Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 15, 2007 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 08, 2006 7:34 pm
Postovi: 42
dobio sam 4 uboda, i u glavić i u korijen penisa...

eto, ispali mi svi konci, bio kod doktora na kontroli, sve je u redu... :D otok nije tako velik ali se vidi...nije više bolno tamo di su bili ožiljci jedino što ponekad svrbi...masturbacija je malo otežana tj. nije kao prije, ali se bez problema da izvest...i nije ni malo nelagodno što mi glavić suh...jedino malo boli kad pri erekciji jako stisnem mjesta di je šivano...ali to će proć...sve ostalo je super...napokon se mogu normalno oprat (na način kako se nikad prije nisam mogao :lol: )...jedva čekam da isprobam alatku... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 17, 2007 9:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
lepo je i da doktori citaju hehe amfibija je ustvari stalno tu hehe

posle skoro GODINU DANA od operacije, imam da primetim sledece:

1. nista me ne boli <da kucnem u drvo>
2. skroz sam se navikao, kao da sam ceo zivot obrezan
3. ostao je oziljak, nije velik, i na jednom mestu je i dalje mali otok koji mi nimalo ne smeta sem sto me nervira jer sam hipohondar; je***a
4. imam stich tunele, iliti tunelcice od konaca, koji su jako mali, na 9, 6 i 3 sata gledano odozgo <ne verujem da ce ih iko primetiti lol>


nekima otok stoji i par godina, stavio sam jos ranije link ka jednom engleskom forumu gde sam procitao takva iskustva

toliko od mene, posle godinu dana, vreme je da prestanem da cekiram ovaj forum ;)

PUNO SRECE SVIMA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 21, 2007 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 23, 2007 5:50 pm
Postovi: 2
e jedno pitanje moze fimoza smetati pri postizanje erekcije mislim u smislu da je koci i da se erekcija ne moze odrzati. Posto mislim da imam blagi oblik fimoze t.e u erekcii glans mi nije napolje prekriven je sa kozicom i kozicu mogu da prevucim sasvim normalno. A u poslednje vreme imam problema sa odrzavanje erekcijom svesam ispitao i sve je ok ostaje jos ovo da saznam??


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: