Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: OČAJAN, TRAŽI POMOĆ!
PostPoslato: Pon Sep 03, 2007 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 08, 2006 2:34 am
Postovi: 15
Poštovani učesnici foruma,
u poslednja dva meseca imam problem seksualne disfunkcije.
Priča je sledeća: sa devojkom sam u vezi 9 meseci, do pre dva meseca smo imali normalne, svakodnevne (i to po više puta na dan) seksualne odnose, moram da kažem da meni seks (verovatno kao i većini) zauzima jako bitno mesto u životu! Negde početkom jula jednom prilikom u sred seksualnog odnosa meni je počela da se gubi erekcija, od tada pa do danas stanje se nije popravilo. Od tada nikako ne mogu da dostignem punu erekciju 100% da kaže, imam erekcije ali je to nekih 80% od moguće čvrstine, takođe mi se dešava (ne uvek) da i tu erekciju ne mogu da zadržim dovoljno dugo kao ranije. Uplašili ste me ovde sa kao mogućim uzrocima ovog problema rakom hipofize ili testisa, ili smanjenjem testosterona. Ja mogu da kažem da ne osećam nikakve zdravstvene tegobe i simptome. Zaboravio sam da kažem da imam 25 godina. U jednom momentu pomislio sam da je došlo do zasićenja u vezi i da me devojka više ne uzbuđuje dovoljno ali sam shvatio da nije ni u tome problem! Takođe mislim i da iako želim ima izgleda pad volje za seksom (gubitak libida po mom mišljenju) Za sebe mogu da kažem da sam vro temperametna i nervozna osoba (takav sam oduvek) i da sam i kada je sve bilo u redu na neku devojkinu opasku ili nešto slično u jednom trenutku imao pad erekcije ali se erekcija vraćala ubrzo. Takođe moram da navedem da sam posle 3 godine u junu prestao da radim u jednoj jakoj firmi i samim tim prestao da imam sve beneficije toga i brinem, možda i previše za svoju budućnost!
Hvala Vam unapred na pomoći!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dopouna
PostPoslato: Uto Sep 04, 2007 1:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 08, 2006 2:34 am
Postovi: 15
Ja sam poznajući sebe maltene siguran da je problem u GLAVI, ali i da je tako ne znam kako da ga rešim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 04, 2007 12:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Mislim da ima veze sa prekidom radnog odnosa i da je prolaznog karaktera!Glavu gore :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 04, 2007 3:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Kod vas je uzrok meni se cini stres,porazgovarajte sa vasim dokrotom pa mi javite da li sam upravu.
Evo vidim da se vecina slaze samnom pa imate savet od nas i znate sada sta bi mogao kod vas biti problem.
Puno srece


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 04, 2007 6:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Moguce da je stres ali bolje idi kod lekara da iskljuci sve organske uzroke.
Jer ovako ne znas na cemu si, pored toga sto brines sto ne mozes devojku da zadovoljis, brines jos i oko toga da li si bolestan.
Ako je sam stres i ne uspes sam s tim da se izboris, poseti psihologa/psihijatra.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: