Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: rak pluca
PostPoslato: Sub Sep 15, 2007 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 15, 2007 5:22 pm
Postovi: 1
Da li slucajno neko zna za lek koji se zove biocin i koji je jedna vrsta meda a koristi se za lecenje raka pluca.Molila bih da mi neko odgovori sto pre ako je imao iskustva sa ovom bolescu ili je cuo nesto o njoj,vrsta raka je micro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 18, 2007 4:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 04, 2007 1:09 pm
Postovi: 30
Biocin je jedan od mnogih alternativnih preparata koji podizu imunitet i prema tome pomazu svim onima kome to treba. To, je kako sto si rekla preparat cii sustav je med i neke bilke. Cena je malo veca, ali ima i druge preparate koji su i poskuplji od Biocina i su na pazaru.
Neznam sto konkretnije hoces da pitas? Biocin je alternativen preparat i klasicna medicina nema konkretan odgovor na pitanje dali lek pomaze ili ne pomaze. Ipak ukoliko se odlucis na ovaj ili neki drug preparat obavezno to reci i svom onkologu, jer on mora da zna sustav tom preparatu i da ga odobri kako ne bi doslo do neke alergije ili slicno dok primas odredene citostatike.
Pozdrav i samo napred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak pluca
PostPoslato: Pet Sep 21, 2007 6:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 21, 2007 5:44 pm
Postovi: 11
anadika je napisao:
Da li slucajno neko zna za lek koji se zove biocin i koji je jedna vrsta meda a koristi se za lecenje raka pluca.Molila bih da mi neko odgovori sto pre ako je imao iskustva sa ovom bolescu ili je cuo nesto o njoj,vrsta raka je micro.


postoji zena koja je izlecila rak grla alternativnom medicinom, i ne samo jedan slucaj vec jos mnogo njih... momak je bio u BGD u bolnici na aparatila imao je rak negde oko srca i to je izlecila, zena zivi 2 kuca od mene, a sa ljudima koje je izlecila moze da se porazgovara...naplati mnogo al spasi za ceo zivot od smrti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 22, 2007 12:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 31, 2006 5:47 am
Postovi: 546
Lokacija: beograd
Mozda probati sa vitaminom B12.Ima ga samo u inostranstvu.Ukucajte na Google i informisite se vise.
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak pluca
PostPoslato: Sub Sep 22, 2007 1:09 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 1:59 am
Postovi: 66
dacaBL je napisao:
anadika je napisao:
Da li slucajno neko zna za lek koji se zove biocin i koji je jedna vrsta meda a koristi se za lecenje raka pluca.Molila bih da mi neko odgovori sto pre ako je imao iskustva sa ovom bolescu ili je cuo nesto o njoj,vrsta raka je micro.


postoji zena koja je izlecila rak grla alternativnom medicinom, i ne samo jedan slucaj vec jos mnogo njih... momak je bio u BGD u bolnici na aparatila imao je rak negde oko srca i to je izlecila, zena zivi 2 kuca od mene, a sa ljudima koje je izlecila moze da se porazgovara...naplati mnogo al spasi za ceo zivot od smrti


Molim vas nemojte da lupate za ovu zenu. Jeste, cela medicina uz sva dostignuca i sve metode jedva leci odredjene bolesti ili ih veoma retko leci a neka zena bez ikakvog obrazovanja izleci ljude koji su na ivici smrti. Pa nemojte molim vas. Molim vas ako vas interesuju takve stvari verovatno negde postoji forum naucna fantastika a nemojte na forumu gde se javljaju ljudi koji stvarno traze izlecenje i pomoc. Rak je veoma teska bolest i ljudima nije potrebna jos neka baba vanga da im izmuze novac i upropasti svaku sansu za izlecenje. A nemojte da pominjemo da ona moze da uhvati svakog koga je lecila prava medicina i izlecila a ona odbajala 2-3 gluposti i sad covek prica da ga je ona izlecila.

Izvolite forum naucne fantastike
http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=102

_________________
Disclaimer: Dr sa .(tackom) u mom potpisu ne znaci da sam dr medicine. Ja sam samo student medicine i odgovaram samo na pitanja u koja se razumem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 22, 2007 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 21, 2007 5:44 pm
Postovi: 11
slusajte dr. koki, ne znam odakle ste niti me mnogo zanima, niti ulazim u to,ali kad dozivite da doktori ne mogu da pomognu, a zena spasi gde ste bili korak do smrti, i to ne samo jednu osobu vec mnogo njih! Ako imate pristup bilo kojoj BG bolnici ja cu vam ime i prezime dati coveka koji je bolovao od raka i bio u toj bolnici, dacu vam ime doktora koji ga je slao na hemoterapiju, i sta se desilo na kraju, kad su nalazi ponovo uradjeni covek koji je bio na korak od smrti odjednom mu je nestao rak koji nikako nije mogao nestati. doktori u toj bolnici su se zaprepastili i nisi mogli verovati jer su vec konstatovali smrt za sedmicu dana!

Ako vas bude interesovalo i ako znate neke doktore u Bg bolnici ja cu vam bez problema dati imena doktora,ima bolnice i ime coveka koji je bolovao od raka da se sami uverite, jer ovakve price poput vasih za naucnu fatastiku su po meni price za malu decu, a vi kao doktor logicno je da u to nikad necete verovati dok ne dozivite a mozda ni tada jer vi doktori smatrate da ste vi jedini spas ya ljude, ima vremena uvericete se jednog dana a moze i odmah ako zelite informacije koje vam ja mogu pruziti i demantovari svaku vasu rec koju ste ovom prilikom rekli za alternativnu medicinu!

s postovanjem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 22, 2007 5:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 1:59 am
Postovi: 66
Dokazite mi:
Prezentujte mi radove o neskodljivosti i efikasnosti te metode kao i o priznavanju te metode od strane ministarstva zdravlja. Moze i priznanje FDA ili NIH. Pazite ne priznajem ono:baba rekla, deda video, komsija cuo a lekar se cudi. Nego double-blind clinical trial. Uputstva za clinical trial i drugi linkovi vam se nalaze na ovoj adresi: http://en.wikipedia.org/wiki/Clinical_trial
A ukoliko ne mozete to da prezentujete onda molim vas prestanite sa lupanjima ili ako hocete da nastavite da dajete neke informacije o baba vangama procitajte sledeci zakon.
Krivicni zakon republike Srbije:

Nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo
lan 254.
(1) Ko se bez odgovarajue strune spreme bavi leenjem ili
pružanjem drugih medicinskih usluga,
kaznie se novanom kaznom ili zatvorom do dve godine.
(2) Kaznom iz stava 1. ovog lana kaznie se i ko se bez
odgovarajue strune spreme bavi spravljanjem ili izdavanjem lekova.

Pomaganje
lan 35.
(1) Ko drugom sa umišljajem pomogne u izvršenju krivinog dela,
kaznie se kaznom propisanom za to krivino delo, ili ublaženom kaznom.
(2) Kao pomaganje u izvršenju krivinog dela smatra se naroito:
davanje saveta ili uputstava kako da se izvrši krivino delo, stavljanje uiniocu na
raspolaganje sredstava za izvršenje krivinog dela, stvaranje uslova ili otklanjanje
prepreka za izvršenje krivinog dela, kao i unapred obeano prikrivanje krivinog
dela, uinioca, sredstava kojima je krivino delo izvršeno, tragova krivinog dela ili
predmeta pribavljenih krivinim delom.

Teška dela protiv zdravlja ljudi
lan 259.
(1) Ako usled dela iz l. 249, 251. st. 1. i 2, 252, 254, 255. stav 1, 256.
st. 1. i 2, 257. stav 1. i 258. stav 1. ovog zakonika, neko lice bude teško telesno
povreeno ili mu zdravlje bude teško narušeno,
uinilac e se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.
(2) Ako je usled dela iz l. 249, 251. st. 1. i 2, 252, 254, 255. stav 1,
256. st. 1. i 2, 257. stav 1. i 258. stav 1. ovog zakonika nastupila smrt jednog ili više
lica,
uinilac e se kazniti zatvorom od dve do dvanaest godina.
(3) Ako usled dela iz l. 251. stav 3, 255. stav 2, 256. stav 3, 257. stav
2. i 258. stav 2. ovog zakonika neko lice bude teško telesno povreeno ili mu zdravlje
bude teško narušeno,
uinilac e se kazniti zatvorom do tri godine.
(4) Ako je usled dela iz l. 251. stav 3, 255. stav 2, 256. stav 3, 257.
stav 2. i 258. stav 2. ovog zakonika nastupila smrt,
uinilac e se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.

_________________
Disclaimer: Dr sa .(tackom) u mom potpisu ne znaci da sam dr medicine. Ja sam samo student medicine i odgovaram samo na pitanja u koja se razumem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 22, 2007 11:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 11:43 pm
Postovi: 154
Dragi moj, s' obzirom da si u onom gore postu prozvao sve lekare i popljuvao medicinsku nauku onako, kako samo bezgranicno glup i drzak covek to ume, svasta bih zeleo da ti sada kazem, ali posto na tom "tupom" medicinskom fakultetu profesori uce svoje studente i lepom ponasanju, necu to uraditi. Bezobrazluk neznalica je nesto na sta se (nazalost) moramo naviknuti jos kao studenti. Pre nego sto opet kazes nesto onako, seti se da verovatno sada ne bi bio ziv, da neki tamo "sarlatan" nije otkrio vakcinu protiv decije paralize, velikih boginja, tuberkuloze, tetanusa... Da nije tih "sarlatana" i njihovih "kvazi" testova, ljudi bi danas ziveli 30-35 godina, a umesto toga zivi se sasvim pristojnih 70-75. Da sad ne nabrajam bolesti koje se, bas zahvaljujuci testovima, na koje toliko pljujes, danas lece sa velikim procentom uspesnosti...
U nadi da ces se uskoro urazumiti, pozdravljam te!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 23, 2007 1:05 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Kicha je napisao:
Da zavrsimo diskusiju: niti je jedan od vas u pravu. Prvo ima mnogo baba vangi i tu se slzzem, vecinom je to samo puka prevara. U nadrilekarstvo ne verujem ali ne verujem ni doktorima. Ja nisam vernik, ja sam matematicar! Medicina je daleko od nauke, to sto navodite neke kvazi testove i kvazi ispitivanja su takodje notorne budalastine! Vi prosto ne znate logicki da rzamisljate vec poput neke garde zombija samo idete pravolinijski i mepirijski nista ne zakljucujete niti vodite statistike o mogucnostima novih saznanja. Medicina ce biti nauka onda kada vam praksa bude svih 6 godina, kada vam u svakom semstreu uvedu po jednu matematiku, fizku i informatiku i to makar na nivou PMFa ili masinca. Cesto puta se izlupetavate dijagnozam a pojma nemate ni o sabiranju ni o oduzimanje, lupate pecate na sve i svasta kao cate. U to sam se uverio jer imam pecat i na tumor jetre i na steatohepatitis, hiperbilirubinemiju i na ulcerozni kolitis...a nista od toga, sam sam morao da otkrivam sta je i da se samostalno lecim, jer vecina lekara koji su ostali ovde blage veze nema ni o cemu. Internista ne zna gde je ileocekalna valvula i gde se nalazi transverzum kolona??? Prkaju mikropseudopolipozu sa pseudomembranozom!!! Idiotozam. Primera radi ja mogu celu vasu jednu knjigu od 1000 str da procitam, naucim i razumem za mesec dana. Za to vreme vi necete skapirati 10 str. smog stiva sa ETFa. Odgovor je prost, niste trenirani da razmisljate sistematski precizno i matematicki, previdajte olako stvari koje ne smete a sve odbacujete kao da se VI bavite naukom. Kakva crna nauka, to vise gatanje i vracanje kao i onih bab vangi. Sve bih vam diplome pouzimao diplome dok ne polozite 5 matematika, 3 fizike i logicko projektovanje (svaka po godinu dana)


Srbijo....tugo! :roll: :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za KICHU
PostPoslato: Ned Sep 23, 2007 10:50 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 17, 2007 9:52 am
Postovi: 92
Ukoliko budeš još jednom omalovažavao i vređao medicinski profesiju,bićeš banovan. Post ti je izbrisan i možda bi bilo pametno da se priključiš nekom matematičkom forumu pa tamo blati koga hoćeš, a ovaj da zaobiđeš ili da se ponašaš CIVILIZOVANO i u skladu sa onim što si potpisao prilikom registracije.
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 212 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: