Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Jel ima neko ovakav problem?
PostPoslato: Pet Sep 07, 2007 5:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 29, 2007 4:30 pm
Postovi: 7
Jos u januaru ove godine osetio sam jako peckanje pri mokrenju i preosetljivost mokracnog kanala.Istovremeno se iz penisa konstantno lucila neprijatna zuckasto/belicasta tecnost koja je ostavljala fleke na vesu. Bolovi su jednom trenutko bili tako jaki da prosto nisam mogao da mokrim, a tako mi se mokrilo, cesto sam osecao potrebu za mokrenjem ali izmokravao sam po malo(sama erekcija mi je izazivala bol u mokracnom kanalu). Otisao sam doktoru koji me je uputio na vadjenje briseva uretre, uradio sam bris na gonokok, hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu i svi su bili negativni.Prethodno sam uradio nalaz urinokulture i dao krv (rezultati u redu sem povecanog broja leukocita (10-12) i povecan nivo fibrinogena). U medjuvremenu tegobe su splasnule, a doktor mi je tada dao pipegal kapsule.Napominjem da sam i ranije imao takve tegobe ali to je trajalo par dana i samo od sebe prolazilo ( a taj sekret bi prestajao da se luci). U junu ove godine (posle 6 meseci) osetio sam iste simptome,ali ne tolikog intenziteta (u januaru me ja ta nazovi upala drzala mesec dana). Otisao sam ponovo doktoru. Opet me uputio na vadjenje briseva. Ovaj put sam radio briseve na hlamidiju, gonokok, urea i mikoplazmu i trihomonas vaginalis. Svi su opet bili negativni. Takodje sam uradio i spermokulturu i ona je u redu-sterilna i bez patogenih klica, kao i urinokulturu (bez zasejanja). Na osnovu svega doktor je zakljucio da verovatno imam problema sa peskom i kristalima u uretru. Da li mi neko moze objasniti nesto vise o tome i dat neki savet? Prepisao mi je kapsule rowatinex na mesec dana. Tegobe nemam (osecam neku blagu osetljivost u mokracovodu) ali bojim se da se ne povrati. Da i mi neko moze sa izvesnom sigurnoscu reci da su ti kristali i pesak uzroci mojih problema? Najvise me plasilo to lucenje tecnosti a i desilo se 7 dana posle seksualnog odnosa pa sam posumnjao na polne infekcije, ali posle dva negativna rezultata u razmaku od 6 meseci siguran sam da nije to. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: