Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bakterije
PostPoslato: Uto Avg 21, 2007 6:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 19, 2007 1:58 am
Postovi: 3
Lokacija: skoplje
imala sam esherichiju coli 1.000.000,00,pila tablete zinat i posle toga pozitivan test i mutacija te bakterija u strepto cocus agalacticae isto 1.000.000,00.Nakon toga preporuka od lekara da pijem citeral i popila dve doze tih tableta.Nisam mogla da se pomirim,pa sam pocela da trazim izlaz u svemu sto cujem.onda mi je doktorka rekla da mogu da uzimam i imunobor uro, to je bugarski lek i caj protiv bakterije koji se prodaje u biljnoj apoteci u Skoplju proizvodnja Alkaloid Skoplje. Danas sam dobila rezultate urinokulture i bio je negativan.Doznala sam da ima jos koji bugarski lek za ove bakterije a to je kao vakcina i pije se redom tri meseca i zove se urostim.Probacu i ovo kao preventivu i nadam se na uspeh.Ovu moju radost i iskustvo, zelela bih da podelim sa Vama uz zelju da bude sto manje zdravstvenih problema

_________________
zoko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 21, 2007 7:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Lepo od tebe Zorice :)

Pozdrav !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 21, 2007 7:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
PS.

Mala korekcija tvog posta je da e.coli ne moze da mutira u neku drugu vrstu bakterije ;) To znaci da si ti izlecila e.coli tada ali da se nakon toga naselila streptokoka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 09, 2007 3:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 1:44 pm
Postovi: 4
Jel neko zna gde bih mogla da kupim tantum rosu????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 09, 2007 4:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
U svakoj apoteci ,koliko ja znam.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 10, 2007 8:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 1:44 pm
Postovi: 4
Ja sam bila trazila u Nisu u svaku apoteku kazu nema i tesko ces to naci.
Ako je neko od vas kupio, recite mi gde?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 10, 2007 6:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Dozvolite da dam jedan predlog :

Da odmah na početku kažem da nisam jedan od onih koji negiraju medicinu ili bilo šta u vezi nje ali kao što i sami znate za neke stvari klasična medicina nema ni leka ni objašnjena.
Povodom toga želim da kažem svima koji imaju ešerihiju i koji ne mogu da je se reše lekovima ili je se reše a ona se ponovo vrati da ipak postoji rešenje a to je kupovina čaja. Ovo govorim, ne kao neko ko je čuo od nekoga nego sam bio u toku jednog slučaja gde je devojčica imala ešerihiju i posle lečenja lekovima ona se stalno vraćala. Njeni roditelji su pronašli čoveka koji se bavi travama ali ne na onaj babski način nego profesionalno i kupili su od njega čaj pomoću koga se njihovo dete otarasilo ešerihije evo već mislim druga godina.

Čovek koji se time bavi je : doktor bioloških nauka - Dr.Milenko Ćurčić i ima sajt na adresi : http://www.ljekobilje.com/

Koliko znam ima jednu radnju i u Loznici pa možete pozvati telefonom i raspitati se ( šalje pouzećem ili možete otići lično ). Da napomenem da ono što vidite na sajtu nije kompletan proizvodni program.
Ono što se meni svidelo i čime me je čovek odnosno njegova radnica oduševila je to što vam neće pričati gluposti samo da bih vam prodao robu nego će vam otvoreno reći ima rešenje ili ga nema. Dakle neće prodati nešto tvrdeći da je upravo to ono što vama treba samo da bih vam uzeo novac , jer je meni tako rečeno za moj problem da nema adekvatno ništa za hemangiome na jetri koje ja imam. Kupio sam mu neke druge stvari koje nisam ni nameravao jer kod ljudi zaista cenim iskrenost.

Nadam se da ova informacija može pomoći nekome kod koga klasična medicina ne daje rezultate.

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 10, 2007 8:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 8:57 pm
Postovi: 70
hvala na ovoj informaciji
sad nesto gledam na internetu o tom urostimu
pisala sam na temi eserihija coli o leku urovaxom
koji takodje ima ulogu vakcine (proizvodi se u svajcarskoj, nemackoj, belgiji..), isto se pije 3 meseca
urovaxom sadrzi celije eserihije coli
a vidim da urostim, o kome ti govoris, sadrzi celije E. coli (type I pili i an Rc mutant), K. pneumoniae, P. mirabilis, i Enterococcus faecalis) sto me navodi da zakljucim da je pokriva vise bakterija koje cesto izazivaju probleme u urinarnom traktu
Moja iskustva sa urovaxom su pozitvna. Nadam se da cemo posle terapije cuti i tvoja sa urostimom
Da li mozes da nam kazes koji lekar ti ga je preporucio (kod nas lekari uglavnom prepisuju antibiotike), koja je cena i kako si ga nabavila ??
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 10, 2007 8:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 22, 2007 10:44 pm
Postovi: 230
Ja sam imala slicno iskustvo. Posle prve upale besike, krenulo je svako malo. Smiri se dok uzimama antibiotike pa posle se vrati nekad i u roku mesec dana. Sve dok mi baba nije pripremila njen recept. 21 dan sam umesto vode pila caj od svezeg persuna i evo vec vise od 10 godina upala mi se nije vratila.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: