Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: u vezi RHODIOLIN a
PostPoslato: Sub Apr 09, 2005 12:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
smatram da je izvesni ris u pravu jer meni je cuveni profesor sa vma posavetovao da uzimam ovaj bijni preparat kaze da ga koriste vrhunski sportisti a i osobe koje su u ansioznosti depresiji i koje su izlozene stresnim situacija mislim da je rekao da je to neka vrsta divje ruze smatram da moram da se ukljucim u diskusiju jer profesor ne prica gluposti mozda to i nekome pomogne ja ga trenutno ne koristim ali za par nedelja idem na pregled pa cu pitati da li da ga uzimam mada pise da moze da se uzima kao preventiva ja sam to nabavio u calviti u fitnes kalifornija radnji toliko pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: R
PostPoslato: Sub Apr 09, 2005 5:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 2:39 pm
Postovi: 119
Cao, vidim da si obavesten povodom ovog b.preparata.Gde je ta radnja u kojoj moze da se kupi.Kad budes isao kod doktora pitaj ga za to i javi nam kako ti ide sa rhodiolinom ako ti ga dr preporuci.Puno pozdrava i javi molim te.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 11, 2005 10:55 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Sep 11, 2004 3:51 pm
Postovi: 2318
Lokacija: Beograd
Rhodiolin je ekstrakt arkticke ruze Rhodiola Rosea i moze se nabaviti u radnjama "Cali Vita". Vise informacija imate i na www.diabeta.net, pod odeljkom "Stres" :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: