Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 07, 2006 6:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Okt 22, 2006 7:52 am
Postovi: 408
Imate OCD? Ziva steta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 07, 2006 10:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 26, 2006 9:42 pm
Postovi: 11
miminamama je napisao:
Imate OCD? Ziva steta...

Ma,da.Nego,,posto smo se vec uverili da sve znate,(osim zasto treba suva cetkica),bila bi vam zahvalna ako mi kazete da li mogu sa gurtnama da vezem djunku na sinhron?(ajde,kao sto kazete da promenimo topic,npr. o svemu drugom,samo ne vise o suvoj cetkici,koliko sam shvatila,ni vama nije jasno zasto,,osim da tako treba-neko,nekad tako rekao i to ostalo zabetonirano??)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 16, 2007 5:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 14, 2007 8:33 pm
Postovi: 6
Da li bi neko mogao da mi preporuci neku pastu za zube koja ne isusuje usta? Probao sam sve ove poznatije, odnosno skuplje paste i posle svakog pranja zuba ostanem bez kapi pljuvacke, tako da moram da popijem 1l vode. Da li je u meni problem ili u pasti? Jel ima jos neko slican problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 29, 2007 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2007 4:03 pm
Postovi: 3
:lol:
ne znam da li ce iko odgovoriti ali voleo bih da mi se neko javi sto pre...
e evo ovakog problema...
jedno jutro sam se probudio sa zagnojanim obrazom, ustvari to je bio samo jedan deo obraza! Odmah sam se obratio stomatologu jer deo gde je bio gnoj velicine ovog slova O ( vece je u svakom slucaju)je katastrofa boleo. Stomatolog mi je preporucio samo ispiranje kamilicom i pregled kod doktora opste prakse,takodje ponovno javljanje samom stomatologu, medjutim ne otisavsi kod doktora opste prakse svratio sam kod drugog stomatologa (po meni veoma sumnjivog znanja) a on je zakljucio da je ovo sto ja imam klasicna AFTA... tkzv drugi stomatolog mi je preporucio pentraksil uz tantum verde...
sutra dan uz ogromne bolove i znatno male latekline javio sam se prvom stomatologu na ponovni pregled...tada je on ustanovio da se usled krivljenja zuba 8-mice i gornjeg i donjeg a takodje koji nemaju kontakta da u toku spavanja meso obraza ulazi u prorez i nesvesno u snu da se to grize,takodje da je to uhvatila ogromna infekcija tako da ono O vise nije bilo O nego O rupa u obrazu, isto tako stomatolog je rekao da usled cestog koriscenja Tantum Verde dolazi do toga da rupa ne moze da zaraste i da gornja 8-mica je tako kriva da tacno iritira ranu dubine polovine normalog palcevog nokta. Nikakve simptome povisene telesne temperature nema ili ikakvog drugog simptoma, medjutim smanjio sam koriscenje Tantum Verde za koji smatram da je odlican da bi rana zarasla medjutim stomatolog nije mogao da utvrdi da li je belilo koje je pocelo da se javlja u rupi ponovni gnoj ili samo zarastanje...medjutim ovo je katastrofalno bolno...ona mi je preporucila da se obavezno javim specijalisti za oralnu higijenu...i uz to da je valjano namestiti na gornjoj 8-mici novu krunicu koja kosta... ovo neprestano boli....zato se javljam za vase misljenje...

_________________
grk :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Kako odrzavate higijenu usta i zuba?
PostPoslato: Pet Okt 26, 2007 12:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 6:59 pm
Postovi: 12
Pozdrav,

Imam dva pitanja za vas:
1. Kada je najbolje bolje prati zube ujutru: pre, posle ili i pre i posle dorucka?
2. Kada je bolje prati zube uvece odmah posle vecere ili pred samo spavanje?

I zasto?

Pozdrav i ocekujem vas odgovor !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Resenje
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 9:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 26, 2007 12:22 am
Postovi: 17
Lokacija: Subotica
Preporucujem da koristite rastvor po imenu Hibideks DAP (antisepticki rastvor sa antiplak dejstvom za ispiranje usne duplje)
Mozete ga naci u vasim okolnim apotekama i nije skup naprotiv jeftin je a proizvodi ga Gapenika a.d. Beograd


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: