Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 10:53 pm
Postovi: 6
:wink: [/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 7:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Boki, koji je tvoj %??????????? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 9:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 10:53 pm
Postovi: 6
e pa to ne smem da kazem, nije u redu prema djuralas 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 9:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
hajde sapni da ne cuje :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 10:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 10:53 pm
Postovi: 6
grazza znas da su to poverljive informacije :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 11:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
pa sapni mi necu nikome reci 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 10:53 pm
Postovi: 6
evo, nek ti kaze djuralas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 11:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 04, 2008 6:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:53 pm
Postovi: 11
Grazza ja mislim da ako ja i Boki radimo za ???, onda ti definitivno radis za DUVANSKU INDRUSTRIJU. Niko tebi nije kriv sto ne mozes da ostavis cigarete pa si nervozna. Pusti nas na nasim elektricnim na miru. :wink: A mozes proveriti na NET-u da je u celom svetu elektricna cigareta vrlo popularna, ali mnogo mnogo skuplja nego kod nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 2:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
:lol: :lol: :lol: e bas si me slatko nasmejao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 10:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Mlada sam, ali se secam kako je nekad i elektricna stolica bila popularna... :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:53 pm
Postovi: 11
Danas sam se cuo sa prijateljem iz Nemacke i imam friske vesti za gospodu "negativce" :lol: U Nemackoj i vecini zapadnih zemalja zabranili su prodaju tj. kupovinu elektricnih cigareta. Naime ministarstvo zdravlja Nemacke je elektricnu cigaretu klasifikovalo kao MEDICINSKI INSTRUMENT, a nikotinske kertridze za elektricnu cigaretu kao MEDIKAMETNO SREDSTVO (citaj lek). Sto bi otprilike znacilo da se moze dobiti samo od lekara i da se moze uzeti samo u apoteci uz recept. Dalje nista ne moram komentarisati... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Elektricna cigara?
PostPoslato: Sre Mar 16, 2011 7:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 16, 2011 6:14 am
Postovi: 1
Da stvarno je tako bilo.

Ja licno sam prosao golgotu sa tim elektricnim cigaretama koje su prodavali 2008-me ali nisam odustao jer nisam zeleo da se vratim na duvansku cigaretu, kupovao sam po tri kompleta od svakog modela izmedju 2008-2010. Dosta mojih prijatelja je bacilo elektricnu i vratili su se duvanskoj cigareti. Pre nego sto sam presao na e-cigaretu pusio sam izmedju 40-50 cigareta Winston.

Medjutim, sada je napokon stigla prava e-cigareta pod imenom LEO. Ovu cigaretu sam dobio iz Japana ali se ona proizvodi u Kini. Baterija traje ceo dan, sto zamenjuje mojih 8 baterija od prethodnog modela koji je kostao 40% vise nego ovaj novi. Posto ovaj LEO komplet imam preko 2 meseca za pravo cudo, atomizer jos traje. Rezervnu bateriju jos nisam aktivirao. Pored 5 osnovnih ulozaka (patrone) u ponudi su sada bocice e-tekucine od 30ml sto mi je dovoljno za mesec dana, a posto znam distributera vise problema nece biti sa dopunama.

Trenutno imam tri LEO kompleta pa ko zeli neka mi se javi. Komplet kosta 80 evra za gotovinu dok je u maloprodaji 104 evra. U komplet spada, pogledajte ovde: http://www.zdravopusenje.org/leo-e-cigareta.html
Posto ja pusim LEO, mozete je probati. e-tekucina je VG na bazi (biljni glicerol) jacine 24mg arome Tobacco. Mozete procitati sta o tome kaze wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Glycerol


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Elektricna cigara?
PostPoslato: Sre Avg 24, 2011 4:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 4:36 pm
Postovi: 1
Ja koristim e-cigaretu vise od godinu dana i do sada nisam zamenio ni jedan atomizer! :) Sve radi bezprekorno i veoma sam zadooljan kvalitetom! Svima bi preporucio ovaj model jer se stvarno isplati.
Ne znam kakva vi iskustva imate sa tim cigaretama i koliko placate filtere i ulja ali znam da su ovi najjeftiniji u celoj zemlji.
Kvalitet i dugotrajnost-10+ :)

http://www.ecigareta.rs/ecigarete/m402-pcc-smart


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Elektricna cigara?
PostPoslato: Sub Sep 10, 2011 9:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 9:01 pm
Postovi: 1
Čitam individualna doživljavanja e cigarete, pa sam rešio da napišem svoj doživljaj!
Od Decembra prošle godine koristim e cigaretu, počeo sam sa E-Health koja se mogla nabaviti preko interneta, trajala mi je nekih mesec dana .. ali .. pošto sam bio pušač koji je trošio dnevno 2 - 3 kutije cigareta nije mi bilo zadovoljavajuće jer se baterija brzo praznila max 2 sata a isto se toliko i punila ...
E sad, nakon toga sam takođe preko neta nabavio drugu vrstu e cigarete, smoking evrywhere ili kako se već piše, ta mi je bila malo bolja, malo duže je trajala baterija a i sam ukus je bio bolji, međutim ulja koja sam koristio su mi bila nekako neparljiva, e-health ulja koja su se prodavala u bočicama od 20ml za nekih 1100 dinara , ali sam našao vezu preko čoveka koji donosi Italijanske tečnosti za e cigaretu i od kada sam ih probao to koristim i dan danas.
Što se e cigareta tiče, posle ove druge koja mi takođe nije bila dovoljna za ceo dan korišćenja napravio sam SAM sebi jednu cigaretu, sa baterijom od 2500mAh koja mi zadovoljava potrebe parenja i do 3 dana bez punjenja, posle toga kada sam video da to vredi počeo sam praviti i serijski modifikovane e cigarete (Modove)čak u dve varijante ali sa manjim baterijama od 900mAh koja zadovoljavaju i do 24 sata autonomije, a što se atomizera tiče koristim E-Joy kartomizere koji se pune sa špricem i u zavisnosti od potrebe i po ceo dan može da se koristi bez dopunjavanja.
To bi bilo sa sa moje strane što se tiče e cigarete, ja ih više NE kupujem nego ih SAM proizvodim, a i tečnosti su mi lako dostupne po mnogo manjoj ceni koje ima ovde u ponudi kod nas na netu, a mnooogo ukusnije i kvalitetnije.
Mnoge koje poznajem su počeli koristiti obične e cigarete i kada su videli koliko kratko traje baterija i koliko se često treba puniti i tečnošću i strujom, odustali su, ali evo ja od decembra više ni jednu analognu, i nenameravam !!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: