Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ponovo o hep c za majju
PostPoslato: Čet Okt 04, 2007 3:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 04, 2007 12:34 pm
Postovi: 106
imala sam nazasticene (rizicne ) kontakte sa osobom koja ima hcv.posle 3 meseca od poslednjeg kontakta nalazi su mi negativni?
Ti si negativna?
Imala si nezasticene odnose sa svojim muzem?
sta dalje da radim?
cekam definitivne testove(kvalitativno pcr) i pocinjem da imam sve simptome koje sam procitala da su vezani za hcv( bol ispod rebara, blaga temperatura , ........)ne znam sta je stvarno a sta autosugestija.
U panici sam a nikom ne mogu da kazem za problem( roditelji ,decko sa kojim zivim)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ponovo o hep c za majju
PostPoslato: Čet Okt 04, 2007 3:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
judith je napisao:
imala sam nazasticene (rizicne ) kontakte sa osobom koja ima hcv.posle 3 meseca od poslednjeg kontakta nalazi su mi negativni?
Ti si negativna?
Imala si nezasticene odnose sa svojim muzem?
sta dalje da radim?
cekam definitivne testove(kvalitativno pcr) i pocinjem da imam sve simptome koje sam procitala da su vezani za hcv( bol ispod rebara, blaga temperatura , ........)ne znam sta je stvarno a sta autosugestija.
U panici sam a nikom ne mogu da kazem za problem( roditelji ,decko sa kojim zivim)


Odgovorila sam ti na onoj temi. :wink:

Nemoj bacati pare na PCR test (20.000), sacekaj jos malo....

Nego, jel tvoj decko ima C (ili neki drugi :lol: ). Koristi kondom, jer pored C ima jos mnogo polno prenosivih bolesti, pa ako nije decko taj koji ima C, bar ga zastiti od neceg drugog. :lol: Izvini na ovako direktnim intimnim pitanjima, ali sve to ide u rok sluzbe...... :lol:

Pozz, majja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ponovo o hep c za majju
PostPoslato: Pet Okt 05, 2007 3:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 04, 2007 12:34 pm
Postovi: 106
majja je napisao:
judith je napisao:
imala sam nazasticene (rizicne ) kontakte sa osobom koja ima hcv.posle 3 meseca od poslednjeg kontakta nalazi su mi negativni?
Ti si negativna?
Imala si nezasticene odnose sa svojim muzem?
sta dalje da radim?
cekam definitivne testove(kvalitativno pcr) i pocinjem da imam sve simptome koje sam procitala da su vezani za hcv( bol ispod rebara, blaga temperatura , ........)ne znam sta je stvarno a sta autosugestija.
U panici sam a nikom ne mogu da kazem za problem( roditelji ,decko sa kojim zivim)


Odgovorila sam ti na onoj temi. :wink:

Nemoj bacati pare na PCR test (20.000), sacekaj jos malo....

Nego, jel tvoj decko ima C (ili neki drugi :lol: ). Koristi kondom, jer pored C ima jos mnogo polno prenosivih bolesti, pa ako nije decko taj koji ima C, bar ga zastiti od neceg drugog. :lol: Izvini na ovako direktnim intimnim pitanjima, ali sve to ide u rok sluzbe...... :lol:

Pozz, majja :wink:

Hvala na odgovoru !
Sa deckom sam 7 god. i vec 1 god. zivimo zajedno.On nema c.
Bila sam( rizicni nezasticeni odnosi) sa deckom koga znam vec 8-9 godina i koji takodje ima devojku 7 godina. Pre ovih nasih dugackih veza mi smo bili u nekoj vrsti "veze", ali smo nekako otisli na razne strane.
Strasno je to sto sam ja imala potpuno poverenje u njega , a ispostavilo se da je on znao da ima hep c , nije mi rekao , niti je stavio kondom.Moja greska je sto na tome nisam insistirala.(citav zivot , pa i sa sadasnjim deckom ,koristim zastitu) Ne znam zasto to i onda nisam uradila, vec stvorila 5 potencijalnih mogucnosti da zaradim c ili ko zna sta jos.....
ispostavilo se da njegova dugogodisnja devojka ( sada bivsa) nema c sto je ohrabrujuce, ali ko zna.....nije to neka garancija.
Nije mi jasno kako ljudi mogu da budu tako monstruozno nemarni prema tudjem zivotu!Ukoliko ne znas- nisi ni kriv, ali ako znas i ne kazes- to je strasno!
sada sta je tu je , potrudicu se da nekako funkcionisem, sacekam rezultate i ....ko zna!
Hvala puno na svim odgovorima!
Pozzz judith


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 301 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: