Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Čet Okt 12, 2006 2:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 12, 2006 2:16 pm
Postovi: 3
Da li je neko isao kod ovog dermatologa i jeste li zadovoljni?

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dr Karadaglic
PostPoslato: Pet Okt 13, 2006 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 19, 2006 8:51 pm
Postovi: 6
Ja se lijecim kod njega U pitanju je psorijaza za sada sam zadoviljan terapijama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 24, 2006 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 13, 2006 3:04 pm
Postovi: 20
nas sigurno najbolji dermatovenerolog,Pukovnik u penziji,bio je nacelnik dermatoloske klinike na VMA,ja mislim da je samo to dovoljno,sada ima priv ordinaciju.Svetski poznat strucnjak
pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 12:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Da, mog supruga je lečio od Borelije-Lajmske bolesti (krpelj....). I ok.Ne bih znala baš nešto mnogo ali nam je rečeno da idemo kod njega -kad mu se to desilo-Tada je na VMA. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: moje iskustvo
PostPoslato: Pon Okt 30, 2006 2:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Ja sam bila kod uvazenog profesora tri puta - prvi, zadnji i nikada vise. Verujem da je dijagnoza koju je postavio tacna (mada cu da trazim second opinion). Uprkos veoma precizno zakazanom terminu cekala sam vise od pola sata u minijaturnoj polumracnoj prostoriji opremljenoj cenovnikom i jednim raskupusanim brojem Jeza s pocetka ove godine. Kada sam konacno "primljena" dobila sam dvominutni pregled pracen tonom primerenim za drilovanje regruta, ponudu (moze i ne mora) za dodatne analize vredne vise desetina EUR i neljubazan ispracaj, takodje po kratkom postupku. U strucnost ne mogu da ulazim, a "customer care" sam ovde prepricala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 08, 2006 4:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 05, 2005 12:58 pm
Postovi: 6
Lokacija: Macedonija
E bas ste preterali.Sta ako ono sto ste napricali o preceku i ispracaju , o raskopusanom Jezu o temnom sobicku - bi bilo drugacije.Svetske kancelarije , najnovija stampa... ali pomoc nikakva.Gospode boze , pricate o svetskim strucnjakom a vazno je Vam kakva je ,, sminka,,Otvorite Net , ukucajte dr.Dj.Karadaglic -i videcete sve.Ako i tad Vam nije jasno , ja cu da Vam objasnim.Mucili smo se sa sinom , koji ima ,,psoriasis vulgaris,, godinama , cak i nadrilekarima-nista ,tapa.Dosli kod njega , i sa terapijom koji je prepisao stanje se osetno poboljsalo.E sad da nije cudotvorac-nije.Da ne daje lazne nade-ne daje.Jednostavno sto misli to i kaze.Ako je to ,,hladno,, onda ste u pravu.Ja sam na doktorovoj(profesorovoj)strani.A Vi kako hocete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: moje pravo
PostPoslato: Sre Nov 08, 2006 5:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Vase je apsolutno pravo da budete odusevljeni g. strucnjakom, kao sto je i moje da budem skandalizovana. A jesam. Kvalifikacije o preterivanju i broju strana na net-u nije neophodno komentarisati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 10, 2007 6:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 19, 2007 4:31 pm
Postovi: 13
On je pravi stucnjak,necete pogrijesiti ako odete kod njega(mada je za nekog skup :-? ).
Sama cinjenica da je najbolji dermatovenerolog sa prostora bivse jugoslavije govori dovoljno o njegovom kvalitetu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 10, 2007 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 17, 2006 4:31 pm
Postovi: 30
Podržavam Micici!
Čovek još misli da je u vojsci, pod jedan.
Pod dva, možda zna teoriju, ali kulturu ophođenja i oko za gledanje kožnih promena i nije baš neka referenca! Broj objavljenih radova takođe.
Ionako su mu štancovali podrđeni, po vojnoj hijerarhiji.
:wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 10, 2007 11:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
O čemu ti pričaš? :-?
VMA je zdravstvena ustanova, a ne vojna kasarna.
Tamo se, pored malog broja vojnih osiguranika, mahom leče civili.

Smatram da je za privatnike, pored znanja i stručnosti bitan i ambijent u kome primaju pacijente, ali nečiji kvalitet i iskustvo se ne mere Lujem XIV u predvorju i novim brojem Cosmopolitena, Vogue ili Elle časopisa na stolu iz pomenutog razdoblja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 11, 2007 7:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 17, 2006 4:31 pm
Postovi: 30
Mene je odrao,usput pogrešio dg,džaba sam se mazao 3 nedelje! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 12, 2007 2:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 10:35 pm
Postovi: 17
Lokacija: Beograd
Verujem da nekima, ako ne i vecini pomaze. Meni ne samo da je odmogao, nego je mogao i da mi upropasti lice. Ne procenivsi tacno o cemu se radi i sa preporukom redovnog mackanja njihovog proizvoda, bez provere kako moja koza reaguje na to, plus doba godine koje nikako nije pogodovalo za lecenje(kasnije sam saznala da je to i opste poznato pravilo , kad se ne sme leciti ono sto je meni tad bio problem).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 17, 2007 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 26, 2006 3:21 pm
Postovi: 16
Lokacija: Beograd
Mi , kao pacijenti ili klijenti ,ne mozemo i ne trebamo da ulazimo u lik i delo profesora ,ali moramo i mozemo u uslugu. Covek se okrenuo biznisu. Pored sigurno dobre penzije i beneficiranog staza otisao je mladji u penziju i sad je tek red da se radi. Otisao sam jer sam cuo da je dobar strucnak a i reklamirao se.Gledao sam ga i na TV u i ucinio mi se kao fin covek .Sto verovatno i jeste. Ali kao klijent sam apsolutno nezadovoljan . Pregled je vrlo povrsan a skup za nase prilike.Moj savet:samo ako mislite da vam je bas on spas, idite!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 18, 2007 8:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2005 12:13 am
Postovi: 291
evo jos jedne osobe koja bas nije prezadovoljna isti strucnjakom.Cena vise nego ne pristupacna.....dijagnostika brza i neverovatna?!ILI ovako usli smo ja znam da mi cerka ima vitiligo ....
skinemo je on je pogleda i kaze ko to ima u porodici ja kazem niko on kaze nemoguce....
evo spisak analiza......oko 100 evra kostaju....evo krema 30g 50 evra i to je to ....pitamo jer mozda ima neka alternativa...nema kremu kupujemo tri meseca i nista.....
a onda kuckam po forumu i saznam da ima alternative i to je nas domaci beli luk i ad kapi...i kantarion i njoj za dva meseca mazanja ode samo 60% inace vitiligo joj se pojavio proslog leta i jako brzo se sirio...... pozdrav svima pa i doktoru sigurno je strucan ali ne posvecen pacijentima za novac koji trazi treba svakom da posveti bar 30 min ako ne i sat.....pozdrav...
imate i lalosevic u ivana milutinovica
i lazarevica na slaviji dosta su drugaciji...
a da kad sam gospodinu Karadaglicu rekla da joj se povlacilo samo od sebe rekao mi je da to nije moguce i da lazem:)
doktorka Isailovic je takodje strucnjak......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 18, 2007 9:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 10:15 pm
Postovi: 52
Lokacija: Beograd
Dr ne može da shvati na nije u vojsci i da mu pacijenti nisu podanici, kako ih je tokom celog radnog veka tretirao. Džaba mu stručnost ako nema elementarnu kulturu i dovoljnu dozu empatije za pacijenta, što je nekada mnogo bitnije nego sve ostalo zajedno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: