Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: OBAVEZNO PROCITATI !!!
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 11:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Postovani forumasi,

s obzirom da ovaj forum postoji relativno dugo a oblast urologije nije polje sa neiscrpnim brojem bolesti vec jedna uska oblast vezana za urinarni trakt zena i genitourinarni trakt muskaraca,molim vas da pre postavljanja pitanja koristite opciju TRAZI i proverite da li je o vasem problemu vec bilo reci ranije.
To ce pomoci na prvom mestu vama jer jednom napisano retko ko zeli da ponavlja,takodje,ljudi sa slicnim problemima verovatno vise ni nisu na ovom forumu ali su ostavili svoja iskustva koja bi i vama mogla da koriste.

Ono sto od moderatora mozete da ocekujete je :
-uredjivanje foruma na prvom mestu (znate sta to znaci,brisanje duplih postova,brisanje nebuloznih postova,zatvaranje dupliranih tema,prebacivanje tema na odgovarajuci podforum i slicno...)
-odgovor na vase pitanje ukoliko je smisleno i ukoliko se radi o konkretnom problemu.

Ono sto od moderatora ne mozete da ocekujete je:
-propisivanje terapije
-davanje informacija o bolestima o kojima i sami mozete da procitate na netu
-postavljanje dijagnoza kada je to NEMOGUCE bez potrebnih dijagnostickih procedura gde bi se odgovor sveo na nagadjanje.

Odgovori koji sadrze propisanu terapiju za pojedine bolesti od danas BICE OBRISANI jer je to apsolutno neeticki i medicinski neopravdano.Svaki covek je individua i terapije nisu iste za sve ljude.

Pozdrav svima


:D

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 11:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Dodatak :

od ovog moderatora (tj mene) ne mozete da ocekujete ni odgovore u vezi spermograma tako da ce sva vasa pitanja u vezi te problematike ostati uskracena za moj odgovor.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: