Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Elasticnost kozice...
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 7:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 6:58 am
Postovi: 5
Imam 21 godinu i imam 2 pitanja za sada. Jos od ranog puberteta sam poceo da pri erekciji primecujem uzduzne brazde na unutrasnjoj kozici penisa(tj onoj koja zavrsi ispod glavica kada se prevuce), nalik na strije (unutr. kozica mi je malo suzenija i neelasticnija od obicne). Kako mi se penis godinama jeli povecavao, te "strije su krenule da mi prave mali problem"...Ponekad bi mi se nakon perioda intenzivnije aktivnosti :wink: na njihovom mestu pojavljivale ranice (koje su obicno trajale vrlo kratko i nisu predstavljale preveliki problem). Vec duze vreme (par godina mozda) nemam nikakvih ranica, ali se "strije" i dalje primecuju i ponekad kada sam "uzbudjen" osetim blagi bol uzrokovan rastezanjem koze..Prvo sto me zanima jeste da li postoji neka krema koju mogu mazati ne bili povecao elasticnost kozice?

Drugo pitanje koje imam za nekoga strucnog jeste sledece. Pre mozda godinu dana poceo sam da osecam intenzivniji neprijatni miris penisa nego ranije (iako oduvek vodim pazljivu higijenu istog). Nakon tusiranja, ovoga nema, ali cim prodje par sati (posebno ako u medjuvremenu mokrim) dolazi do da ne budem skroman vrlo neprijatnog mirisa. Nisam imao seksualni odnos vec 7 meseci pa ne verujem da je u pitanju neka polna bolest. Da li postoji neka krema ili bilo kakvo sredstvo (uveliko korisceno za odrzavanje higijene) koje se moze nabaviti u apoteci bez recepta koju je mozda neko od vas koristio u slicnom slucaju???
Svaka pomoc je dobrodosla. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 4:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pogledajte teme o fimozi,tamo je sve receno u vezi problema sa kozicom
Sto se tice mirisa,potrebno je uraditi bris glansa pednisa i videti da li je infekcija u pitanju ili ne.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: