Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Sre Maj 29, 2013 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 19, 2012 1:16 pm
Postovi: 7
Imam 26 godina. U braku sam 5 godina, i nikada nisam doživela orgazam. U početku sam mislila da je lep osećaj koji imam tokom seksa ustvari orgazam, ali sam onda shvatila da to nije to, jer mi u toku seksa sad već baš fali ta završnica. To počinje jako da me frustrira. Dugo sam sa svojim partnerom, osećam se opušteno pred njim, i stvarno želim da doživim vrhunac, ali jednostavno, ne ide! Svaki put se osećam kao da sam blizu, i da ću upravo da ga doživim, ali na kraju se ništa ne desi. Klitorisni orgazam doživim bez problema, ali samo kad samu sebe dodirujem. Ne smatram da sam anorgazmična žena, čak mislim da sam vrlo strasna i sposobna da doživim orgazam. Smatram da uzrok nije fiziološke prirode, ali isto tako ne znam ni zašto bi bio psihološke prirode?! Kome da se obratim za pomoć?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Sub Jun 01, 2013 10:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Нека муж проба да те додирује онако како сама себи то радиш. Ако не успе, онда је ипак психолошке природе, под претпоставком да он то правлно ради.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Ned Jun 02, 2013 6:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
trebalo bi potpuno otvoreno da razgovarate tokom odnosa, pricajte suprugu sta biste voleli da vam radi u odredjenom momentu, sta vas uzbudjuje, bez ikakvog ustezanja, sramote, dakle izrazite svoje zelje, kazite mu da produzi dok god ne dozivite vrhunac, oko toga moraju oboje da se potrude, a supruznik mora da zna sta drugom partneru prija kako bi uradio bas to... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pet Jun 07, 2013 4:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 07, 2013 2:03 pm
Postovi: 3
Isti problem i kod mene.:) Zapravo, doživim klitorični orgazam često, ali vaginalni nema sile. Pitam se onda cemu seks? Vrv moj mozak treba da naredi da se taj orhazam ‘izvrši‘, ali kako?! I need help!:(

:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pet Jun 14, 2013 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 22, 2013 6:51 pm
Postovi: 31
Ako osetis kako ces svakog momenta da ga dozivis i ne desi se nista onda je problem u tvojoj glavi, desava se da neku zenu ne zadovoljava velicina partnera i to je to, ali ako je tebi sve ok, uzivas a ne mozes onda je problem u tvojoj glavi, tamo ga trazi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Čet Sep 12, 2013 3:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 12:06 pm
Postovi: 14
a meni nek neko sada objasni koja je razlika izmedju ta dva orgazma?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pon Sep 16, 2013 10:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 16, 2013 10:00 pm
Postovi: 2
e sad ovako, ja nemam savet za tebe, ja takodje imam problem i to veliki...imam 25 god i majka sam petogodisnje devojcice, razvedena sam...sada sam u vezi vec 14 meseci sa svojom simpatijom iz cetvrtog osnovne, isto smo god, sto znaci da smo u punoj snazi...NIKAD ali nikad nisam dozivela vaginalni orgazam...klitoricke sam dozivljavala bez problema i po 4 puta za redom, ali od skora, sve je stalo, od jednom...prelepo mi je dok me partner zadovoljava i oralno i seksualno i dok me mazi, osecaj pred orgazam dobijem, ovlazim kao "blesava" ali orgazma jednostavno nema...momak je vrlo iskusan i zna sve sto bi jednu normalnu zenu dovelo na "sedmo nebo"...nas odnos je potpuno otvoren i opusten zato smatram da je ovaj problem veliki...pomozite molim vas, zabrinuti smo oboje jer se stvarno mnogo volimo i zelimo sex kakav i zasluzujemo da imamo... :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Uto Sep 17, 2013 1:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@mimica88,
koliko dugo traje "problem"?
normalno je da partneri udju u faze kada su premoreni, kada su ophrvani svakodnevnim problemima, neispavani... docice stvari na svoje mesto, svi imaju ovakve prolazne faze

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Ned Sep 22, 2013 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 16, 2013 10:00 pm
Postovi: 2
@drbgd
Problem traje vec mesec dana, vise me smara, pozabavila sam se tom temom poprilicno zadnjih nedelju dana, citala sam na netu sve o afrodizijacima I mentalnom stanju tokom seksa...zene ako hocete neverovatne orgazme jedite banane, grickajte semenke bundeve I lanenog semena, to je ono sto je meni pomoglo...sad je problem dosta manji, stvari se vracaju u normalu, ali ja zelim svojih pet orgazama za vece nazad I da bude sve kako je bilo pre...hvala u napred sto ste mi odgovorili na pitanja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pon Sep 23, 2013 10:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Budi obazriva koga slušaš, naročito kada su u pitanju samozvani beogradski doktori.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Čet Okt 17, 2013 7:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 17, 2013 6:57 pm
Postovi: 4
mozeli neko da mi objasni,kako da znam da sam dozivela orgazam?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 1:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 21, 2013 1:30 am
Postovi: 1
Pozdrav svima. Ovu temu sam video da je najaktivnija, pa sam hteo da vas priupitam nesto.

Ovako, pri masturbaciji kada dodje do tzv. ''vrhunca'' polni organ mi uopste nije u erekciji (tj. glavic mi ne izadje, kako li se vec to kaze) ali opusteno svrsim. Tako vec otkad sam poceo to da radim. :oops:
Znam da cudno zvuci, ali kao da se bojim da mi glavic izadje nzm kako bih vam to objasnio, da li je to neki problem ili nije? Valjda ce te me shvatiti. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 17, 2013 6:57 pm
Postovi: 4
jel ovo nema ko da odgovori?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Sub Nov 02, 2013 9:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Ne mogu vam pomoći, a forumske nazovi lekare ne zanimate. Ne mogu da zarade na vama i šta ih briga. Važno im je da su uspeli da oteraju sa foruma jednog od retkih koji je pokušavao da pomogne. Šteta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pon Dec 30, 2013 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 5:48 pm
Postovi: 2
Imam isti problem :( Udata sam, skoro godinu dana upraznjavamo sex. Uzivam u tome, ali mimo masturbacije ili oralnog sexa nema ni orgazma. U pocetku sam cekala da prodje nekoliko prvih puta, dok se opustim i istrazim svoje i njegovo tijelo. Vremenom sam se pocela pitati sta se desava, sve do jednog dana kada me je on u toku sexa pitao " Jesi li?", na sto sam ja odgovorila da "jesam", valjda jer nisam htjela u tom trenutku da njega sputavam, ne znam ni sama. I tako vise puta... Danas se osjecam lose, jer ga lazem. Lijepo mi jeste, ali pravog orgazma nema.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: