Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: JOS JEDNO PITANJE
PostPoslato: Ned Mar 06, 2005 3:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
JA SADA ZA KOJI MJESEC MORAM POCETI IZBACIVATI LIJEKOVE RIVOTRIL 2MG I APAURIN 10 KOJE KONZUMIRAM ZADNJIH MOZDA GODINU RIVOTRIL A APAURIN MANJE,MOJ NEUROPSIHIJATAR JE ODLUCIO DA NAPRAVI PROGRAM I DA OVE LIJEKOVE ZAMIJENI KOLIKO SAM GA RAZUMJEO LIJEKOM LEPONEX.
TAKO DA BIH PITAO SVE ONE KOJI MOGU NESTO RECI O OVOME KAKO IDE ODVIKAVANJE JELI TESKO I HOCE LI MI SMETATI S OBZIROM DA SAM UPOSLJEN I RADIM HVALA UNAPRIJED.
PG.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 07, 2005 2:25 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
Ja sam sa Rivotrila (1,5 mg) presao na Xanax(1,5 mg). Period prelaska je trajao nedelju dana a sama neprijatnost (tako bih najradije nazvao osecaj koji se pojavio kao posledica) je trajala oko dve nedelje. Nije bilo nista strasno, doduse osecao sam neobican oblik anxioznosti: cas su mi cula bila jako izostrena (razdanilo mi se) pa sam malo bio osetljiv na spoljne utiske i usled same anxioznosti sam imao problem sa erekcijom (sto nije nista cudno za anxioznost). Nije potrebno da se naoruzavas preteranom snagom volje i slicnim jer ako strahujes sta ce biti, povecaces napetost. Resi da period prelaska tumacis u smislu "ovo su sve prolazni fenomeni i privikavanje" i nece biti preteranih problema. Uzgred, budi tih par nedelja malo veci hedonista i nikakvih problema nece biti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za Bajagu
PostPoslato: Ned Mar 13, 2005 2:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
Hvala na odgovoru ja sam jos jednom prelazio preko faze odvikavanja i to demetrina bilo je bolno mogu ti reci tako da sada za ove lijekove ne znam mislim ne bojim se idem naprijed sto se kaze cujemo se kasnije kada zapocnem program do tada caoss.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: LEPONEX
PostPoslato: Čet Apr 14, 2005 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 07, 2005 7:17 pm
Postovi: 39
Podgorica je napisao:
Hvala na odgovoru ja sam jos jednom prelazio preko faze odvikavanja i to demetrina bilo je bolno mogu ti reci tako da sada za ove lijekove ne znam mislim ne bojim se idem naprijed sto se kaze cujemo se kasnije kada zapocnem program do tada caoss.


Da, vidim ljudi spominju podosta Leponex u sklopu strahova i panicnih napada. Sta je taj lek i cemu sluzi? Da li je to lek slican Trixifen leku?? Da li je neko konzumirao Leponex? Koja su iskutva sa tim lekom?

Faze odvikavanja od Rivotrila nisu 'krizne' ali kako rece jedan ucesnik, cula se strasno izostre,narocito culo sluha ako mogu tako nazvati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 15, 2005 10:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 07, 2005 7:17 pm
Postovi: 39
Da li je moguce da niko ne zna za Laponex koga sve vise vidim da ljudi spominju a i lek Trixifen mi nije jasan jer sam to takodje video da korsite ljudi u sklopu panicnih poremecaja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: U vezi LEPONEXA
PostPoslato: Pon Apr 18, 2005 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
Ovako ja cu ukratko reci o ovom lijeku znaci ja ga pijem nepune dvije nedjelje,prvih dana se osjeca pospanost,ali i uputstvo koje se dobije sve objasni ali nikako nemojte sami dok ljekar ne predlozi,meni mogu vam reci pomaze,kako i moj doktor rece cak i profesori Univerziteta piju Leponex naravno pojedini i jos mi je rekao to da nesto vezano za inteligenciju,ja trenutno pijem 1/2 navece o 1/4 ujutro i polako izbacujem rivotril,pozdrav. Jos jedna vasa greska niJE Laponex vec leponex. caoss.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: