Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nastavak:''eh ovako..molim vas neki savjet..''
PostPoslato: Pon Sep 24, 2007 8:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 10:58 pm
Postovi: 4
evo da izvjestim ljude koji su me savjetovali...
bio danas kod zubarai nakon pregleda slike,i njenog pregleda,rekla ja da nema apsolutno nikakvih problema sto se toga tice,da je vjerojatno rijec o nekim subluksacijama,koliko sam ja laicki uspio shvatiti...jer sto se moje vilice tice,ona je cini mi se stvarno u redu,ali nekad zna bit neudobna,i onda se ja sav prepadnem..nema veze,bolje nek je ona mene pregledala..

e sad,mene zanima,ak mi jos mozete sljedece savjetovat. Moje glavobolje,javljaju se rijetko u toku dana i blagog intenziteta,najcesce oko sljepoocnica(nakon udarca u lice se javljaju)..da li da sad idem kod ove svoje doktorice da me uputi neurokirurgu,ili ne? ne znam dal ima potrebe,jer su rijetke i blagog intenziteta,i znam da nece se nista nac...

zahvaljujem vam se svima,evo,ja sam malo zbunjen sto da radim,mozda netko sa strane moze proocijeniti sto mi je ciniti.
Hvala vam!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 24, 2007 10:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 10:15 pm
Postovi: 52
Lokacija: Beograd
Moj ti je savet sledeći:
idi do ginekologa, da isključiš sve probleme s ginekološke strane. Ako je tu sve ok, prvo kod psihologa. Nek uradi psihodijagnostiku, i obavezno test inteligencije. A onda kod psihijatra. To ti je najpametnije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 95 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: