Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Pet Jan 17, 2014 5:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Ništa bez iskrenog razgovora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Uto Feb 11, 2014 12:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 19, 2012 1:16 pm
Postovi: 7
Desilo se!!! :D Ovo jednostavno moram da podelim sa svim devojkama i ženama koje imaju sličan problem, jer sam ja presrećna što sam ga rešila, i želim da im pomognem, ukoliko im moje iskustvo može pomoći...
Neko je u ovoj temi kao savet rekao da treba da pričam sa partnerom o seksu, o tome da ne mogu da doživim orgazam, o tome šta volim, šta mi prija i šta mi ne prija.
E pa to je živa istina! Nakon 5 godina braka, i nemogućnosti da doživim vrhunac, konačno sam smogla snage da to priznam svom suprugu. Naravno, prvo je bio ljut, povređen, ali posle se smirio, i počeli smo da pričamo o seksu.
Tokom seksa sam bila jako fokusirana na svoj osećaj, razmišljala sam o tome šta mi prija, a šta ne, i to sam govorila suprugu. Ništa se nije događalo, ali smo nastavili da pričamo i da se trudimo. Svaki put posle seksa ja bih mu rekla šta mi je prijalo, a kada mi se osećaj zaustavio...
Onda je jednog dana on počao oralno da me zadovoljava... I ja sam na svoje zaprepašćenje doživela vrhunac! Počela sam da plačem... Ali vaginalni je i dalje izostao...
Posle par nedelja, suprug je uspeo i "ručno" da me zadovolji, što do sada nije mogao... Te večeri smo vodili ljubav, i ja sam uspela da doživim i vaginalni orgazam! Bila sam presrećna. I on.

Dakle, po mom nekom iskustvu, poenta je otvoreno pričati o seksu. Razmišljati o njemu u toku samog čina, a ne samo odrađivati ga. Fokusirati se na osećaje koje imamo u toku seksa i tražiti pozu i tempo koji pruža najveći stimulans i najveći užitak. Naravno, neophodno je ogromno razumevanje partnera i to da ima sluha za potrebe svoje partnerke. U početku im govorite šta vam prija, posle će oni sami naučiti. Ali pored svega ovoga, ono ključno i najvažnije je: opustite se i prepustite se! Dokle god se ne opustite potpuno, ništa od orgazma! Razmišljajte u toku seksa, ali o seksu...

Pozdrav, i nadam se da ću nekom pomoći, kao što je i meni pomogao jedan od saveta na ovoj temi... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Čet Feb 20, 2014 3:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Najgora je ona veoma česta varijanta: Mislio sam da ti misliš da ja mislim da ti misliš......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ne mogu da doživim orgazam...
PostPoslato: Čet Mar 06, 2014 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 5:48 pm
Postovi: 2
Meni se recimo cesto desi da dozivim orgazam i ni sama ne znam je li to bio vaginalni ili je nastao stimulisanjem klitoriksa ili mozda oboje :) je lı postojı uopste razlika izmedju vaginalnog i klitorisnog orgazma, po intenzitetu/osjecaju...?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: