Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: HITNO...Bol u nozi!!!! nemoguce
PostPoslato: Uto Jan 30, 2007 9:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 9:03 pm
Postovi: 3
Lokacija: Novi Sad
postovani doktori,

Imam 25 godina i zadnje 2 godine me bas iritiraju jer lekove ne volim a primoran sam da ih uzimam. problem je u sledecem, imam Tup bol u nozi ... sa desne strane u visini kuka pa niz butinu do 2o cm iznad kolena, koji se krece malo ka unutrasnjoj strani butine. Ne postoji tacka koju treba da pritisnem da se bol pojaca...uvek isti bol...konstantan tup...koji je negde u unutrasnjosti blize butne kosti i proteze se do kuka i nazad do trecine desne strane straznjeg dela
traje vec 2 godine bez prestanka i ne verujem da ima veze sa ishranom, naprezanjem ili klimom...boli i na suncu na tolom pesku kao i zimi...bez izuzetka....
kao mladji bolovao sam od boginja, upala krajnika (i dan danas mislim da treba da vadim treci krajnik jer hrcem a i 2 do 3 puta godisnje dobijem anginu. hrcem kao slon inace....
operisao sam i bruh kao mali sa 7 ili 8 godina ali bez komplikacija do sada
bronhitis i slicne manje stvari...
nisam oerisao sleo crevo

lekar je pregledao zglobove, kuk i donji deo kicme...zakljucak je bio da je sve u redu...cak sam jedno vreme radio vezbe za ledja...sumnjao je drugi lekar i na isijatikus ali ja imam 25 god i necu da gutam lekove za bolove celog zivota....na snimanje tog dela noge nisam isao....doktor mi jos kaze da nije ukljesten zivac jer bi bol isao do ispod kolena i do stopala ali to se ne desava

bol nije ni jak vec vrlo iritirajuc i dovoljan da se budim nocu kad prodje dejstvo nekog leka protiv bolova. Dovoljne su i male kolicine leka da bol prodje.

pocelo je pre 1,5 godinu tacnije avgusta 2oo5. Tada sam mislio da sam mozda nezgodno pao na fudbalu ili istegao preponu ali bol ne jenjava od tad...saram po lekovima za bolove a najduze dejstvo ima diklofen retard...noga ne boli i po 12h od uzimanja...ali ne mogu vise da pijem te lekove silne vec 2 godine...mislim da mi malo uticu i na potenciju...duplo mi je slabija erekcija od pre 2 nedelje a seksulni zivot mi je prilicno regularan...MORAM NESTO DA URADIM

od lekova ponekad uzimam brufen a ponekad prasak za bolove...nimulid krem koji sam mazao po preporuci lekara na nogu ne pomaze uopste...

do 17 god sam se aktivno bavio sportom a sada vise rekreativno...


da li je moguce da imam reumu, isijas ili slicno, da li ima problema koje vidite u smanjenoj erekciji ili je to mozda od dugotrajnog uzimanja lekova kao nusefekat a nadam se da nema veze sa prostatom, mokracnim kanalima i polnom moci...

molim vas za bilo kakav savet ili uputstvo gde da se javim

inace studiram i radim kancelarijski posao koji zahteva dosta sedenja


hvala unapred






Coxarthritis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 30, 2007 10:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 26, 2007 12:03 am
Postovi: 724
Lokacija: Subotica
Postovani,
po opisu koji ste dali, meni ovo najvise lichi na radikularnu leziju zivaca plexusa sacralisa. Srpski receno, lichi na ukljestenje korenova zivaca koji cine krsni splet koji formira isijadicni nerv. Medjutim, bez pregleda, dati ovakvu dijagnozu je vrlo nezahvalno. Nigde niste naveli da li se bol pojaca pri nekom narocitom polozaju. Dobar test bi bio da Vam nogu ispravljenu u kolenu neko podigne do ugla 90 stepeni sa osovinom tela. To je tzv. Lazarevicev znak, i ako je on pozitivan, tj. ako se bol javi pre 90 stepeni, znachi da se radi o ukljestenju zivaca. Nije tacno to sto vam je drugi kolega rekao da bi onda bol morao da ide do stopala. Tacno, moze, ali ne mora. Po onome sto ste napisali zakljucujem da Vam je bol stalan i konstantan sto takodje nije tipicno. Niste naveli ni da li je neko u Vasoj porodici imao ili ima slicne tegobe, kao i da li neko boluje od reume. Jos sto niste naveli to je Vasa visina i tezina, jer i prekomerna tezina moze da bude uzrok Vasim tegobama.
Nadalje niste naveli kakve ste sve pretrage obavili. Definitivno treba da uradite RTG snimak LS kicme, karlice sa oba kuka i desnog femura. Nadalje od laboratorije da se uradi SE, KKS, glikemija, glikozurija, aceton, nefrogram, hepatogram, reuma faktori, acidum uricum.
Sto se erekcije koju navodite tiche, indirektno ona moze da bude povezana sa tim bolom, jer plexus pudendus koji ozivcava polne organe ima isto ishodiste, samo ne zadnje nego prednje korenove kicmene mozdine, ali takodje moze da bude posledica psihickog stresa koji je kod Vas izazvan tim stalnim bolom.
Kada uradite ove stvari koje sam Vam nabrojao, posetite ortopeda i neurologa. Ne mogu da iskljucim da ce Vam mozda trebati i MRI LS kicme, a nakon toga poseta neurohirurgu. Ponavljam bez fizikalnog pregleda, i pogotovu ovih nalaza davanje svake dijagnoze je vrachanje.
Takodje, savetovao bih Vam fizicku aktivnost u vidu plivanja.

_________________
Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: jos informacija
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 1:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 9:03 pm
Postovi: 3
Lokacija: Novi Sad
Hvala uno na brzom odgovoru...mislio sam da sam dao dovoljan opis ali sam onda procitao jos vasih pitanja! evo jos informacija s obzirom da sam u inostranstvu do ponedeljka kad tek mogu da ponovo odem na pregled.

bol se niti pojacava niti jenjava ... nezavisno od polozaja tela ili dodirne tacke...osecaj je vrlo tup i konstantan... naravno kad nisam pod lekovima koje mrzim

mozda je dobra informacija da sam se za 2 do 3 godine ugojio 2o kg ali sam nosio tu tezinu godinu dana do pocetka bolova!

sada imam konstantnu tezinu vec 2 godine i krece se izmedju 78 i 82 kg na mojih 178 ili 179cm visine.


u porodici niko ne pati od reume i slicnih tegoba bar do sada


@@@@@RTG snimak LS kicme, karlice sa oba kuka i desnog femura. Nadalje od laboratorije da se uradi SE, KKS, glikemija, glikozurija, aceton, nefrogram, hepatogram, reuma faktori, acidum uricum. @@@@

nista od ovih testova nisam radio i to cu raditi u ponedeljak kad se vratim sa puta vec sam samo 2 puta isao kod 2 razlicita doktora i oni su mi uradili samo fizikalni pregled...verovatno i lazarevicev znak koliko se secam.

iskreno ono sto me interesuje kad uradim ove preglede je ako ste bili u pravu sa ovom dijagnozom koju ste kratko napisali sta mi je tada ciniti...molim vas za odgovor

hvala jos jednom za trud a bicu slobodan da ovaj vas odgovor iskoristim pri poseti lekaru kao guide!


video sam na forumu i jos jedan slican post za devojku od 18god koja ima nesto sa bar priblizno slicnim simptomima pa rekoh da vas pitam i to...evo posta

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=10255




hvala jos jednom




miodrage je napisao:
Postovani,
po opisu koji ste dali, meni ovo najvise lichi na radikularnu leziju zivaca plexusa sacralisa. Srpski receno, lichi na ukljestenje korenova zivaca koji cine krsni splet koji formira isijadicni nerv. Medjutim, bez pregleda, dati ovakvu dijagnozu je vrlo nezahvalno. Nigde niste naveli da li se bol pojaca pri nekom narocitom polozaju. Dobar test bi bio da Vam nogu ispravljenu u kolenu neko podigne do ugla 90 stepeni sa osovinom tela. To je tzv. Lazarevicev znak, i ako je on pozitivan, tj. ako se bol javi pre 90 stepeni, znachi da se radi o ukljestenju zivaca. Nije tacno to sto vam je drugi kolega rekao da bi onda bol morao da ide do stopala. Tacno, moze, ali ne mora. Po onome sto ste napisali zakljucujem da Vam je bol stalan i konstantan sto takodje nije tipicno. Niste naveli ni da li je neko u Vasoj porodici imao ili ima slicne tegobe, kao i da li neko boluje od reume. Jos sto niste naveli to je Vasa visina i tezina, jer i prekomerna tezina moze da bude uzrok Vasim tegobama.
Nadalje niste naveli kakve ste sve pretrage obavili. Definitivno treba da uradite RTG snimak LS kicme, karlice sa oba kuka i desnog femura. Nadalje od laboratorije da se uradi SE, KKS, glikemija, glikozurija, aceton, nefrogram, hepatogram, reuma faktori, acidum uricum.
Sto se erekcije koju navodite tiche, indirektno ona moze da bude povezana sa tim bolom, jer plexus pudendus koji ozivcava polne organe ima isto ishodiste, samo ne zadnje nego prednje korenove kicmene mozdine, ali takodje moze da bude posledica psihickog stresa koji je kod Vas izazvan tim stalnim bolom.
Kada uradite ove stvari koje sam Vam nabrojao, posetite ortopeda i neurologa. Ne mogu da iskljucim da ce Vam mozda trebati i MRI LS kicme, a nakon toga poseta neurohirurgu. Ponavljam bez fizikalnog pregleda, i pogotovu ovih nalaza davanje svake dijagnoze je vrachanje.
Takodje, savetovao bih Vam fizicku aktivnost u vidu plivanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 5:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 26, 2007 12:03 am
Postovi: 724
Lokacija: Subotica
Moram da Vam kazem da je tu dosta toga moguce, ali kao sto sam vec rekao bez onoga sto sam napisao da bi trebalo da uradite, prilicno je tesko dati dijagnozu, a pogotovu tacnu.
Dobro da ste napomenuli za onaj dobitak od 20 kg na tezini, to bi moglo da govori u prilog onome sto sam napisao, ali ponavljam opet, ne mora da znachi. Ta tezina isto tako moze da deluje i na kuk. U svakom slucaju, nakon tih analiza znacemo vishe, a Vama svakako posle ovoliko vremena ne znachi nista dan dva vishe ili manje.

_________________
Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: RESENOOOOO!!!!
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 3:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 9:03 pm
Postovi: 3
Lokacija: Novi Sad
Dragi ljudi...
sa zadovoljstvom mogu da vam se obratim ponovo sa resenjem svog problema koje me je zapanjilo.
IZVADIO SAM POKVAREN ZUB!!! 8micu...
verovatno je nerv uticao i na bol posto eto posle skoro 2 godine bola on je nestao onog dana kada sam izvadio tu prokletinju!!!!
i zvanicno sam se skinuo sa lekova protiv bolova ;o)

hvala Vam na brizi i odgovorima i

ZIVI BILI


pozdrav

p.s. pisem Vam ovo ako naleti neki slucaj sa slicnim problemom da ode do svog stomatologa za svaki slucaj...da se ne bi trovao lekovima i ziveo u neznanju 2 godine a resenje je bilo tako prosto ;o)


miodrage je napisao:
Moram da Vam kazem da je tu dosta toga moguce, ali kao sto sam vec rekao bez onoga sto sam napisao da bi trebalo da uradite, prilicno je tesko dati dijagnozu, a pogotovu tacnu.
Dobro da ste napomenuli za onaj dobitak od 20 kg na tezini, to bi moglo da govori u prilog onome sto sam napisao, ali ponavljam opet, ne mora da znachi. Ta tezina isto tako moze da deluje i na kuk. U svakom slucaju, nakon tih analiza znacemo vishe, a Vama svakako posle ovoliko vremena ne znachi nista dan dva vishe ili manje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 08, 2007 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 11:05 pm
Postovi: 21
kakve veze zub ima sa bolom u nozi?
ja bih rekao da se ovde radilo o tipičnoj psihosomatici i "premeštanju bola"..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 09, 2007 1:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 08, 2007 9:39 pm
Postovi: 10
Lokacija: Nis
DA LI I TO IMA

_________________
Pozdrav i hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 20, 2007 9:21 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ovo je moguce, cuo sam za vise slucajeva gde je kvaran zub pravio probleme u organizmu. Samo sto su problemi bili mnogo ozbiljniji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 10:00 pm
Postovi: 1
Imam 20 god. i student sam. Visoka sam 167 cm, a teška 57kg. Možda je važno da napomenem da se već 15 godina bavim folklorom.
Otprilike u oktobru 2007. u normalnom hodu, osjetila sam oštar, kratkotrajan bol na desnoj strani, u donjem dijelu leđa, u blizini zgloba kuka. Taj bol se ponavljao sve češće i češče, obično na nagle pokrete (kada pokušam preskočiti nešto, malo više zakoračiti, pa čak i kad samo sjedim pa se okrenem naglo ili pokušam da se uspravim). U martu prošleObzirom da sam tražila moguće riješenje za moj problem na internetu, naišla sam na ovaj problem koji je dosta sličan, ali ne mogu ga riješiti na ovaj način (sa zubom). Samo da napomenem da nisam baš stručna u medicinskom izražavanju, al se iskreno nadam da ćete me shvatiti.
godine sam posjetila ljekara i uradila sam mnoštvo nalaza. Tada sam imala upalu mokračnih kanala, ali i nakon uspiješnog liječenja, bol sam i dalje povremeno osjećala. Kada sam išla kod ortopeda, dijagnoza je bila Fibrisitis L/S, šta god da to značilo. Tada sam radila RTG snimke karlice sa oba kuka te L/S kičme uz lab nalaze: SE, KKS, CRP, Fibrinogen i urin. Naknadno sam uradila i RTG snimak sakroilijačnih zglobova. Sve ovo se ispostavilo kao uredno. Radila sam i reuma testove i negativni su. Preporučili su mi da idem na balneo fizio liječenje i propisali mi da koristim "Voltaren gel". Na balneo fizio liječenje nisam mogla ići jer sam student jako zahtjevnog fakulteta i to bi značilo da ću izgubiti godinu, ali sam išla nekoliko puta na termalne vode tek eto da makar malo to ispoštujem. Da napomenem da su mi postavljali nogu pod 90 stepeni u odnosu na drugu i da me užasno boljelo. (i kada su podizali desnu i kada su podizali lijevu). Boljelo mi i kada sam se nagea naprijed da bih dotakla rukama tlo, sa ispravljenim koljenima, ljekarka pritisla u dijelu gdje sam osječala taj oštar bol. Radila sam i ehografiju abodmena, te ultrazvuk na ginekologiji i i to je bilo uredno, kao i nalaz interniste. Eh poslije svega ovoga, poslali su me reumatologu koji mi je rekao da sam istegla ligament kuka i da je taj bol vjerovatno posljedica toga što igram folklor, pa da bih trebala prestati igrati i izbjegavati visoke potpetice. I to sam ispoštovala nekih mjesec dana i nije uspjelo. Onda sam otišla fizijatru. Eh obzirom da sam već tad počela osječati bol duž čitave noge i to ne samo kratkotrajno, dobila sam dijagnozu da je problem vezan za išijatikus, ali da nije strašno, da pijem tablete protiv bolova i da mažem gelom "Diklofenak" i da će to biti dobro. To je bilo u junu prošle godine. Ja sam poštovala to, ali ni to mi nije nešto pomoglo tako da me noga boli i sad, ali naravno, mnogo češće i mnogo jače nego prije. Sada bol počinje u dijelu gdje su se prije pojavljivali samo ti kratki oštri bolovi i tup je, a proteže se sa strane čitave noge do stopala, mada, na nagle pokrete,ni sada ne izostaju oni oštri bolovi. Ne boli me konstantno. Obično boli navečer, ako je vrijeme vlažno onda boli više, ako nije manje, pa nekad čak i ne boli nekoliko dana (ako je lijepo vrijeme). Što se tiče zuba, imam gotovo sve zdrave zube, a ono malo što je bilo karijesa je otklonjeno, popravljeno...
Inače, obzirom da od ovih bolova ne mogu zaspati, stalno pijem lijekove protiv bolova i to mi uvijek pomogne sa nogom, ali u poslijednje vrijeme imam manjih poteškoća sa želucem.
Ja sam se potrudila da dam detaljan opis svog problema i voljela bih da čujem vaše mišljenje o tome. Iskreno se nadam da ćete mi moći pomoći.
Unaprijed zahvalna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 11:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 10:00 pm
Postovi: 1
Imam 20 god. i student sam. Visoka sam 167 cm, a teška 57kg. Možda je važno da napomenem da se već 15 godina bavim folklorom.
Otprilike u oktobru 2007. u normalnom hodu, osjetila sam oštar, kratkotrajan bol na desnoj strani, u donjem dijelu leđa, u blizini zgloba kuka. Taj bol se ponavljao sve češće i češče, obično na nagle pokrete (kada pokušam preskočiti nešto, malo više zakoračiti, pa čak i kad samo sjedim pa se okrenem naglo ili pokušam da se uspravim). U martu prošleObzirom da sam tražila moguće riješenje za moj problem na internetu, naišla sam na ovaj problem koji je dosta sličan, ali ne mogu ga riješiti na ovaj način (sa zubom). Samo da napomenem da nisam baš stručna u medicinskom izražavanju, al se iskreno nadam da ćete me shvatiti.
godine sam posjetila ljekara i uradila sam mnoštvo nalaza. Tada sam imala upalu mokračnih kanala, ali i nakon uspiješnog liječenja, bol sam i dalje povremeno osjećala. Kada sam išla kod ortopeda, dijagnoza je bila Fibrisitis L/S, šta god da to značilo. Tada sam radila RTG snimke karlice sa oba kuka te L/S kičme uz lab nalaze: SE, KKS, CRP, Fibrinogen i urin. Naknadno sam uradila i RTG snimak sakroilijačnih zglobova. Sve ovo se ispostavilo kao uredno. Radila sam i reuma testove i negativni su. Preporučili su mi da idem na balneo fizio liječenje i propisali mi da koristim "Voltaren gel". Na balneo fizio liječenje nisam mogla ići jer sam student jako zahtjevnog fakulteta i to bi značilo da ću izgubiti godinu, ali sam išla nekoliko puta na termalne vode tek eto da makar malo to ispoštujem. Da napomenem da su mi postavljali nogu pod 90 stepeni u odnosu na drugu i da me užasno boljelo. (i kada su podizali desnu i kada su podizali lijevu). Boljelo mi i kada sam se nagea naprijed da bih dotakla rukama tlo, sa ispravljenim koljenima, ljekarka pritisla u dijelu gdje sam osječala taj oštar bol. Radila sam i ehografiju abodmena, te ultrazvuk na ginekologiji i i to je bilo uredno, kao i nalaz interniste. Eh poslije svega ovoga, poslali su me reumatologu koji mi je rekao da sam istegla ligament kuka i da je taj bol vjerovatno posljedica toga što igram folklor, pa da bih trebala prestati igrati i izbjegavati visoke potpetice. I to sam ispoštovala nekih mjesec dana i nije uspjelo. Onda sam otišla fizijatru. Eh obzirom da sam već tad počela osječati bol duž čitave noge i to ne samo kratkotrajno, dobila sam dijagnozu da je problem vezan za išijatikus, ali da nije strašno, da pijem tablete protiv bolova i da mažem gelom "Diklofenak" i da će to biti dobro. To je bilo u junu prošle godine. Ja sam poštovala to, ali ni to mi nije nešto pomoglo tako da me noga boli i sad, ali naravno, mnogo češće i mnogo jače nego prije. Sada bol počinje u dijelu gdje su se prije pojavljivali samo ti kratki oštri bolovi i tup je, a proteže se sa strane čitave noge do stopala, mada, na nagle pokrete,ni sada ne izostaju oni oštri bolovi. Ne boli me konstantno. Obično boli navečer, ako je vrijeme vlažno onda boli više, ako nije manje, pa nekad čak i ne boli nekoliko dana (ako je lijepo vrijeme). Što se tiče zuba, imam gotovo sve zdrave zube, a ono malo što je bilo karijesa je otklonjeno, popravljeno...
Inače, obzirom da od ovih bolova ne mogu zaspati, stalno pijem lijekove protiv bolova i to mi uvijek pomogne sa nogom, ali u poslijednje vrijeme imam manjih poteškoća sa želucem.
Ja sam se potrudila da dam detaljan opis svog problema i voljela bih da čujem vaše mišljenje o tome. Iskreno se nadam da ćete mi moći pomoći.
Unaprijed zahvalna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 11:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
po svemu sudeci, problem je sindom prenaprezanja ligamentnog aparata kichme, i moguce i limboishijaljiga, diskus ali mozda chak sve probleme pravi samo upala ligamenata kichme, ako cemo verovati prvoj dijagnozi (Fibrisitis L/S) onda su u pitanju samo komplikacije usled ne lechenja i zapushtanja jedne ozbiljne dijagnoze.

mishljenja sam ipak da je zdravlje i kichma mlade osobe kao sto ti si bitnija od fakulteta tako da izgovor za izbegavanje i ignorisanje terapije je totalno detinjast. Nisi vishe dete i jedino ti mozesh da utichesh na to da li ce ti biti bolje ili gore.

izbegavanje ravne obuce, kao i visokih potpetica, izbegavanje treninga bar 6 nedelja (u tom periodu bi valjalo ici na terapije), izbegavanje noshenja tesne odece, izbegavanje gojenja, izbegavanje pokreta koji izazivaju bol, izbegavanje noshenja teshkog tereta, dugog sedenja, turskog seda, savijanja noge u zglobu kuka preko 90 stepeni, izbegavanje promaje, ili znojenje-hladjenje na vetru, savijanja do poda iz kichme, to zameni chuchnjem, mada i to nije najsjajnije reshenje...


I konachno pronadji lekara kom cesh reci da si student, i chime se bavish i kada ti odgovara da idesh na terapije i koji ce ti prepisati terapiju ali tako da cesh ti zapravo ici na tu terapiju i poshtovati sve shto ti se predlozi, a ne opet se zapustiti i dozvoliti da dodje do josh vecih tegoba.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 10:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 13, 2009 10:09 pm
Postovi: 1
student sam i imam 20 godina u poslednje vreme osecam blagi bol u levoj nozi. pored cestog bola osecam kako mi noga trni i s vremena na vreme osecam grceve u istoj nozi. nikako da odem kod ortopeda... da li je neko osetio iste simptome ili mozda slucajno zna o cemu bi bila rec.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: