 25
Lokacija: Beograd
Ova tema je EXTRA :D do kraja cu izmisliti masinu za povecanje penisa da momci ne moraju da brinu, samo ga stave u masinu a masina odradi ceo trening umesto njih. A devojke koje su nezadovoljne velicinom za njih vec postoje sprave (http://www.*UKLONJENO*.com/site/sho ... =1&skip=35) na koje mogu samo da prikace vestacke penise u velicinama i boji koji njihovoj cici najvise odgovaraju :lol:
Salim se naravno! Mada... bio bi to pravi BUUUM kod nas na trzistu 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: