Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 6:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 6:47 am
Postovi: 10
Lokacija: beograd
Moram da se umesam, za devojke nije problem duzina, vec oblik, trebalo bi da radite vezbe za povecanje glavica, a ne duzine :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 23, 2007 4:27 pm
Postovi: 10
Milann je napisao:
žalim , nije tačno
pomenuti bone press (BP) se koristi samo kod penis enlargement programa (PE), kako bi se napredak što tačnije prikazao (izbegao eventualni uticaj gubitka suvišnih kilograma i tzv fat pad)
Zvanično se za merenje primenjuje NBP metod, znači bez pritiskanja


Pa ne znam...mozda...Da li znas neki link gde se govori o tome ?
Od ovih sajtova koje sam naveo samo je prvi vezan za povecanje penisa, ostali govore o pravilnom nacinju merenja tako da ne znam bas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 05, 2007 2:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
sheri je napisao:
Moram da se umesam, za devojke nije problem duzina, vec oblik, trebalo bi da radite vezbe za povecanje glavica, a ne duzine :D

e pa sad
najlakše se povećava dužina
obim teže
a glavić baš i ne može


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 08, 2007 4:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 08, 2007 3:16 am
Postovi: 4
ja sam cuo da sok koji se cedi iz lista maslachka pomaze u povecanju, jedino je problem kada to dejstvo treba da prestane onda hoce MALO da boli(prosto receno dodje ti da isti odseches samo da to prodje) pa ako je neko zainteresovan neka proba na prolece dok ozeleni :D :D :D
SALIM SE NARAVNO, OVO NIKAKO NEMOJTE DA RADITE JER JE JEDAN MOJ KOMSIJA TO URADIO U SVOJOJ 14-OJ GODINI. DANAS IMA 22 I JOS VUCHE POSLEDICE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 08, 2007 3:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:37 pm
Postovi: 3
slazem se da je veci problem debljina, tj velicina poprecnog preseka.
ali da se ne lazemo, i sa malim moze da bude fantasticno, da ga osecate svuda i da vam je divno. ma sve zavisi od toga jel se desi hemija ili ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 13, 2007 8:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
HEHHE MORAM DA NAPISEM NEKA PREPRICAVANJA, IZ NARODA,

JEDNA ISKUSNA DJEVOJKA KAZE DA MALI I TANAK K....JAKO BODE I DA JE NEPRIJATAN ZA SEX ! A ONI VECI I DEBLJI, MOZDA MALO BOLE, ALI SU MNOGO VECA UZIVANJA !!!

SAMIM TIME ONA POSKLOVICA, AKO JE MALI BITNO DA JE TEHNICAR, I NIJE BAS ISPRAVNA !!!!! ZNACI SA MALIM JE MALO SVE....HEHEHEHE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: VEZBE RADE
PostPoslato: Pon Jan 21, 2008 5:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2008 4:32 pm
Postovi: 3
Lokacija: beograd
vezbe sa sajta thundersplace rade!radim ih oko 2 godine i povecao sam ga samo 2 cm.a mislim bukvalno samo 2cm jer nisam radio u kontinuitetu.pravio sam pauze 3,4 meseca nekoliko puta a i kad sam radio vezbe nisam se trudio maksimalno,tako da bi mi sada sigurno bio i veci ali naravno i ovako sam presrecan.velicina naravno nije bitna ali lako je to reci nekome kome je stvarno prosecne velicine a meni nije bio.na sajtu imate mnogo informacija(nadam se da znate eng).neke vezbe su stetne nacin na koji vezbate moze biti pogresan i sl. zato treba da procitate sto vise.tamo imate informacije o svemu,o raznim drugim nacinima povecanja koja su ustvari prevara kao npr razne pilule.operacija je nesto sto ne preporucujem nikome.osim naravno ako ne zelite da ostanete bez penisa.jos jednom kazem procitajte sto vise na tom sajtu i nece biti problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 27, 2008 3:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
axos,koliko imas godina?

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 30, 2008 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 26, 2008 8:47 pm
Postovi: 1
mogu li ikako znati vjezbe da bi pivecao svoj penis,barem nekoliko poruka.[/list][/code]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 30, 2008 9:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
procitaj temu otpocetka.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Povreda penisa pri vezbama za produzenje pomoc!!!
PostPoslato: Sre Feb 27, 2008 1:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 27, 2007 1:12 am
Postovi: 7
Istezao sam penis u cilju da ga produzim malo ako moze i i u jednom trenutku sam malo jace povukao i nesto mi je puklo gore u predelu stidne kosti i malo sa leve strane. To je bilo pre tri dana. sada me neboli kad mirujem, ali kada ga malo povucem boli. molim svakoga ko nesto zna o ovome da mi odgovori dali je ovo nesto opasno ili ce da zaraste samo je potrebno malo vremena. Vrlo sam uplasen. hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 27, 2008 10:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ako je doslo do pucanja jedne opne koja obavija tkivo testisa (da ti ne objasnjavam sada) to se samo ne moze popraviti vise nikada.kao posledica toga,imaces krivljenje penisa na tu stranu i mekocu u toku erekcije ali samo sa te strane.
Ako imas gore navedene simptome,onda je verovatno to-to.To se leci iskljucivo hirurskim putem.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 09, 2008 2:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 26, 2008 8:36 am
Postovi: 95
Ljudi, sta ce vam to? NIJE nam bitno koliki vam je!!! Ono sto je bitno je neznost i ono sto proistice iz vase ljubavi prema devojkama/zenama koje volite (ako ih volite)... Nedokazani ste do zla boga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 09, 2008 11:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Vragolasta bolje bi bilo da obrišeš ovu temu u kompletu, ovi kako su krenuli ima da ih polome !

Momci mislim stvarno da ispadate jako, ali jako glupi sa tim što radite i to mislim zaista ozbiljno a to sam čini mi se već jednom ovde i napisao negde ranije.
Bolje bi vam bilo da radite na intelektualnom razvoju umesto što pokušavate da povećavate "budalu" !

Treba da znate da dužina penisa nije konstantna pa da možete da lupate gluposti kako ste ga produžili 2 ili više cm.

Blago vama ako vam je to jedini problem u životu ! :roll:

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 26, 2008 12:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Pa znas kako nije jedini ali psiholoski (ili psihicki) povecanje i od tog 1 cm utice da covek bude zadovoljniji, i mislim da je sto se toga tice zadovoljstvo isto povecao ga 1 ili 5 cm. A ako si zadovoljniji kao osoba partnerka ce to da primeti i u krevetu i van njega nevezano za duzinu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 247 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: