Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanje i savet..
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 8:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
PITANJE:Da li je normalno da se posle seksualnog odnosa kod muskaraca na glansu(glavicu) i malo ispod njega na kozici javi crvenilo
koje ne izaziva nikakav bol?Kod mene je ovo cesta pojava i pitam da li je to normalno jer za vreme odnosa dolazi do trenja,a mozda bi kondom
magao da izazove ovako nesto?
POTREBAN SAVET:Imam tisonove zlezde na kozici i vrlo malo na glansu!E sad ja budala pre 2 dana uzmem i pokusam da istisnem kao bubuljicu jednu od njih
jer su mi na kozici 3 te bele tackice nesto vece od ostalih i desi mi se to da mi se ta bela tackica kao malo uvecala(nabubrela) i izgleda kao bela bubuljica
koju treba istisnuti!Znam mnogo toga oko Tisonovih zlezdi i znam da se ne mogu istisnuti iako izgledaju kao bele bubuljice,ali eto ne znam sta mi je bilo..
Odmah sam stavio na tom mestu Pavlovicevu mast i to crvenilo oko tackice se nije povuklo i i dalje izgleda nabubrelo,ali sam sinoc pre spavanja stavio kantarion
na pamuk i umotao oko te tackice(znam da ne moze da skodi pa rekoh da pokusam) i ujutru kad sam pogledao kao da se crvenilo oko nje malo povuklo(ne skroz) i kao da
nije toliko veliko nabubrenje kao na pocetku!E sad mene zanima i trazim savet od vas strucnijih da li da se javim koznom lekaru ili sacekam i vidim da li ce kantarion to srediti ako ne
onda da odem lekaru!Meni ne izgleda kao nesto mnogo strasno,ali eto bolje da proverim...:)Unapred hvala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 9:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ne panici,sacekaj i vidi sta ce da bude.
I ne diraj vise jadne zlezde....i da,,,,ne opterecuj se vise svojim polnim organom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 10:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Hvala na odgovuru!A ono prvo pitanje oko crvenila,trenja i to,jer to Ok? :) Bravo za tebe sto si mi rekla da se ne poterecujem vise svojim polnim organom jer sam stvarno preterao i pravim od toga ne znam sta,a sve je ok,ali takva mi je psiha...nekak mi je to najvazniji deo tela....pa verovatno zbog toga.. :D :) Samo mi odgovori na prvo pitanje i vise necu... :D Veliki PozZ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 10:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
E, pa dule moram ponovo da ti se javim, čitam i ne mogu da verejem da je dule konačno uradio posao :wink: !

Normalno je da posle sexa imaš to crvenilo u tvojim godinama i to ti je od trenja jer izgleda da dobro zapinješ :lol: . Nemoj puno da se opterećuješ tvojim ponosom jer ti si baš pun pitanja oko "njega".

Puno te pozdravljam i želim ti sve najbolje !

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 11:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Hvala,hvala SQL,pa eto uspeo sam i za sada je sve savrseno...Samo je trebalo malo strpljenja,ali isplatilo se.. :) :wink: Pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: