Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 02, 2009 7:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 19, 2009 10:02 am
Postovi: 6
E jos samo jedno pitanje i zavrsio sam kod vas... Kako drkanje utice na moj penis? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 03, 2009 8:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
utice blagotvorno :wink: ako to pravilno radis, moze samo da ti koristi u tvojim godinama, upoznaces sebe, naucices da kontrolises osecaj, razradices kozicu ukoliko je tesnija... lose moze da utice jedino ako preteras toliko da iziritiras kozu i napravis modrice, ali to se brzo oporavlja...eto... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 7:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 28, 2009 7:55 pm
Postovi: 27
Lokacija: Perth
Zanimljiva tema i sigurno bez obzira na sve statistike i utehe i ljubav, ipak vrlo bolna za mnoge muskarce.
Tacno je da je ljubav presudna, onda nista ne smeta i da je tehnika jako vazna, to moze mnogo toga da nadomesti. Drugo postoje i majstori oralnog sexa, koji cesto moze biti jos bolji od klasicnog za zenu, kako koju.

Ali da se ne lazemo, velicina jeste bitna i to iz sledeceg razloga. Posto uzbudjenje ne izaziva samo doe kada dodje do izrazaja tehnika, vec i neke stvari psiholoske prirode, onda svakako se ne moze opovrgnuti cinjenica da ce kod velikog broja zena uzbudjenje izazvati pogled na veci, mocniji penis(ne mislim na nesto preterano), ali dvadesetak je svakako impresivno i uzbudljivije psihicki gledano za vecinu zena.
Ne zelim nikoga da degradiram i ojadim, to je tacno, ali je to i samo jedna od vrednosti koje se mere u sexu, zaista postoje i druge vrednosti, vise njih, koje se ne mogu santimetrima meriti, a vrede isto mnogo.
Ovo poisem cisto kao neki moj mali doprinos realnom sagledavanju problema sa kojima se sigurno mnogi muce. Jeste bolji veci nego manji, ali ne u depresiju i stetu svome organizmu zbog toga, vec u potragu za drugim kvalitetima kojima mozete zadovoljiti partnerku i za ljubavi koja nadomescuje, kada je prava, svaku drugu fizicku falinku.

Mada, mozda ima i onih koje vole i manje, 100 ljudi, sto cudi. Eto ja recimo iskreno volim devojke sa manjim grudima, to mi je i eroticnije i estetski daleko lepse :D

_________________
Zabluda je potreba mnogo veceg broja ljudi nego istina, jer je zabluda toplija, i vecina se ljudi bolje oseca u nekom polumraku.
Istina je potreba samo malog broja ljudi, koji imaju dovoljno snage duha da mogu podneti teret istine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 07, 2009 2:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 11:48 pm
Postovi: 13
Australija je napisao:
Zanimljiva tema i sigurno bez obzira na sve statistike i utehe i ljubav, ipak vrlo bolna za mnoge muskarce.
Tacno je da je ljubav presudna, onda nista ne smeta i da je tehnika jako vazna, to moze mnogo toga da nadomesti. Drugo postoje i majstori oralnog sexa, koji cesto moze biti jos bolji od klasicnog za zenu, kako koju.

Ali da se ne lazemo, velicina jeste bitna i to iz sledeceg razloga. Posto uzbudjenje ne izaziva samo doe kada dodje do izrazaja tehnika, vec i neke stvari psiholoske prirode, onda svakako se ne moze opovrgnuti cinjenica da ce kod velikog broja zena uzbudjenje izazvati pogled na veci, mocniji penis(ne mislim na nesto preterano), ali dvadesetak je svakako impresivno i uzbudljivije psihicki gledano za vecinu zena.
Ne zelim nikoga da degradiram i ojadim, to je tacno, ali je to i samo jedna od vrednosti koje se mere u sexu, zaista postoje i druge vrednosti, vise njih, koje se ne mogu santimetrima meriti, a vrede isto mnogo.
Ovo poisem cisto kao neki moj mali doprinos realnom sagledavanju problema sa kojima se sigurno mnogi muce. Jeste bolji veci nego manji, ali ne u depresiju i stetu svome organizmu zbog toga, vec u potragu za drugim kvalitetima kojima mozete zadovoljiti partnerku i za ljubavi koja nadomescuje, kada je prava, svaku drugu fizicku falinku.

Mada, mozda ima i onih koje vole i manje, 100 ljudi, sto cudi. Eto ja recimo iskreno volim devojke sa manjim grudima, to mi je i eroticnije i estetski daleko lepse :D


To je to . Velicina penisa daleko od toga da je presudna i nikako se mushkarac ne smije oslanjati samo na nju . Ali nakon shto si se emotivno povezao sa djevojkom i znash da je zadovoljish oralno, veliki penis je samo shlag na torti. Kada bismo izbrisali ovo emotivno povezivanje, velichina penisa ipak dobija na znachaju... 'na jednu noc' i to ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 07, 2009 9:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
:D

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 1:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 07, 2009 10:50 pm
Postovi: 7
Ma ja nemam sa te strane problem, fukcijonis odlicno velicina je 15-16 cm a opustenom stanju 8cm sve zavisi od uzbudjenja.... Devojka je zadovoljna!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 9:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
POZZZ...IMAM JEDNO PITANJE...ZANIMA ME KOJI SU DUREX KONDOMI NAJBOLJI?MISLIM PRE SVEGA NA ZADOVOLJSTVO!PROBAO SAM AROUSER,FANTASY,TINGLE,SENSATION,PERMOMA...MADA OVA PERMORMA JE ZIVO SRANJE...ZA SAD SU NAJBOLJI MENI I DEVOJCI AROUSERI...E SAD,NISAM PROBAO ELITE,LOVE I TA NEKA SRANJA JOS...PA DA CUJEM NECIJE MISLJENJE...KOJI DUREX KONDOMI SU NAJBOLJI ZA ZADOVOLJSTVO,PRE SVEGA ZA DEVOJKE...;)POZDRAV


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 4:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 4:09 am
Postovi: 25
Lokacija: Beograd
Naleteo sam slucajno na sajt na kome su dali uputsvo za vezbanje sa pratecim video klipovima. Interesuje me vase misljenje.

http://www.enlargepenisguide.com/download_videos.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 9:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 11:08 pm
Postovi: 6
zelim da definitivno rascistim dilemu

kako se pravilno meri velicia penisa?

mora da bude u punoj erekciji i meri se iz stojeceg polozaja

da li se meri krojackim metrom ili lenjirom?

ako se meri lenjirom sta je sa neravninama,tj nije penis skroz prav nego zna da bude zakrivljen..

ako se meri lenjorom meri se sa gornje strane od pubicne kosti

e sad me zanima sledece....

kako se meri sa lenjirom,tj da li se lenjir skroz pritisne uz pubicnu kost (ovako se moze dobiti i do 1 cm veci penis) ili se samo nasloni uz kost,tj uz onu rupicu...


hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 9:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 11:08 pm
Postovi: 6
i ne mogu da nadjem na netu koliki je prosecan obim penisa??

zna li neko???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 20, 2009 7:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 4:09 am
Postovi: 25
Lokacija: Beograd
Skini e-book "Best Penis Enlargement Exercises" i tamo ces naci sve sto te zanima, jedino sto je sve na engleskom pa ako nezna engleski :cry:

link: http://www.enlargepenisguide.com/download_videos.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 2:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 22, 2009 7:00 pm
Postovi: 3
meni je 16cm nekad i vise zavisi od napaljenosti nisam jos imao sex i mislio sam da to i nije neka duzina al evo sad vidim da je sasvim solidno..
inace moje merice su duzina 16cm..sirina 5cm..i obim 15cm...valjda ce biti dovoljno..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 5:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 19, 2009 10:02 am
Postovi: 6
E a do koje godine penis raste????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 3:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 07, 2009 10:50 pm
Postovi: 7
16cm sasvim dobro super prosecan je 15cm sto je ok u svakom pogledu!!!
Ja mislim da penis raste do 20 i neke godine tako sam cuo nisam siguran..
E nama muskarcima nikada nije dosadno vecito oko tih dimenzija:)
To sto stvori priroda to je to....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 1:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 11:08 pm
Postovi: 6
http://www.enlargepenisguide.com/measure_penis.htm

nije mi jasno da li se nabije lenjir uz pubicnu kost ili se gleda od gore sa strane kao sto je prikazano na slici

ako se lenjir ne nabije,razlika je 1 cm...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: